Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Mix, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vytautas Mankauskas 
 Birutė Rasiulytė 
21
17
19
21
18
21
 31'
21
23
22
24
 22'
21
11
21
13
 15'
143/130
13
1
3
2 Sergej Leonovič 
 Tanita Urbonienė 
17
21
21
19
21
18
 31'
17
21
13
21
 18'
21
16
21
10
 17'
131/126
5
2
2
3 Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantaitė 
23
21
24
22
 22'
21
17
21
13
 18'
21
12
21
10
 16'
131/95
36
3
1
4 Jovitas Gatelis 
 Rugilė Gečaitė 
11
21
13
21
 15'
16
21
10
21
 17'
12
21
10
21
 16'
72/126
-54
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Rūta Ulozaitė 
21
7
21
19
 16'
21
16
21
8
 14'
21
11
21
13
 14'
126/74
52
3
1
2 Paulius Rakauskas 
 Aurelija Pakšytė 
7
21
19
21
 16'
21
14
21
15
 12'
21
9
21
15
 15'
110/95
15
2
2
3 Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
16
21
8
21
 14'
14
21
15
21
 12'
21
19
21
17
 18'
95/120
-25
1
3
4 Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
11
21
13
21
 14'
9
21
15
21
 15'
19
21
17
21
 18'
84/126
-42
0
4



2018-03-03  
   1-a vieta
 2    Mindaugas Dagilis,  Rūta Ulozaitė  
[29] 11:00   K.Dauskurtas, V.Žymantaitė
 5    Kazimieras Dauskurtas,  Vaiva Žymantaitė   21:14  21:4 [15']
   



2018-03-03  
   3-a vieta
 3    Sergej Leonovič,  Tanita Urbonienė  
[30] 11:00   S.Leonovič, T.Urbonienė
 4    Paulius Rakauskas,  Aurelija Pakšytė   10:21  21:18  21:12 [27']
   



2018-03-03  
   5-a vieta
 1    Vytautas Mankauskas,  Birutė Rasiulytė  
[31] 11:00   V.Mankauskas, B.Rasiulytė
 6    Artūras Nareika,  Kristina Nareikienė   21:7  21:13 [14']
   



2018-03-03  
   7-a vieta
 7    Jovitas Gatelis,  Rugilė Gečaitė  
[32] 11:00   J.Gatelis, R.Gečaitė
 8    Audrius Ambrasas,  Rasa Ambrasienė   21:8  16:21  22:20 [29']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.