Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-01-27, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Vitalij Krasovskij 
 Gabrielius Vaičiulis 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Krasovskij, G.Vaičiulis      
 16       ->      
  [99] 15:05   V.Krasovskij, G.Vaičiulis    
 9   Edmundas Mackevičius 
 Gediminas Vaitkevičius 
    11:8  10:12  11:6  11:5 [25']    
[85] 14:25   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius      
 8   Jonas Daugėla 
 Arūnas Masteika 
  3:11  11:7  11:7  11:6      
    [118] 16:30   V.Krasovskij, G.Vaičiulis  
 5   Tadas Jarutis 
 Remigijus Reimeris 
      11:8  11:9  11:4 [20']  
[86] 14:25   E.Gedminas, E.Gusarovas      
 12   Evaldas Gedminas 
 Edgaras Gusarovas 
  11:8  11:8  11:8      
  [100] 15:25   E.Gedminas, E.Gusarovas    
 13   Ąžuolas Galiauskas 
 Augustas Janušonis 
    11:5  11:5  11:4 [19']    
[87] 14:25   E.Chochlovas, N.Šimkus      
 4   Erikas Chochlovas 
 Nedas Šimkus 
  11:3  11:6  11:6       1-a vieta
      [136] 17:55   V.Krasovskij, G.Vaičiulis
 3   Tomas Aleksandravičius 
 Gedas Kuginys 
        12:10  8:11  11:8  11:9 [27']
 T.Aleksandravičius, G.Kuginys      
 14       ->      
  [101] 15:25   T.Aleksandravičius, G.Kuginys    
 11   Tomas Meškutavičius 
 Paulius Vaišneideris 
    11:8  11:9  6:11  11:7 [25']    
[88] 14:25   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris      
 6   Laimonas Braknys 
 Aidas Giedrikas 
  11:8  11:7  9:11  11:9 [15']      
    [119] 16:30   T.Aleksandravičius, G.Kuginys  
 7   Raimondas Stakionis 
 Tomas Grigas 
      11:8  11:6  11:7 [20']  
[89] 14:25   R.Stakionis, T.Grigas      
 10   Ramūnas Balvočius 
 Aloyzas Jarošaitis 
  13:15  7:11  11:6  12:10  11:7 [24']      
  [102] 15:25   R.Stakionis, T.Grigas    
 15         11:9  11:6  11:8 [20']    
 D.Paulauskas, K.Supronas      
 2   Dominykas Paulauskas 
 Kęstas Supronas 
  ->    E.Gedminas, E.Gusarovas   3-a vieta
      [137] 17:55   R.Stakionis, T.Grigas
       R.Stakionis, T.Grigas   11:9  12:10  11:9 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Mackevičius, G.Vaitkevičius    
    [120] 16:50   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius  
     E.Chochlovas, N.Šimkus   11:7  11:7  11:8 [20']   5-a vieta
      [138] 17:55   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris
     T.Meškutavičius, P.Vaišneideris     11:8  13:11  9:11  9:11  11:9 [36']
    [121] 16:50   T.Meškutavičius, P.Vaišneideris  
     D.Paulauskas, K.Supronas   11:9  13:11  11:4 [21']  
         
         
       E.Chochlovas, N.Šimkus   7-a vieta
     
       D.Paulauskas, K.Supronas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Daugėla, A.Masteika    
   J.Daugėla, A.Masteika   ->    
    [122] 16:50   J.Daugėla, A.Masteika  
   T.Jarutis, R.Reimeris     8:11  11:7  5:11  11:2  11:9 [32']  
  [103] 15:25   T.Jarutis, R.Reimeris    
   Ą.Galiauskas, A.Janušonis   11:9  11:6  11:4 [16']     9-a vieta
      [139] 17:55   L.Braknys, A.Giedrikas
        11:5  11:2  11:5 [14']
   L.Braknys, A.Giedrikas    
   L.Braknys, A.Giedrikas   ->    
    [123] 16:50   L.Braknys, A.Giedrikas  
   R.Balvočius, A.Jarošaitis     11:5  9:11  11:8  11:3 [21']  
   R.Balvočius, A.Jarošaitis    
    ->    
         
       T.Jarutis, R.Reimeris   11-a vieta
     
       R.Balvočius, A.Jarošaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ą.Galiauskas, A.Janušonis  
     Ą.Galiauskas, A.Janušonis   ->   13-a vieta
       Ą.Galiauskas, A.Janušonis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.