Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-07  
 1   Mikolaj Piorkowski 
 Mikolaj Wrzalik 
  Dėl 1-16 vietos        
 M.Piorkowski, M.Wrzalik        
 32       ->        
  [121] 16:20    M.Piorkowski, M.Wrzalik      
 17   Norman Jaak Ambre 
 Robin Schmalz 
    21:13  22:20 [20']      
 N.Ambre, R.Schmalz        
 16       ->        
    [144] 19:50    M.Piorkowski, M.Wrzalik    
 9   Lev Barinov 
 Aleksandr Gurianov 
      21:18  21:19 [22']    
 L.Barinov, A.Gurianov        
 24       ->        
  [123] 16:30    L.Barinov, A.Gurianov      
 25   Martins Kirkums 
 Roberts Renars Miščenko 
    21:15  21:9 [15']      
 M.Kirkums, R.Miščenko        
 8       ->        
      [159] 11:15    M.Piorkowski, M.Wrzalik  
 5   Kimi Lovang 
 Lucas Renoir 
        21:13  13:21  22:20 [43']  
 K.Lovang, L.Renoir        
 28       ->        
  [122] 16:20    K.Lovang, L.Renoir      
 21   Rokas Krasauskas 
 Lukas Miliauskis 
    21:6  21:2 [16']      
 R.Krasauskas, L.Miliauskis        
 12       ->        
    [145] 19:50    K.Lovang, L.Renoir    
 13   Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
      21:12  21:14 [25']    
 S.Skurdauskas, Š.Stumbra        
 20       ->        
  [124] 16:30    A.Aliaksandrovich, U.Kryvasheyeu      
 29   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Uladzimir Kryvasheyeu 
    21:16  21:10 [19']      
[48] 16:20    A.Aliaksandrovich, U.Kryvasheyeu        
 4   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  21:18  15:21  21:16 [30']         1-a vieta
        [164]    M.Piorkowski, M.Wrzalik
 3   Tino Daoudal 
 Paul Tournefier 
          16:21  21:18  21:17 [41']
[49] 16:20    T.Daoudal, P.Tournefier        
 30   Adrian Krawczyk 
 Szymon Maciag 
  16:21  21:15  21:17 [46']        
  [125] 16:50    T.Daoudal, P.Tournefier      
 19         21:18  21:17 [27']      
 A.Bikmukhametov, V.Klygin        
 14   Albert Bikmukhametov 
 Vladislav Klygin 
  ->        
    [146] 20:00    T.Daoudal, P.Tournefier    
 11           21:15  21:13 [25']    
 M.Karjus, S.Muinast        
 22   Morten Karjus 
 Sten Muinast 
  ->        
  [126] 16:50    D.Beržanskis, S.Klioštoraitis      
 27         21:11  21:12 [16']      
 D.Beržanskis, S.Klioštoraitis        
 6   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
  ->        
      [161] 11:40    D.Dubovenko, M.Ogloblin  
 7   Kamil Kisielewski 
 Dawid Perkowski 
        21:18  19:21  21:13 [51']  
[50] 16:30    O.Männik, R.Zirk        
 26   Oskar Männik 
 Rannar Zirk 
  21:18  21:17 [22']        
  [120] 16:00    O.Männik, R.Zirk      
 23         21:14  21:16 [22']      
 G.Brečs, P.Rozenvalds        
 10   Gustavs Brečs 
 Pauls Rozenvalds 
  ->        
    [147] 20:00    D.Dubovenko, M.Ogloblin    
 15           21:10  21:13 [23']    
 D.Strazdins, A.Zandovskis        
 18   Davis Strazdins 
 Alens Zandovskis 
  ->      K.Lovang, L.Renoir   3-a vieta
  [127] 17:00    D.Dubovenko, M.Ogloblin  
 31         21:9  21:7 [17']    T.Daoudal, P.Tournefier   ->
 D.Dubovenko, M.Ogloblin        
 2   Daniil Dubovenko 
 Maksim Ogloblin 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Barinov, A.Gurianov    
       
       A.Aliaksandrovich, U.Kryvasheyeu   ->   5-a vieta
       
       D.Beržanskis, S.Klioštoraitis     ->
       
       O.Männik, R.Zirk   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Ambre, R.Schmalz      
       
     M.Kirkums, R.Miščenko   ->    
       
     R.Krasauskas, L.Miliauskis     ->  
       
     S.Skurdauskas, Š.Stumbra   ->     9-a vieta
       
     A.Bikmukhametov, V.Klygin       ->
       
     M.Karjus, S.Muinast   ->    
       
     G.Brečs, P.Rozenvalds     ->  
       
     D.Strazdins, A.Zandovskis   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
       
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     M.Noreika, T.Petrošius    
      ->    
   M.Noreika, T.Petrošius      
   M.Noreika, T.Petrošius   ->       17-a vieta
       
   A.Krawczyk, S.Maciag         ->
   A.Krawczyk, S.Maciag      
    ->      
     A.Krawczyk, S.Maciag    
      ->    
   .      
    ->      
       
   K.Kisielewski, D.Perkowski       ->  
   K.Kisielewski, D.Perkowski      
    ->      
     K.Kisielewski, D.Perkowski    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.