Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2018-03-10, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10 2018-03-10  
 1   Ramūnas Paškevičius 
 Dovilė Morkvėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Paškevičius, D.Morkvėnaitė      
 16       ->      
  [34] 10:10   R.Paškevičius, D.Morkvėnaitė    
 9   Kęstutis Krūminas 
 Renata Staupelienė 
    21:19  21:15 [24']    
[9] 09:00   K.Krūminas, R.Staupelienė      
 8   Giedrius Strumila 
 Diana Radzevičienė 
  21:18  12:21  21:19 [29']      
    [57] 11:00   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė  
 5   Edgaras Gusarovas 
 Edvina Gusarovaitė 
      21:18  21:13 [27']  
[10] 09:00   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė      
 12   Tautvydas Paliulis 
 Fausta Gėdminaitė 
  21:8  21:7 [18']      
  [35] 10:10   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė    
 13   Aurelijus Šadauskas 
 Irma Achalaja 
    21:17  21:19 [28']    
[11] 09:20   V.Grigorjevas, U.Vilčinskytė      
 4   Viktoras Grigorjevas 
 Ugnė Vilčinskytė 
  21:13  21:8 [21']       1-a vieta
      [79] 11:50   E.Gusarovas, E.Gusarovaitė
 3   Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
        21:10  21:10 [27']
[12] 09:20   J.Daugėla, V.Daugėlienė      
 14   Emilijus Ivanauskas 
 Gintarė Kairytė 
  21:7  24:22 [23']      
  [36] 10:10   E.Litvinskas, J.Chomskytė    
 11   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
    21:15  21:19 [26']    
[13] 09:20   E.Litvinskas, J.Chomskytė      
 6   Evaldas Gedminas 
 Ingrida Savickienė 
  21:13  21:14 [25']      
    [58] 11:00   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė  
 7   Mindaugas Markauskas 
 Luiza Ivanauskaitė 
      19:21  21:8  21:14 [34']  
[14] 09:20   M.Brazauskas, E.Rekašiūtė      
 10   Marius Brazauskas 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:9  21:15 [23']      
  [37] 10:10   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
 15   Tom Philips 
 Živilė Urbienė 
    16:21  21:15  21:12 [32']    
[15] 09:20   R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė      
 2   Rytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:9  21:8 [18']    R.Paškevičius, D.Morkvėnaitė   3-a vieta
      [80] 11:50   R.Paškevičius, D.Morkvėnaitė
       E.Litvinskas, J.Chomskytė   22:20  19:21  21:15 [47']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, R.Staupelienė    
    [59] 11:00   V.Grigorjevas, U.Vilčinskytė  
     V.Grigorjevas, U.Vilčinskytė   22:20  21:17 [28']   5-a vieta
      [81] 12:20   V.Grigorjevas, U.Vilčinskytė
     J.Daugėla, V.Daugėlienė     21:19  21:11 [24']
    [60] 11:00   M.Brazauskas, E.Rekašiūtė  
     M.Brazauskas, E.Rekašiūtė   13:21  21:15  21:8 [28']  
         
         
       K.Krūminas, R.Staupelienė   7-a vieta
     
       J.Daugėla, V.Daugėlienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Strumila, D.Radzevičienė    
   G.Strumila, D.Radzevičienė   ->    
    [61] 11:25   G.Strumila, D.Radzevičienė  
   T.Paliulis, F.Gėdminaitė     21:9  12:21  21:13 [28']  
  [38] 10:10   T.Paliulis, F.Gėdminaitė    
   A.Šadauskas, I.Achalaja   22:20  15:21  21:17 [32']     9-a vieta
      [82] 12:20   G.Strumila, D.Radzevičienė
   E.Ivanauskas, G.Kairytė       21:19  21:18 [27']
  [39] 10:10   E.Gedminas, I.Savickienė    
   E.Gedminas, I.Savickienė   16:21  21:17  21:15 [33']    
    [62] 11:25   M.Markauskas, L.Ivanauskaitė  
   M.Markauskas, L.Ivanauskaitė     16:21  21:10  23:21 [35']  
  [40] 10:10   M.Markauskas, L.Ivanauskaitė    
   T.Philips, Ž.Urbienė   21:11  21:15 [24']    
         
       T.Paliulis, F.Gėdminaitė   11-a vieta
     
       E.Gedminas, I.Savickienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Šadauskas, I.Achalaja  
     A.Šadauskas, I.Achalaja   ->   13-a vieta
     
     E.Ivanauskas, G.Kairytė     ->
     E.Ivanauskas, G.Kairytė  
     T.Philips, Ž.Urbienė   21:7  19:21  21:18 [36']  
         
         
        15-a vieta
       T.Philips, Ž.Urbienė
       T.Philips, Ž.Urbienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.