Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 48, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-07  
 1   Catlyn Kruus    Dėl 1-32 vietos          
 C.Kruus          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [91] 11:30    C.Kruus        
 33   Kim Schmidt      21:11  21:9 [16']        
[34] 14:30    K.Schmidt          
 32   Annija Rulle-Titava    21:15  16:21  21:6 [34']     Dėl 1-8 vietos      
    [106] 14:00    A.Shvetcova      
 17   Mia Kask        23:21  21:13 [23']      
 M.Kask          
 48       ->          
  [84] 10:50    A.Shvetcova        
 49   Alisa Shvetcova      21:9  21:6 [16']        
[35] 14:30    A.Shvetcova          
 16   Monika Sukackaitė    21:7  21:7 [13']       Dėl 1-4 vietos    
      [142] 19:30    A.Shvetcova    
 9   Anna Kirillova          15:21  21:17  21:14 [42']    
 A.Kirillova          
 56       ->          
  [92] 11:50    A.Kirillova        
 41   Diana Aleksejeva      21:10  21:6 [18']        
[32] 14:30    P.Kuszmar          
 24   Patrycja Kuszmar    21:17  21:15 [20']          
    [115] 15:20    A.Kirillova      
 25   Weronika Gorniak        21:17  21:19 [26']      
 W.Gorniak          
 40       ->          
  [85] 10:50    W.Gorniak        
 57   Samanta Golubickaitė      21:11  21:13 [23']        
[33] 14:30    S.Golubickaitė          
 8   Aliaksandra Vasileuskaya    21:15  21:10 [22']         Dėl 1-2 vietos  
        [154] 10:20    A.Shvetcova  
 5   Victoriia Grigoreva            18:21  22:20  21:17 [44']  
 V.Grigoreva          
 60       ->          
  [93] 11:50    A.Radziszewska        
 37   Alicia Huynh      21:18  14:21  21:19 [41']        
[36] 14:50    A.Radziszewska          
 28   Aleksandra Radziszewska    16:21  21:13  21:17 [39']          
    [116] 15:20    A.Radziszewska      
 21   Arina Babre        19:21  23:21  21:13 [32']      
 A.Babre          
 44       ->          
  [86] 11:00    J.Plawecka        
 53   Maira Zieser      21:17  21:8 [18']        
[37] 14:50    J.Plawecka          
 12   Julia Plawecka    21:19  21:11 [17']          
      [140] 19:20    O.Sokolova    
 13   Olga Sokolova          21:13  21:18 [21']    
 O.Sokolova          
 52       ->          
  [94] 12:00    O.Sokolova        
 45   Floriane Nurit      21:13  21:15 [23']        
[38] 15:00    F.Nurit          
 20   Anna Kupca    21:19  21:17 [26']          
    [107] 14:00    O.Sokolova      
 29   Martyna Kowalczyk        19:21  21:16  21:16 [37']      
 M.Kowalczyk          
 36       ->          
  [95] 12:00    L.Hart        
 61   Lowri Hart      21:12  21:12 [19']        
[39] 15:00    L.Hart          
 4   Perla Murėnaitė    21:12  21:9 [19']           1-a vieta
          [163]    A.Shvetcova
 3   Kelly Banchonpanith              16:21  21:16  21:18 [46']
[40] 15:20    K.Banchonpanith          
 62   Urtė Rakštytė    21:12  21:5 [18']          
  [96] 12:20    D.Zimnol        
 35         21:16  22:20 [28']        
 D.Zimnol          
 30   Daria Zimnol    ->          
    [117] 15:30    V.Tarusava      
 19   Arta Priedniece        21:6  21:9 [15']      
[41] 15:20    R.Üprus          
 46   Ramona Üprus    21:12  21:4 [16']          
  [87] 11:00    V.Tarusava        
 51         21:23  21:12  21:17 [32']        
 V.Tarusava          
 14   Veranika Tarusava    ->          
      [143] 19:30    E.Drouin    
 11   Maria Lezzhova          21:19  19:21  21:13 [40']    
[42] 15:30    M.Lezzhova          
 54   Annemarija Lorena Priede    21:8  21:13 [19']          
  [97] 12:20    M.Lezzhova        
 43         21:7  21:7 [16']        
 J.Meier          
 22   Johanna Violet Meier    ->          
    [108] 14:20    E.Drouin      
 27   Noemie Poulbot        12:21  21:19  21:13 [45']      
[43] 15:30    N.Poulbot          
 38   Nina Zwan    21:12  21:11 [18']          
  [98] 12:30    E.Drouin        
 59         20:22  21:14  21:17 [36']        
 E.Drouin          
 6   Emilie Drouin    ->          
        [155] 10:20    E.Drouin  
 7   Leda Dominić            21:16  21:18 [26']  
[44] 15:50    E.Malkova          
 58   Elizaveta Malkova    19:21  21:13  21:17 [31']          
  [88] 11:20    A.Iakovleva        
 39         21:12  21:15 [18']        
 A.Iakovleva          
 26   Alena Iakovleva    ->          
    [118] 15:30    A.Koroleva      
 23   Dominika Chojnacka        12:21  21:18  21:13 [32']      
[45] 15:50    G.Mockutė          
 42   Gabija Mockutė    21:17  19:21  22:20 [42']          
  [89] 11:20    A.Koroleva        
 55         21:11  21:18 [18']        
 A.Koroleva          
 10   Alena Koroleva    ->          
      [141] 19:20    V.Kuznetcova    
 15   Galina Mezentseva          21:8  21:13 [18']    
[46] 16:00    G.Mezentseva          
 50   Anastasiia Kosenchuk    21:13  8:21  23:21 [35']        O.Sokolova   3-a vieta
  [90] 11:30    A.Boiarun    
 47         21:8  21:12 [18']      V.Kuznetcova   ->
 A.Boiarun          
 18   Anastasiia Boiarun    ->          
    [119] 15:50    V.Kuznetcova      
 31   Anna Khodyreva        21:13  21:7 [17']      
[47] 16:00    A.Khodyreva          
 34   Aimie Whiteman    21:11  21:17 [22']          
  [99] 12:30    V.Kuznetcova        
 63         21:14  21:13 [26']        
 V.Kuznetcova          
 2   Vasilisa Kuznetcova    ->       Dėl 5-8 vietos    
         A.Kirillova    
         
