Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-05 2018-10-06 2018-10-07  
 1   Lev Barinov 
 Anastasiia Boiarun 
  Dėl 1-16 vietos        
[1] 10:00    L.Barinov, A.Boiarun        
 32   Kimi Lovang 
 Noemie Poulbot 
  21:13  21:16 [23']        
  [60] 18:20    L.Barinov, A.Boiarun      
 17   Leo Hölzmer 
 Lea Genson 
    21:6  21:8 [16']      
[2] 10:00    K.Kisielewski, K.Kisielewska        
 16   Kamil Kisielewski 
 Katarzyna Kisielewska 
  ->        
    [100] 13:00    L.Barinov, A.Boiarun    
 9   Daniil Dubovenko 
 Anna Kirillova 
      21:17  21:12 [21']    
[3] 10:00    D.Dubovenko, A.Kirillova        
 24   Alens Zandovskis 
 Arta Priedniece 
  21:8  21:11 [18']        
  [61] 18:20    S.Maciag, J.Plawecka      
 25   Albert Bikmukhametov 
 Victoriia Grigoreva 
    21:17  21:11 [24']      
[4] 10:00    S.Maciag, J.Plawecka        
 8   Szymon Maciag 
 Julia Plawecka 
  21:13  19:21  22:20 [32']        
      [152] 10:00    L.Barinov, A.Boiarun  
 5   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Veranika Tarusava 
        20:22  21:11  21:11 [34']  
[5] 10:20    A.Aliaksandrovich, V.Tarusava        
 28   Tomas Petrošius 
 Samanta Golubickaitė 
  21:10  21:16 [15']        
  [64] 19:00    A.Aliaksandrovich, V.Tarusava      
 21   Simas Klioštoraitis 
 Monika Sukackaitė 
    21:18  21:17 [24']      
[6] 10:20    A.Niczyporuk, M.Franczuk        
 12   Andrzej Niczyporuk 
 Marcelina Franczuk 
  21:8  22:20 [20']        
    [101] 13:00    M.Wrzalik, W.Gorniak    
 13   Mikolaj Wrzalik 
 Weronika Gorniak 
      21:14  21:13 [19']    
[7] 10:30    M.Wrzalik, W.Gorniak        
 20   Pauls Rozenvalds 
 Annija Rulle-Titava 
  21:5  21:8 [14']        
  [65] 19:00    M.Wrzalik, W.Gorniak      
 29   Vladislav Klygin 
 Alisa Shvetcova 
    11:21  21:18  23:21 [29']      
[8] 10:30    V.Klygin, A.Shvetcova        
 4   Rain Pärna 
 Mia Kask 
  21:9  21:5 [14']         1-a vieta
        [162]    L.Barinov, A.Boiarun
 3   Oskar Männik 
 Johanna Violet Meier 
          21:11  21:7 [15']
[9] 10:50    D.Beržanskis, G.Mockutė        
 30   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
  21:12  21:10 [18']        
  [66] 19:20    A.Gurianov, A.Iakovleva      
 19   Mamertas Noreika 
 Urtė Rakštytė 
    13:21  23:21  21:12 [30']      
[10] 10:50    A.Gurianov, A.Iakovleva        
 14   Aleksandr Gurianov 
 Alena Iakovleva 
  21:11  21:8 [15']        
    [102] 13:20    A.Gurianov, A.Iakovleva    
 11   Mārtiņš Kirkums 
 Annemarija Lorena Priede 
      17:21  21:12  21:11 [31']    
[11] 11:00    A.Krawczyk, A.Kosenchuk        
 22   Adrian Krawczyk 
 Anastasiia Kosenchuk 
  21:9  21:7 [13']        
  [67] 19:20    M.Ogloblin, E.Malkova      
 27   Šarūnas Stumbra 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    21:23  21:10  21:5 [36']      
[12] 11:00    M.Ogloblin, E.Malkova        
 6   Maksim Ogloblin 
 Elizaveta Malkova 
  21:16  21:9 [19']        
      [153] 10:00    A.Gurianov, A.Iakovleva  
 7   Uladzimir Kryvasheyeu 
 Aliaksandra Vasileuskaya 
        19:21  21:15  21:16 [37']  
[13] 11:20    A.Molochaev, O.Sokolova        
 26   Aleksey Molochaev 
 Olga Sokolova 
  21:5  21:13 [18']        
  [63] 18:50    J.Melaniuk, D.Chojnacka      
 23   Simon Baron-Vezilier 
 Kelly Banchonpanith 
    21:18  21:19 [26']      
[14] 11:20    J.Melaniuk, D.Chojnacka        
 10   Jakub Melaniuk 
 Dominika Chojnacka 
  21:16  21:14 [22']        
    [103] 13:20    L.Renoir, T.Margueritte    
 15   Gustavs Brečs 
 Arina Babre 
      21:19  16:21  21:15 [36']    
[15] 11:30    D.Perkowski, M.Kowalczyk        
 18   Dawid Perkowski 
 Martyna Kowalczyk 
  21:5  21:12 [16']      M.Wrzalik, W.Gorniak   3-a vieta
  [62] 18:50    L.Renoir, T.Margueritte  
 31   Davis Strazdins 
 Anna Kupca 
    21:15  21:16 [22']    L.Renoir, T.Margueritte   ->
[16] 11:30    L.Renoir, T.Margueritte        
 2   Lucas Renoir 
 Tea Margueritte 
  21:10  21:15 [19']     Dėl 5-8 vietos    
       S.Maciag, J.Plawecka    
       
       A.Aliaksandrovich, V.Tarusava   ->   5-a vieta
       
       M.Ogloblin, E.Malkova     ->
       
       J.Melaniuk, D.Chojnacka   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Kisielewski, K.Kisielewska      
       
     D.Dubovenko, A.Kirillova   ->    
       
     A.Niczyporuk, M.Franczuk     ->  
       
     V.Klygin, A.Shvetcova   ->     9-a vieta
       
     D.Beržanskis, G.Mockutė       ->
       
     A.Krawczyk, A.Kosenchuk   ->    
       
     A.Molochaev, O.Sokolova     ->  
       
     D.Perkowski, M.Kowalczyk   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   K.Lovang, N.Poulbot        
       
   L.Hölzmer, L.Genson   ->      
       
   A.Zandovskis, A.Priedniece     ->    
       
   A.Bikmukhametov, V.Grigoreva   ->      
       
   T.Petrošius, S.Golubickaitė       ->  
       
   S.Klioštoraitis, M.Sukackaitė   ->      
       
   P.Rozenvalds, A.Rulle-Titava     ->    
       
   R.Pärna, M.Kask   ->       17-a vieta
       
   O.Männik, J.Meier         ->
       
   M.Noreika, U.Rakštytė   ->      
       
   M.Kirkums, A.Priede     ->    
       
   Š.Stumbra, K.Urbonavičiūtė   ->      
       
   U.Kryvasheyeu, A.Vasileuskaya       ->  
       
   S.Baron-Vezilier, K.Banchonpanith   ->      
       
   G.Brečs, A.Babre     ->    
       
   D.Strazdins, A.Kupca   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
    [104]    
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    MX  
     Mėgėjai D    VD  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.