Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo turnyras, Data: 2018-03-03, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03 2018-03-03  
 1   Arūnas Smalskis 
 Mantas Smalskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Smalskis, M.Smalskis      
 16       ->      
  [42] 13:15   T.Jarutis, G.Stasiulis    
 9   Raimondas Banelis 
 Andrius Surinovas 
    21:14  21:18 [25']    
[32] 12:25   T.Jarutis, G.Stasiulis      
 8   Tadas Jarutis 
 Giedrius Stasiulis 
  21:6  21:13 [26']      
    [55] 14:05   T.Jarutis, G.Stasiulis  
 5   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
      21:12  19:21  21:18 [35']  
 T.Grigas, R.Stakionis      
 12       ->      
  [43] 13:15   A.Giedrikas, G.Kuginys    
 13         21:11  21:13 [22']    
 A.Giedrikas, G.Kuginys      
 4   Aidas Giedrikas 
 Gedas Kuginys 
  ->       1-a vieta
      [67] 15:25   E.Gusarovas, B.Matelis
 3   Edgaras Gusarovas 
 Bronislovas Matelis 
        21:18  21:13 [24']
 E.Gusarovas, B.Matelis      
 14       ->      
  [44] 13:15   E.Gusarovas, B.Matelis    
 11   Ąžuolas Galiauskas 
 Augustas Janušonis 
    21:8  21:12 [23']    
[33] 12:25   R.Dovydėnas, D.Kubilius      
 6   Ramūnas Dovydėnas 
 Darius Kubilius 
  21:13  21:5 [20']      
    [56] 14:30   E.Gusarovas, B.Matelis  
 7   Edmundas Mackevičius 
 Gediminas Vaitkevičius 
      21:12  21:3 [21']  
[34] 12:25   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius      
 10   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  16:21  21:18  21:17 [41']      
  [45] 13:15   K.Supronas, D.Varžgalys    
 15         21:18  21:19 [52']    
 K.Supronas, D.Varžgalys      
 2   Kęstas Supronas 
 Donatas Varžgalys 
  ->    A.Giedrikas, G.Kuginys   3-a vieta
      [68] 15:25   A.Giedrikas, G.Kuginys
       K.Supronas, D.Varžgalys   18:21  21:16  21:11 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Smalskis, M.Smalskis    
    [57] 14:30   A.Smalskis, M.Smalskis  
     T.Grigas, R.Stakionis   21:4  21:17 [22']   5-a vieta
      [69] 15:25   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius
     R.Dovydėnas, D.Kubilius     21:16  21:14 [28']
    [58] 14:30   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius  
     E.Mackevičius, G.Vaitkevičius   21:16  21:16 [24']  
         
         
       T.Grigas, R.Stakionis   7-a vieta
      [70] 15:25   T.Grigas, R.Stakionis
       R.Dovydėnas, D.Kubilius   19:21  25:23  21:16 [40']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Banelis, A.Surinovas    
   R.Banelis, A.Surinovas   ->    
     R.Banelis, A.Surinovas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [59] 14:30   D.Paulauskas, P.Žostautas
        21:17  21:18 [27']
   Ą.Galiauskas, A.Janušonis    
   Ą.Galiauskas, A.Janušonis   ->    
    [46] 13:40   D.Paulauskas, P.Žostautas  
   D.Paulauskas, P.Žostautas     21:8  21:13 [18']  
   D.Paulauskas, P.Žostautas    
    ->    
         
        11-a vieta
       Ą.Galiauskas, A.Janušonis
       Ą.Galiauskas, A.Janušonis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.