         A.Radziszewska   ->   5-a vieta
         
         V.Tarusava     ->
         
         A.Koroleva   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       C.Kruus      
         
       W.Gorniak   ->    
         
       J.Plawecka     ->  
         
       L.Hart   ->     9-a vieta
         
       D.Zimnol       ->
         
       M.Lezzhova   ->    
         
       A.Iakovleva     ->  
         
       A.Boiarun   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     K.Schmidt        
         
     M.Kask   ->      
         
     P.Kuszmar     ->    
         
     S.Golubickaitė   ->      
         
     V.Grigoreva       ->  
         
     A.Babre   ->      
         
     F.Nurit     ->    
         
     M.Kowalczyk   ->       17-a vieta
         
     K.Banchonpanith         ->
         
     R.Üprus   ->      
         
     J.Meier     ->    
         
     N.Poulbot   ->      
         
     E.Malkova       ->  
         
     G.Mockutė   ->      
         
     G.Mezentseva     ->    
         
     A.Khodyreva   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   A.Rulle-Titava        
   A.Rulle-Titava   ->        
         
      ->      
   M.Sukackaitė        
   M.Sukackaitė   ->        
         
        ->    
   D.Aleksejeva        
   D.Aleksejeva   ->        
         
      ->      
   A.Vasileuskaya        
   A.Vasileuskaya   ->        
         
          ->  
   A.Huynh        
   A.Huynh   ->        
         
      ->      
   M.Zieser        
   M.Zieser   ->        
         
        ->    
   A.Kupca        
   A.Kupca   ->        
         
      ->      
   P.Murėnaitė        
   P.Murėnaitė   ->         33-a vieta
         
   U.Rakštytė           ->
   U.Rakštytė        
    ->        
         
   A.Priedniece     ->      
   A.Priedniece        
    ->        
         
   A.Priede       ->    
   A.Priede        
    ->        
         
   N.Zwan     ->      
   N.Zwan        
    ->        
         
   L.Dominić         ->  
   L.Dominić        
    ->        
         
   D.Chojnacka     ->      
   D.Chojnacka        
    ->        
         
   A.Kosenchuk       ->    
   A.Kosenchuk        
    ->       35-a vieta
     
   A.Whiteman     ->     ->
   A.Whiteman        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
      [160]    
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 10:00 2018-12-15 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
AQUA CUP
2018-12-01 10:00 2018-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD  
     Mėgėjai    MX  
     Mėgėjai B    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
N badminton Kids
2018-11-24 09:30 2018-11-24 23:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.