Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-01-27, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-27 2018-01-27 2018-01-27  
 1   Evaldas Bradūnas ,   Rasa Šulnienė   Dėl 1-4 vietų    
[54] 12:00   E.Bradūnas, R.Šulnienė    
 8   Vidas Martinkus ,   Dovilė Rutkauskaitė    6:11  11:7  11:6  11:7 [24']    
  [70] 13:20   E.Bradūnas, R.Šulnienė  
 5   Tadas Supronas ,   Lorena Valantiejienė      11:8  11:5  11:8  
[55] 12:20   T.Supronas, L.Valantiejienė    
 4   Mantas Zinkevičius ,   Laura Januškevičienė    9:11  10:12  11:5  11:9  11:6 [43']    1-a vieta
    [82] 14:00   E.Bradūnas, R.Šulnienė
 3   Tomas Tiškus ,   Živilė Šeškevičienė        9:11  7:11  11:7  11:2  11:8 [33']
[56] 12:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
 6   Linas Supronas ,   Ieva Vidzėnienė    11:7  11:6  11:6 [36']    
  [71] 13:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
 7   Mamertas Noreika ,   Ramunė Petrošienė      10:12  11:5  11:7  4:11  11:5 [31']  
[57] 12:20   M.Noreika, R.Petrošienė    
 2   Marijus Stankevičius ,   Indrė Petrulaitienė    11:7  12:10  11:8 [33']    
     
     T.Supronas, L.Valantiejienė  3-a vieta
  [83] 14:00   T.Supronas, L.Valantiejienė
   M.Noreika, R.Petrošienė   11:8  11:9  6:11  11:8
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Martinkus, D.Rutkauskaitė    
  [72] 13:20   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė  
   M.Zinkevičius, L.Januškevičienė   11:5  11:9  13:11 [9']  5-a vieta
    [84] 14:00   L.Supronas, I.Vidzėnienė
   L.Supronas, I.Vidzėnienė     9:11  8:11  11:9  11:5  11:8 [30']
  [73] 13:20   L.Supronas, I.Vidzėnienė  
   M.Stankevičius, I.Petrulaitienė   9:11  11:6  13:11  11:4 [4']  
       
       
     V.Martinkus, D.Rutkauskaitė  7-a vieta
   
     M.Stankevičius, I.Petrulaitienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.