Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Men’s Singles Tournament, Data: 2018-02-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Rapolas Vedrickas    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    R.Vedrickas      
 16   Marius Puškorius    21:10  21:12 [13']      
  [17] 10:50    D.Juršys    
 9   Giedrius Butvilas      23:21  21:19 [21']    
[2] 10:00    D.Juršys      
 8   Donatas Juršys    21:11  21:3 [13']      
    [33] 11:40    L.Liaudanskas  
 5   Laisvydas Liaudanskas        21:13  17:21  21:16 [34']  
[3] 10:00    L.Liaudanskas      
 12   Martynas Grigaliūnas    21:14  21:10 [18']      
  [18] 10:50    L.Liaudanskas    
 13   Vytautas Česonis      21:14  21:8 [17']    
[4] 10:00    R.Ražanauskas      
 4   Ramūnas Ražanauskas    21:18  21:15 [19']       1-a vieta
      [49] 12:30    L.Liaudanskas
 3   Albinas Zakarauskas          21:19  21:14 [21']
[5] 10:00   A.Zakarauskas      
 14   Nojus Kernagis    21:0      
  [19] 10:50    A.Zakarauskas    
 11   Mindaugas Šimkus      21:9  21:16 [14']    
[6] 10:00    R.Budrikas      
 6   Rolandas Budrikas    21:18  21:16 [16']      
    [34] 11:40    P.Kwatra  
 7   Paulius Rudokas        10:21  21:13  21:19 [29']  
[7] 10:00    P.Kwatra      
 10   Pritesh Kwatra    21:15  21:15 [17']      
  [20] 10:50    P.Kwatra    
 15   Kęstutis Kučinskas      14:21  21:19  21:18 [32']    
[8] 10:00    G.Buitvydas      
 2   Gediminas Buitvydas    21:4  21:7 [11']    D.Juršys   3-a vieta
      [50] 12:30    D.Juršys
       A.Zakarauskas   21:12  21:7 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Vedrickas    
    [35] 11:40    R.Vedrickas  
     R.Ražanauskas   21:19  21:14 [18']   5-a vieta
      [51] 12:30    R.Vedrickas
     R.Budrikas     21:12  21:19 [16']
    [36] 11:40    G.Buitvydas  
     G.Buitvydas   21:10  21:15 [15']  
         
         
       R.Ražanauskas   7-a vieta
      [52] 12:30    R.Ražanauskas
       R.Budrikas   21:16  21:8 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Puškorius      
  [21] 10:50    M.Puškorius    
   G.Butvilas   21:11  21:13 [17']    
    [37] 11:40    M.Grigaliūnas  
   M.Grigaliūnas     21:10  21:17 [17']  
  [22] 10:50    M.Grigaliūnas    
   V.Česonis   21:15  21:6 [15']     9-a vieta
      [53] 12:30    M.Grigaliūnas
   N.Kernagis       21:11  21:14 [16']
  [23] 10:50   M.Šimkus    
   M.Šimkus   21:0    
    [38] 11:40    M.Šimkus  
   P.Rudokas     21:17  21:13 [16']  
  [24] 10:50    P.Rudokas    
   K.Kučinskas   21:15  24:22 [18']    
         
       M.Puškorius   11-a vieta
      [54] 12:30    M.Puškorius
       P.Rudokas   21:12  21:13 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Butvilas    
    [39] 11:40    V.Česonis  
     V.Česonis   19:21  21:12  21:9 [29']   13-a vieta
      [55] 12:30    V.Česonis
     N.Kernagis     21:8  21:17 [15']
    [40] 11:40   K.Kučinskas  
     K.Kučinskas   21:0  
         
         
       G.Butvilas   15-a vieta
      [56] 12:30   G.Butvilas
       N.Kernagis   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.