Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 47, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-07  
 1   Artur Ajupov    Dėl 1-32 vietos          
 A.Ajupov          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [68] 09:00    A.Ajupov        
 33   Davis Strazdins      21:4  21:7 [15']        
 D.Strazdins          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [104] 13:50    A.Ajupov      
 17   Kamil Kisielewski        16:21  21:12  21:16 [29']      
 K.Kisielewski          
 48       ->          
  [69] 09:00    S.Klioštoraitis        
 49   Gustavs Brečs      22:20  21:9 [20']        
[27] 13:00    S.Klioštoraitis          
 16   Simas Klioštoraitis    21:12  21:6 [16']       Dėl 1-4 vietos    
      [138] 18:30    P.Tournefier    
 9   Aliaksandr Aliaksandrovich          21:19  16:21  21:16 [46']    
 A.Aliaksandrovich          
 56       ->          
  [70] 09:00    P.Tournefier        
 41   Paul Tournefier      16:21  21:11  21:18 [49']        
[19] 12:00    P.Tournefier          
 24   Pauls Rozenvalds    21:7  21:8 [17']          
    [109] 14:30    P.Tournefier      
 25   Adrian Krawczyk        21:12  21:12 [24']      
 A.Krawczyk          
 40       ->          
  [71] 09:00    O.Männik        
 57   Oskar Männik      21:13  21:12 [19']        
[21] 12:20    O.Männik          
 8   Rokas Krasauskas    21:9  21:12 [16']         Dėl 1-2 vietos  
        [156] 10:50    P.Tournefier  
 5   Andrzej Niczyporuk            21:19  18:21  21:18 [49']  
 A.Niczyporuk          
 60       ->          
  [72] 09:20    A.Niczyporuk        
 37   Sten Muinast      21:11  21:16 [19']        
[17] 11:50    S.Muinast          
 28   Simas Skurdauskas    21:13  21:13 [17']          
    [111] 14:50    A.Niczyporuk      
 21   Mārtiņš Kirkums        21:17  21:19 [33']      
 M.Kirkums          
 44       ->          
  [73] 09:20    L.Renoir        
 53   Aleksey Molochaev      21:5  21:12 [17']        
[28] 13:00    L.Renoir          
 12   Lucas Renoir    21:18  21:16 [28']          
      [136] 18:20    S.Maciag    
 13   Danielius Beržanskis          21:19  14:21  21:19 [42']    
 D.Beržanskis          
 52       ->          
  [74] 09:30    D.Beržanskis        
 45   Dawid Perkowski      21:17  21:10 [20']        
[29] 13:20    A.Bikmukhametov          
 20   Albert Bikmukhametov    19:21  21:16  21:14 [35']          
    [110] 14:30    S.Maciag      
 29   Rannar Zirk        21:16  21:13 [27']      
 R.Zirk          
 36       ->          
  [75] 09:30    S.Maciag        
 61   Daniil Dubovenko      21:11  20:22  21:15 [36']        
[18] 11:50    S.Maciag          
 4   Szymon Maciag    21:16  19:21  21:18 [47']           1-a vieta
          [165]    P.Tournefier
 3   Tino Daoudal              21:11  17:21  21:10 [32']
[20] 12:00    T.Daoudal          
 62   Roberts Renars Miščenko    21:12  21:10 [20']          
  [76] 09:50    T.Daoudal        
 35         21:5  21:5 [16']        
 S.Novikas          
 30   Simas Novikas    ->          
    [112] 14:50    T.Daoudal      
 19   Norman Jaak Ambre        21:14  22:24  21:18 [52']      
[23] 12:30    M.Ogloblin          
 46   Maksim Ogloblin    21:7  21:8 [16']          
  [77] 09:50    M.Ogloblin        
 51         21:6  21:3 [14']        
 M.Piorkowski          
 14   Mikolaj Piorkowski    ->          
      [139] 18:30    T.Daoudal    
 11   Šarūnas Stumbra          21:18  21:12 [26']    
[24] 12:30    Š.Stumbra          
 54   Illia Dubikouski    21:15  21:12 [20']          
  [78] 10:00    L.Barinov        
 43         21:14  21:11 [18']        
 L.Barinov          
 22   Lev Barinov    ->          
    [113] 15:00    L.Barinov      
 27   Louie Lyons        21:14  24:22 [26']      
[22] 12:20    L.Lyons          
 38   Lukas Miliauskis    21:14  18:21  21:13 [31']          
  [79] 10:00    J.Melaniuk        
 59         21:11  21:13 [20']        
 J.Melaniuk          
 6   Jakub Melaniuk    ->          
        [157] 10:50    A.Gurianov  
 7   Tomas Petrošius            9:21  21:19  21:13 [39']  
[25] 12:50    T.Petrošius          
 58   Rain Pärna    22:24  21:18  21:16 [30']          
  [80] 10:20    A.Gurianov        
 39         21:10  21:14 [15']        
 A.Gurianov          
 26   Aleksandr Gurianov    ->          
    [114] 15:00    A.Gurianov      
 23   Uladzimir Kryvasheyeu        21:19  21:17 [19']      
[26] 12:50    G.Rämmal          
 42   Gregor Rämmal    15:21  21:13  21:17 [33']          
  [81] 10:20   G.Rämmal        
 55           B/Ž        
 L.Hölzmer          
 10   Leo Hölzmer    ->          
      [137] 18:20    A.Gurianov    
 15   Vladislav Klygin          14:21  21:18  21:19 [38']    
[30] 13:20    V.Klygin          
 50   Robin Schmalz    21:17  21:9 [18']        S.Maciag   3-a vieta
  [82] 10:30    V.Klygin    
 47         21:6  21:17 [16']      T.Daoudal   ->
 M.Karjus          
 18   Morten Karjus    ->          
    [105] 13:50    S.Baron-Vezilier      
 31   Mamertas Noreika        21:13  20:22  21:12 [35']      
[31] 13:30    M.Noreika          
 34   Alens Zandovskis    21:8  21:18 [17']          
  [83] 10:30    S.Baron-Vezilier        
 63         21:10  21:11 [17']        
 S.Baron-Vezilier          
 2   Simon Baron-Vezilier    ->       Dėl 5-8 vietos    
         A.Ajupov    
         
