Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Kotryna Ragalevičiutė 
 Danyu Zhong 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Ragalevičiutė, D.Zhong      
 16       ->      
  [113] 13:35   K.Ragalevičiutė, D.Zhong    
 9   Diana Radzevičienė 
 Jurga Chomskytė 
    15:21  22:20  21:18 [37']    
[93] 12:45   D.Radzevičienė, J.Chomskytė      
 8   Luiza Ivanauskaitė 
 Gintarė Kairytė 
  21:11  21:11 [25']      
    [151] 15:20   K.Ragalevičiutė, D.Zhong  
 5   Eglė Gedminienė 
 Dovilė Jonkuvienė 
      22:20  21:12 [26']  
 E.Gedminienė, D.Jonkuvienė      
 12       ->      
  [114] 13:35   D.Morkvėnaitė, Ž.Nečejauskaitė    
 13         21:18  21:13 [24']    
 D.Morkvėnaitė, Ž.Nečejauskaitė      
 4   Dovilė Morkvėnaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [185] 16:40   K.Ragalevičiutė, D.Zhong
 3   Kristina Kisieliūtė 
 Violeta Slušnienė 
        21:7  21:8 [17']
 K.Kisieliūtė, V.Slušnienė      
 14       ->      
  [115] 13:35   K.Kisieliūtė, V.Slušnienė    
 11         21:14  21:18 [21']    
 F.Gėdminaitė, E.Rekašiūtė      
 6   Fausta Gėdminaitė 
 Eglė Rekašiūtė 
  ->      
    [152] 15:20   I.Savickienė, J.Sereckienė  
 7   Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
 Vaida Daugėlienė 
      13:21  21:18  21:16 [31']  
[94] 12:45   J.Kazakauskaitė, K.Poškutė      
 10   Justė Kazakauskaitė 
 Kristina Poškutė 
  16:21  21:17  21:18 [38']      
  [116] 13:35   I.Savickienė, J.Sereckienė    
 15         18:21  23:21  24:22 [39']    
 I.Savickienė, J.Sereckienė      
 2   Ingrida Savickienė 
 Jolanta Sereckienė 
  ->    D.Morkvėnaitė, Ž.Nečejauskaitė   3-a vieta
      [186] 16:40   D.Morkvėnaitė, Ž.Nečejauskaitė
       K.Kisieliūtė, V.Slušnienė   21:16  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Radzevičienė, J.Chomskytė    
    [153] 15:20   D.Radzevičienė, J.Chomskytė  
     E.Gedminienė, D.Jonkuvienė   21:15  19:21  21:17 [35']   5-a vieta
      [187] 16:40   D.Radzevičienė, J.Chomskytė
     F.Gėdminaitė, E.Rekašiūtė     21:13  21:17 [25']
    [154] 15:20   J.Kazakauskaitė, K.Poškutė  
     J.Kazakauskaitė, K.Poškutė   21:12  21:14 [27']  
         
         
       E.Gedminienė, D.Jonkuvienė   7-a vieta
     
       F.Gėdminaitė, E.Rekašiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Ivanauskaitė, G.Kairytė    
   L.Ivanauskaitė, G.Kairytė   ->    
     L.Ivanauskaitė, G.Kairytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [117] 13:35   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė
        19:21  21:15  21:15 [35']
   .    
    ->    
     R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė     ->  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.