Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-01-27, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Marijus Stankevičius 
 Mantas Zinkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Stankevičius, M.Zinkevičius      
 16       ->      
  [104] 15:25   J.Adomaitis, G.Siva    
 9   Juozas Adomaitis 
 Gobinath Siva 
    5:11  12:10  11:9  8:11  11:7 [39']    
[90] 14:45   J.Adomaitis, G.Siva      
 8   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  8:11  11:9  11:9  11:7 [21']      
    [124] 16:50   I.Lukoševičius, A.Thapliyal  
 5   Ignas Lukoševičius 
 Anant Thapliyal 
      11:8  7:11  11:6  10:12  11:6 [28']  
[91] 14:45   I.Lukoševičius, A.Thapliyal      
 12   Mindaugas Dobilas 
 Robertas Giedraitis 
  11:3  11:9  11:6 [12']      
  [105] 15:50   I.Lukoševičius, A.Thapliyal    
 13         11:9  11:8  9:11  11:6 [36']    
 S.Eibukas, A.Jonuškis      
 4   Saulius Eibukas 
 Artūras Jonuškis 
  ->       1-a vieta
      [140] 18:15   M.Noreika, T.Petrošius
 3   Tadas Supronas 
 Aurimas Meškinis 
        11:4  11:7  11:6 [18']
 T.Supronas, A.Meškinis      
 14       ->      
  [106] 15:50   T.Supronas, A.Meškinis    
 11   Aidanas Janavičius 
 Gediminas Kareiva 
    11:7  11:8  11:8 [30']    
[92] 14:45   M.Kancleris, V.Korolkovas      
 6   Mindaugas Kancleris 
 Vaidas Korolkovas 
  13:11  11:9  11:9 [24']      
    [125] 17:10   M.Noreika, T.Petrošius  
 7   Marius Augustaitis 
 Egidijus Peleckis 
      11:4  11:7  11:2 [17']  
[93] 14:45   M.Augustaitis, E.Peleckis      
 10   Paulius Levickas 
 Kipras Sakalauskas 
  11:9  11:8  11:5 [17']      
  [107] 15:50   M.Noreika, T.Petrošius    
 15         11:5  11:1  11:7 [13']    
 M.Noreika, T.Petrošius      
 2   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  ->    J.Adomaitis, G.Siva   3-a vieta
      [141] 18:15   J.Adomaitis, G.Siva
       T.Supronas, A.Meškinis   11:8  7:11  11:7  11:5 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stankevičius, M.Zinkevičius    
    [126] 17:10   M.Stankevičius, M.Zinkevičius  
     S.Eibukas, A.Jonuškis   10:12  4:11  11:6  11:9  11:9 [31']   5-a vieta
      [142] 18:15   M.Stankevičius, M.Zinkevičius
     M.Kancleris, V.Korolkovas     11:3  11:0  11:9 [11']
    [127] 17:10   M.Augustaitis, E.Peleckis  
     M.Augustaitis, E.Peleckis   11:7  3:11  3:11  11:9  11:8 [27']  
         
         
       S.Eibukas, A.Jonuškis   7-a vieta
     
       M.Kancleris, V.Korolkovas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->    
    [108] 15:50   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
   M.Dobilas, R.Giedraitis     15:13  11:9  13:11 [22']  
   M.Dobilas, R.Giedraitis    
    ->     9-a vieta
      [128] 17:10   A.Rimkus, A.Vilčinskas
        15:14  8:11  11:6  11:5 [23']
   A.Janavičius, G.Kareiva    
   A.Janavičius, G.Kareiva   ->    
    [109] 15:50   A.Janavičius, G.Kareiva  
   P.Levickas, K.Sakalauskas     11:4  11:5  11:6 [32']  
   P.Levickas, K.Sakalauskas    
    ->    
         
       M.Dobilas, R.Giedraitis   11-a vieta
     
       P.Levickas, K.Sakalauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.