Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2018, Data: 2018-02-16, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-16 2018-02-16 2018-02-16 2018-02-16  
 1   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [47] 14:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
    21:16  21:12 [22']    
[37] 13:45   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė      
 8   Rimas Lavrukaitis 
 Jurgita Vaškelytė 
  21:19  21:12 [24']      
    [60] 15:55   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5   Mantas Zinkevičius 
 Ramunė Petrošienė 
      21:13  21:16 [21']  
[38] 13:45   M.Zinkevičius, R.Petrošienė      
 12   Žanas Sabulis 
 Aldona Kasparavičienė 
  22:20  21:19 [28']      
  [48] 14:40   A.Januška, L.Valantiejienė    
 13         21:4  21:8 [13']    
 A.Januška, L.Valantiejienė      
 4   Arnas Januška 
 Lorena Valantiejienė 
  ->       1-a vieta
      [72] 17:10   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:8  21:17 [20']
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [49] 15:05   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 11   Gabrielius Vaičiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
    21:19  21:15 [18']    
[39] 13:45   A.Stankevičius, R.Ulozaitė      
 6   Andrius Stankevičius 
 Rūta Ulozaitė 
  21:15  21:17 [21']      
    [61] 16:20   A.Morkūnas, S.Zinkevičienė  
 7   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
      21:18  21:13 [21']  
[40] 13:45   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė      
 10   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:15  21:19 [24']      
  [50] 15:05   A.Morkūnas, S.Zinkevičienė    
 15         21:12  21:10 [18']    
 A.Morkūnas, S.Zinkevičienė      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    A.Januška, L.Valantiejienė   3-a vieta
      [73] 17:35   V.Martinkus, J.Vadeikienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:16  21:6 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė    
    [62] 16:20   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė  
     M.Zinkevičius, R.Petrošienė   21:7  21:18 [25']   5-a vieta
      [74] 17:35   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė
     A.Stankevičius, R.Ulozaitė     18:21  21:14  21:8 [35']
    [63] 16:20   A.Stankevičius, R.Ulozaitė  
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   21:15  23:21 [22']  
         
         
       M.Zinkevičius, R.Petrošienė   7-a vieta
      [75] 17:35   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   23:21  21:12 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Peleckis, I.Peleckienė    
   E.Peleckis, I.Peleckienė   ->    
    [51] 15:05   Ž.Sabulis, A.Kasparavičienė  
   Ž.Sabulis, A.Kasparavičienė     21:12  21:19 [19']  
   Ž.Sabulis, A.Kasparavičienė    
    ->     9-a vieta
      [64] 16:20   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė
        21:13  21:13 [23']
   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė    
   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė   ->    
    [52] 15:05   G.Vaičiulis, N.Martinavičiūtė  
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė     21:12  21:16 [20']  
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
    ->    
         
       E.Peleckis, I.Peleckienė   11-a vieta
      [65] 16:45   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   21:17  21:11 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.