Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Šventeckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Vaičiulis, N.Šventeckienė      
 16       ->      
  [41] 10:35   G.Vaičiulis, N.Šventeckienė    
 9   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    21:19  18:21  22:20 [35']    
[16] 09:20   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 8   Arūnas Daugaravičius 
 Danyu Zhong 
  21:15  21:18 [23']      
    [63] 11:25   G.Vaičiulis, N.Šventeckienė  
 5   Agnius Tamošaitis 
 Kotryna Ragalevičiutė 
      22:20  21:18 [23']  
[17] 09:20   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiutė      
 12   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:14  22:20 [20']      
  [42] 10:35   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiutė    
 13   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
    21:17  21:11 [20']    
[18] 09:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Tomas Šnepeta 
 Violeta Slušnienė 
  21:13  21:19 [20']       1-a vieta
      [83] 12:20   V.Stončius, K.Poškutė
 3   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
        21:14  21:15 [22']
[19] 09:20   S.Galentas, D.Jonkuvienė      
 14   Sigitas Galentas 
 Dovilė Jonkuvienė 
  23:21  25:23 [29']      
  [43] 10:35   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 11   Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
    21:12  21:12 [18']    
[20] 09:20   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 6   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  21:17  21:15 [21']      
    [64] 11:25   V.Stončius, K.Poškutė  
 7   Gediminas Kareiva 
 Eglė Gedminienė 
      21:10  16:21  21:11 [29']  
[21] 09:45   V.Stončius, K.Poškutė      
 10   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  21:11  21:18 [24']      
  [44] 10:35   V.Stončius, K.Poškutė    
 15         21:19  21:11 [21']    
 M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 2   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  ->    A.Tamošaitis, K.Ragalevičiutė   3-a vieta
      [84] 12:20   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiutė
       A.Petkevičius, O.Radzevičienė   21:18  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
    [65] 11:25   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:18  21:13 [21']   5-a vieta
      [85] 12:20   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė
     S.Galentas, D.Jonkuvienė     21:9  21:11 [25']
    [66] 11:25   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
     M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:12  21:3 [19']  
         
         
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   7-a vieta
     
       S.Galentas, D.Jonkuvienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Daugaravičius, D.Zhong    
   A.Daugaravičius, D.Zhong   ->    
    [67] 11:25   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė     21:12  21:12 [23']  
  [45] 10:35   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
   T.Šnepeta, V.Slušnienė   21:16  21:18 [19']     9-a vieta
      [86] 12:20   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė       21:16  21:8 [20']
  [46] 10:35   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   13:21  21:16  21:6 [33']    
    [68] 11:25   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
   G.Kareiva, E.Gedminienė     21:16  21:13 [24']  
   G.Kareiva, E.Gedminienė    
    ->    
         
       A.Daugaravičius, D.Zhong   11-a vieta
     
       G.Kareiva, E.Gedminienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Šnepeta, V.Slušnienė  
     T.Šnepeta, V.Slušnienė   ->   13-a vieta
     
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     ->
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.