Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 47           16 
 48           16 
 19           8 
 25           8 
 32           8 
 Diena  05  06  07  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 152   07 d.  10:00  U-17   MX    L.Barinov  A.Boiarun   20:22  21:11  21:11    M.Wrzalik  W.Gorniak   34  
 153   07 d.  10:00  U-17   MX    A.Gurianov  A.Iakovleva   19:21  21:15  21:16    L.Renoir  T.Margueritte   37  
 154   07 d.  10:20  U-17   MV    A.Shvetcova   18:21  22:20  21:17    O.Sokolova   44  
 155   07 d.  10:20  U-17   MV    E.Drouin   21:16  21:18    V.Kuznetcova   26  
 156   07 d.  10:50  U-17   VV    P.Tournefier   21:19  18:21  21:18    S.Maciag   49  
 157   07 d.  10:50  U-17   VV    T.Daoudal   21:9  19:21  13:21    A.Gurianov   39  
 158   07 d.  11:15  U-17   MD    A.Boiarun  A.Iakovleva   21:13  21:15    E.Drouin  T.Margueritte   25  
 159   07 d.  11:15  U-17   VD    M.Piorkowski  M.Wrzalik   21:13  13:21  22:20    K.Lovang  L.Renoir   43  
 160   07 d.  11:40  U-17   MD    A.Koroleva  O.Sokolova   21:16  21:8    M.Lezzhova  E.Malkova   19  
 161   07 d.  11:40  U-17   VD    T.Daoudal  P.Tournefier   18:21  21:19  13:21    D.Dubovenko  M.Ogloblin   51  
 162   00 d.  00:00  U-17   MX    L.Barinov  A.Boiarun   21:11  21:7    A.Gurianov  A.Iakovleva   15  
 163   00 d.  00:00  U-17   MV    A.Shvetcova   16:21  21:16  21:18    E.Drouin   46  
 164   00 d.  00:00  U-17   VD    M.Piorkowski  M.Wrzalik   16:21  21:18  21:17    D.Dubovenko  M.Ogloblin   41  
 165   00 d.  00:00  U-17   VV    P.Tournefier   21:11  17:21  21:10    A.Gurianov   32  
 166   00 d.  00:00  U-17   MD    A.Boiarun  A.Iakovleva   18:21  21:14  21:14    A.Koroleva  O.Sokolova   36  
15 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.