Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Andrius Švarplys    Dėl 1-16 vietos        
 A.Švarplys        
 32       ->        
  [235] 18:55   A.Švarplys      
 17   Mantas Zinkevičius      21:17  21:15 [25']      
[220] 18:00   S.Eibukas        
 16   Saulius Eibukas    21:11  21:15        
    [257] 19:45   M.Akucevičius    
 9   Marius Akucevičius        21:9  21:19 [29']    
 M.Akucevičius        
 24       ->        
  [236] 18:55   M.Akucevičius      
 25         21:18  21:16 [25']      
 S.Skurdauskas        
 8   Simas Skurdauskas    ->        
      [277] 20:40   P.Shorin  
 5   Matas Vilinauskas          21:10  21:13 [23']  
 M.Vilinauskas        
 28       ->        
  [237] 18:55   M.Vilinauskas      
 21         21:14  21:13 [27']      
 A.Rimkus        
 12   Albertas Rimkus    ->        
    [258] 19:45   P.Shorin    
 13   Martynas Povilaitis        23:21  21:13 [23']    
[215] 18:00   M.Povilaitis        
 20   Edgaras Gusarovas    21:16  21:14        
  [238] 18:55   P.Shorin      
 29         21:11  21:12 [24']      
 P.Shorin        
 4   Pavel Shorin    ->         1-a vieta
        [290] 21:05   P.Shorin
 3   Mindaugas Danys            21:16  21:9 [22']
 M.Danys        
 30       ->        
  [239] 18:55   L.Zavadskis      
 19   Linas Zavadskis      21:7  21:13 [21']      
[221] 18:25   L.Zavadskis        
 14   Gobinath Siva    21:15  21:18        
    [259] 19:45   L.Zavadskis    
 11   Vladislav Bezushko        21:11  21:7 [23']    
 V.Bezushko        
 22       ->        
  [240] 18:55   T.Kikilas      
 27         12:21  21:13  21:18 [38']      
 T.Kikilas        
 6   Tadas Kikilas    ->        
      [278] 20:40   L.Zavadskis  
 7   Dmitrii Blinov          21:6  21:5 [25']  
 D.Blinov        
 26       ->        
  [241] 19:20   E.Merkevičius      
 23         16:21  21:11  21:16 [40']      
 E.Merkevičius        
 10   Egidijus Merkevičius    ->        
    [260] 19:45   R.Jurkuvėnas    
 15   Steponas Januška        12:21  21:14  21:17 [44']    
[222] 18:25   S.Stravinskas        
 18   Salvijus Stravinskas    21:15  21:13      M.Akucevičius   3-a vieta
  [242] 19:20   R.Jurkuvėnas   [291] 21:05   M.Akucevičius
 31         11:21  21:18  21:12 [48']    R.Jurkuvėnas   21:16  21:13 [27']
 R.Jurkuvėnas        
 2   Rimantas Jurkuvėnas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Švarplys    
      [279] 20:40   M.Vilinauskas  
       M.Vilinauskas   13:21  21:17  21:17 [37']   5-a vieta
       
       T.Kikilas     ->
      [280] 20:40   E.Merkevičius  
       E.Merkevičius   21:0  
           
           
         A.Švarplys   7-a vieta
       
         T.Kikilas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Eibukas      
    [261] 19:45   S.Eibukas    
     S.Skurdauskas   21:15  21:16 [22']    
      [281] 20:40   A.Rimkus  
     A.Rimkus     21:14  20:22  22:20 [44']  
    [262] 20:15   A.Rimkus    
     M.Povilaitis   21:16  14:21  21:12 [40']     9-a vieta
       
     M.Danys       ->
    [263] 20:15   V.Bezushko    
     V.Bezushko   22:20  19:21  21:17 [37']    
      [282] 21:05   S.Stravinskas  
     D.Blinov     21:19  24:22 [28']  
    [264] 20:15   S.Stravinskas    
     S.Stravinskas   21:12  10:21  21:19 [36']    
           
         S.Eibukas   11-a vieta
       
         V.Bezushko   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Skurdauskas    
       
       M.Povilaitis   ->   13-a vieta
       
       M.Danys     ->
       
       D.Blinov   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Zinkevičius      
   M.Zinkevičius   ->      
     M.Zinkevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [243] 19:20   M.Zinkevičius  
        21:0  
   .      
    ->      
     E.Gusarovas    
   E.Gusarovas     ->    
   E.Gusarovas      
    ->       17-a vieta
        [265] 20:15   G.Siva
          21:14  21:16 [28']
   G.Siva      
   G.Siva   ->      
     G.Siva    
      ->    
   .      
    ->      
      [244] 19:20   G.Siva  
        14:21  21:13  21:13 [32']  
   .      
    ->      
     S.Januška    
   S.Januška     ->    
   S.Januška      
    ->    E.Gusarovas   19-a vieta
       
         S.Januška   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.