Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!, Data: 2018-01-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Rasa Šulnienė 
 Jurgita Bilienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Šulnienė, J.Bilienė      
 16       ->      
  [148] 17:30    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 9   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    21:17  21:11 [17']    
[136] 17:05    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 8   Giang Nguyen Thi Thu 
 Anastasija Mozolevskaja 
  21:12  21:14 [16']      
    [159] 18:20    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
      21:18  16:21  21:14 [34']  
[137] 17:05    J.Žibūdienė, J.Puchova      
 12   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
  21:11  21:18 [18']      
  [149] 17:55    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 13   Viktorija Suško 
 Ugnė Janušauskaitė 
    13:21  21:19  21:16 [29']    
[138] 17:05    A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 4   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  19:21  21:5  21:15 [26']       1-a vieta
      [170] 18:45    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
 3   Živilė Šeškevičienė 
 Laura Januškevičienė 
        21:11  21:16 [18']
[139] 17:05    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė      
 14   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:16  21:13 [18']      
  [150] 17:55    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė    
 11   Justė Kažanauskaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
    21:14  13:21  21:17 [30']    
[140] 17:05    O.Rastenytė, T.Urbonienė      
 6   Odeta Rastenytė 
 Tanita Urbonienė 
  21:18  22:20 [21']      
    [160] 18:20    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
 7   Beata Rakštytė 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:18  30:29 [24']  
[141] 17:30    S.Čalkina, S.Zinkevičienė      
 10   Svetlana Čalkina 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:10  22:20 [16']      
  [151] 17:55    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė    
 15   Danyu Zhong 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
    21:15  21:11 [15']    
[142] 17:30    T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė      
 2   Toma Rakauskaitė 
 Neringa Brazauskienė 
  21:13  21:12 [16']    A.Pakšytė, A.Brikaitė   3-a vieta
      [171] 18:45   T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė
       T.Rakauskaitė, N.Brazauskienė   21:10  21:19 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Šulnienė, J.Bilienė    
    [161] 18:20    J.Žibūdienė, J.Puchova  
     J.Žibūdienė, J.Puchova   21:17  21:15 [17']   5-a vieta
      [172] 19:10    J.Žibūdienė, J.Puchova
     O.Rastenytė, T.Urbonienė     15:21  21:16  21:15 [18']
    [162] 18:20    O.Rastenytė, T.Urbonienė  
     S.Čalkina, S.Zinkevičienė   21:10  21:10 [17']  
         
         
       R.Šulnienė, J.Bilienė   7-a vieta
      [173] 19:10    R.Šulnienė, J.Bilienė
       S.Čalkina, S.Zinkevičienė   21:12  21:15 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Nguyen Thi Thu, A.Mozolevskaja    
   G.Nguyen Thi Thu, A.Mozolevskaja   ->    
    [163] 18:20    G.Nguyen Thi Thu, A.Mozolevskaja  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     21:14  21:16 [20']  
  [152] 17:55    R.Bubulienė, V.Bubulytė    
   V.Suško, U.Janušauskaitė   16:21  21:19  21:17 [31']     9-a vieta
      [174] 19:10    J.Bazytė, A.Montvydaitė
   J.Bazytė, A.Montvydaitė       21:10  18:21  21:17 [27']
  [152] 17:55    J.Bazytė, A.Montvydaitė    
   J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė   21:9  21:8 [15']    
    [164] 18:45    J.Bazytė, A.Montvydaitė  
   B.Rakštytė, V.Čekanauskienė     21:13  21:12 [16']  
  [153] 17:55    D.Zhong, A.Slapikaitė-Jurkonė    
   D.Zhong, A.Slapikaitė-Jurkonė   20:22  21:18  21:17 [33']    
         
       R.Bubulienė, V.Bubulytė   11-a vieta
      [175] 19:10    R.Bubulienė, V.Bubulytė
       D.Zhong, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:9  21:18 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Suško, U.Janušauskaitė  
     V.Suško, U.Janušauskaitė   ->   13-a vieta
      [176] 19:10    V.Suško, U.Janušauskaitė
     J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė     15:21  22:20  21:15 [29']
    [224] 21:40    B.Rakštytė, V.Čekanauskienė  
     B.Rakštytė, V.Čekanauskienė   18:21  22:20  21:19 [32']  
         
         
        15-a vieta
       J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė
       J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.