         A.Niczyporuk   ->   5-a vieta
         
         L.Barinov     ->
         
         S.Baron-Vezilier   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       S.Klioštoraitis      
         
       O.Männik   ->    
         
       L.Renoir     ->  
         
       D.Beržanskis   ->     9-a vieta
         
       M.Ogloblin       ->
         
       J.Melaniuk   ->    
         
       G.Rämmal     ->  
         
       V.Klygin   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     D.Strazdins        
         
     K.Kisielewski   ->      
         
     A.Aliaksandrovich     ->    
         
     A.Krawczyk   ->      
         
     S.Muinast       ->  
         
     M.Kirkums   ->      
         
     A.Bikmukhametov     ->    
         
     R.Zirk   ->       17-a vieta
         
     S.Novikas         ->
         
     M.Piorkowski   ->      
         
     Š.Stumbra     ->    
         
     L.Lyons   ->      
         
     T.Petrošius       ->  
         
     L.Hölzmer   ->      
         
     M.Karjus     ->    
         
     M.Noreika   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
         
    ->        
         
      ->      
   G.Brečs        
   G.Brečs   ->        
         
        ->    
   P.Rozenvalds        
   P.Rozenvalds   ->        
         
      ->      
   R.Krasauskas        
   R.Krasauskas   ->        
         
          ->  
   S.Skurdauskas        
   S.Skurdauskas   ->        
         
      ->      
   A.Molochaev        
   A.Molochaev   ->        
         
        ->    
   D.Perkowski        
   D.Perkowski   ->        
         
      ->      
   D.Dubovenko        
   D.Dubovenko   ->         33-a vieta
         
   R.Miščenko           ->
   R.Miščenko        
    ->        
         
   N.Ambre     ->      
   N.Ambre        
    ->        
         
   I.Dubikouski       ->    
   I.Dubikouski        
    ->        
         
   L.Miliauskis     ->      
   L.Miliauskis        
    ->        
         
   R.Pärna         ->  
   R.Pärna        
    ->        
         
   U.Kryvasheyeu     ->      
   U.Kryvasheyeu        
    ->        
         
   R.Schmalz       ->    
   R.Schmalz        
    ->       35-a vieta
     
   A.Zandovskis     ->     ->
   A.Zandovskis        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    MX  
     Mėgėjai D    VD  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.