Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Lithuanian U-17 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-07  
 1   Anastasiia Boiarun 
 Alena Iakovleva 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Boiarun, A.Iakovleva        
 32       ->        
  [129] 17:20    A.Boiarun, A.Iakovleva      
 17   Anna Kirillova 
 Vasilisa Kuznetcova 
    21:5  21:8 [20']      
[51] 16:30    A.Kirillova, V.Kuznetcova        
 16   Mia Kask 
 Johanna Violet Meier 
  21:9  21:9 [21']        
    [148] 20:30    A.Boiarun, A.Iakovleva    
 9   Patrycja Kuszmar 
 Nina Zwan 
      21:7  21:8 [16']    
 P.Kuszmar, N.Zwan        
 24       ->        
  [128] 17:00    M.Sukackaitė, G.Mockutė      
 25   Anastasiia Kosenchuk 
 Aleksandra Radziszewska 
    21:9  24:22 [19']      
[57] 17:30    M.Sukackaitė, G.Mockutė        
 8   Monika Sukackaitė 
 Gabija Mockutė 
  14:21  21:12  27:25 [39']        
      [158] 11:15    A.Boiarun, A.Iakovleva  
 5   Emilie Drouin 
 Tea Margueritte 
        21:13  21:15 [25']  
 E.Drouin, T.Margueritte        
 28       ->        
  [130] 17:20    E.Drouin, T.Margueritte      
 21   Julia Plawecka 
 Daria Zimnol 
    21:13  15:21  24:22 [41']      
[52] 16:50    J.Plawecka, D.Zimnol        
 12   Lea Genson 
 Maira Zieser 
  21:11  21:12 [19']        
    [149] 20:30    E.Drouin, T.Margueritte    
 13   Amanda Azarova 
 Marta Brengule 
      13:21  21:9  21:19 [33']    
 A.Azarova, M.Brengule        
 20       ->        
  [131] 17:30    A.Khodyreva, A.Shvetcova      
 29   Lowri Hart 
 Aimie Whiteman 
    ->      
[58] 17:30    A.Khodyreva, A.Shvetcova        
 4   Anna Khodyreva 
 Alisa Shvetcova 
  21:19  25:23 [26']         1-a vieta
        [166]    A.Boiarun, A.Iakovleva
 3   Samanta Golubickaitė 
 Perla Murėnaitė 
          18:21  21:14  21:14 [36']
[53] 16:50    S.Golubickaitė, P.Murėnaitė        
 30   Katarzyna Kisielewska 
 Martyna Kowalczyk 
  21:15  21:16 [20']        
  [132] 17:30    D.Chojnacka, M.Franczuk      
 19   Dominika Chojnacka 
 Marcelina Franczuk 
    21:17  21:12 [21']      
[55] 17:20    D.Chojnacka, M.Franczuk        
 14   Alicia Huynh 
 Floriane Nurit 
  18:21  21:14  21:17 [41']        
    [150] 20:50    A.Koroleva, O.Sokolova    
 11   Diana Aleksejeva 
 Arta Priedniece 
      21:18  21:14 [23']    
[56] 17:20    D.Aleksejeva, A.Priedniece        
 22   Leda Dominić 
 Kim Schmidt 
  21:9  21:17 [22']        
  [133] 17:50    A.Koroleva, O.Sokolova      
 27         21:9  21:16 [18']      
 A.Koroleva, O.Sokolova        
 6   Alena Koroleva 
 Olga Sokolova 
  ->        
      [160] 11:40    A.Koroleva, O.Sokolova  
 7   Maria Lezzhova 
 Elizaveta Malkova 
        21:16  21:8 [19']  
[59] 17:50    M.Lezzhova, E.Malkova        
 26   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  21:10  21:6 [19']        
  [134] 17:50    M.Lezzhova, E.Malkova      
 23         21:14  21:17 [28']      
 V.Grigoreva, G.Mezentseva        
 10   Victoriia Grigoreva 
 Galina Mezentseva 
  ->        
    [151] 20:50    M.Lezzhova, E.Malkova    
 15   Anna Kupca 
 Annija Rulle-Titava 
      19:21  21:18  21:19 [45']    
[54] 17:00    V.Tarusava, A.Vasileuskaya        
 18   Veranika Tarusava 
 Aliaksandra Vasileuskaya 
  22:24  21:15  21:14 [38']      E.Drouin, T.Margueritte   3-a vieta
  [135] 18:00    C.Kruus, R.Üprus  
 31         21:5  21:13 [17']    M.Lezzhova, E.Malkova   ->
 C.Kruus, R.Üprus        
 2   Catlyn Kruus 
 Ramona Üprus 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Sukackaitė, G.Mockutė    
       
       A.Khodyreva, A.Shvetcova   ->   5-a vieta
       
       D.Chojnacka, M.Franczuk     ->
       
       C.Kruus, R.Üprus   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kirillova, V.Kuznetcova      
       
     P.Kuszmar, N.Zwan   ->    
       
     J.Plawecka, D.Zimnol     ->  
       
     A.Azarova, M.Brengule   ->     9-a vieta
       
     S.Golubickaitė, P.Murėnaitė       ->
       
     D.Aleksejeva, A.Priedniece   ->    
       
     V.Grigoreva, G.Mezentseva     ->  
       
     V.Tarusava, A.Vasileuskaya   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   M.Kask, J.Meier   ->      
       
      ->    
       
   A.Kosenchuk, A.Radziszewska   ->      
       
        ->  
       
   L.Genson, M.Zieser   ->      
       
      ->    
       
   L.Hart, A.Whiteman   ->       17-a vieta
       
   K.Kisielewska, M.Kowalczyk         ->
       
   A.Huynh, F.Nurit   ->      
       
   L.Dominić, K.Schmidt     ->    
       
    ->      
       
   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė       ->  
       
    ->      
       
   A.Kupca, A.Rulle-Titava     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.