Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Mix, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėMišrus dvejetas
 Suaug 
   8     2       9.6 
 Suaug B 
   8     2       2 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   03 d.  09:45  Suaug   MX    V.Mankauskas  B.Rasiulytė   21:11  21:13    J.Gatelis  R.Gečaitė   15  
 2   03 d.  09:45  Suaug   MX    S.Leonovič  T.Urbonienė   17:21  13:21    K.Dauskurtas  V.Žymantaitė   18  
 3   03 d.  09:45  Suaug B   MX    V.Jonikas  A.Krušataitė   21:15  21:10    A.Maziliauskas  K.Janutaitė   15  
 4   03 d.  09:45  Suaug B   MX    M.Danys  I.Semaškienė   21:18  21:15    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   18  
 5   03 d.  09:45  Suaug B   MX    K.Poškus  A.Navickaitė   21:13  21:12    R.Pratusevičius  R.Cikockaitė   20  
 6   03 d.  09:45  Suaug B   MX    J.Seniūnas  R.Bubulienė   21:19  21:16    A.Tamošaitis  D.Morkvėnaitė   19  
 7   03 d.  09:45  Suaug   MX    M.Dagilis  R.Ulozaitė   21:11  21:13    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   14  
 8   03 d.  09:45  Suaug   MX    P.Rakauskas  A.Pakšytė   21:14  21:15    A.Nareika  K.Nareikienė   12  
 9   03 d.  10:10  Suaug B   MX    V.Jonikas  A.Krušataitė   21:13  20:22  21:18    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   28  
 10   03 d.  10:10  Suaug B   MX    M.Danys  I.Semaškienė   21:7  21:14    A.Maziliauskas  K.Janutaitė   15  
 11   03 d.  10:10  Suaug   MX    V.Mankauskas  B.Rasiulytė   21:23  22:24    K.Dauskurtas  V.Žymantaitė   22  
 12   03 d.  10:10  Suaug   MX    S.Leonovič  T.Urbonienė   21:16  21:10    J.Gatelis  R.Gečaitė   17  
 13   03 d.  10:10  Suaug B   MX    K.Poškus  A.Navickaitė   21:17  21:11    A.Tamošaitis  D.Morkvėnaitė   16  
 14   03 d.  10:10  Suaug B   MX    J.Seniūnas  R.Bubulienė   21:12  21:12    R.Pratusevičius  R.Cikockaitė   18  
 15   03 d.  10:10  Suaug   MX    M.Dagilis  R.Ulozaitė   21:16  21:8    A.Nareika  K.Nareikienė   14  
 16   03 d.  10:10  Suaug   MX    P.Rakauskas  A.Pakšytė   21:9  21:15    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   15  
 17   03 d.  10:35  Suaug   MX    V.Mankauskas  B.Rasiulytė   21:17  19:21  18:21    S.Leonovič  T.Urbonienė   31  
 18   03 d.  10:35  Suaug   MX    K.Dauskurtas  V.Žymantaitė   21:12  21:10    J.Gatelis  R.Gečaitė   16  
 19   03 d.  10:35  Suaug B   MX    V.Jonikas  A.Krušataitė   18:21  15:21    M.Danys  I.Semaškienė   18  
 20   03 d.  10:35  Suaug B   MX    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   22:20  21:11    A.Maziliauskas  K.Janutaitė   16  
 21   03 d.  10:35  Suaug B   MX    K.Poškus  A.Navickaitė   6:21  21:14  21:13    J.Seniūnas  R.Bubulienė   28  
 22   03 d.  10:35  Suaug B   MX    A.Tamošaitis  D.Morkvėnaitė   21:15  21:16    R.Pratusevičius  R.Cikockaitė   15  
 23   03 d.  10:35  Suaug   MX    M.Dagilis  R.Ulozaitė   21:7  21:19    P.Rakauskas  A.Pakšytė   16  
 24   03 d.  10:35  Suaug   MX    A.Nareika  K.Nareikienė   21:19  21:17    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   18  
 25   03 d.  11:00  Suaug B   MX    K.Poškus  A.Navickaitė   21:14  18:21  21:16    M.Danys  I.Semaškienė   26  
 26   03 d.  11:00  Suaug B   MX    V.Jonikas  A.Krušataitė   20:22  21:9  25:23    J.Seniūnas  R.Bubulienė   33  
 27   03 d.  11:00  Suaug B   MX    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   14:21  13:21    A.Tamošaitis  D.Morkvėnaitė   16  
 28   03 d.  11:00  Suaug B   MX    A.Maziliauskas  K.Janutaitė   22:24  21:12  21:9    R.Pratusevičius  R.Cikockaitė   25  
 29   03 d.  11:00  Suaug   MX    M.Dagilis  R.Ulozaitė   14:21  4:21    K.Dauskurtas  V.Žymantaitė   15  
 30   03 d.  11:00  Suaug   MX    S.Leonovič  T.Urbonienė   10:21  21:18  21:12    P.Rakauskas  A.Pakšytė   27  
 31   03 d.  11:00  Suaug   MX    V.Mankauskas  B.Rasiulytė   21:7  21:13    A.Nareika  K.Nareikienė   14  
 32   03 d.  11:00  Suaug   MX    J.Gatelis  R.Gečaitė   21:8  16:21  22:20    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   29  
32 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    MV    MD  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.