Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Men’s Singles Tournament, Data: 2018-02-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10 2018-02-10  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-8 vietos      
[9] 10:25    M.Larenka      
 16   Maxim Larenka    21:19  21:13 [30']      
  [25] 11:15    M.Larenka    
 9   Vaidas Markevičius      19:21  21:16  21:19 [44']    
[10] 10:25    V.Markevičius      
 8   Audrius Vilčinskas    21:16  15:21  21:11 [30']      
    [41] 12:05    M.Akucevičius  
 5   Marius Akucevičius        21:9  21:11 [22']  
[11] 10:25    M.Akucevičius      
 12   Raimondas Stakionis    21:10  21:9 [12']      
  [26] 11:15    M.Akucevičius    
 13   Kęstutis Lasinskas      19:21  21:4  21:12 [25']    
[12] 10:25    K.Lasinskas      
 4   Albertas Rimkus    21:16  10:21  21:17 [30']       1-a vieta
      [57] 12:55    M.Akucevičius
 3   Jonas Bartkus          16:21  21:6  21:12 [30']
[13] 10:25    J.Bartkus      
 14   Tomas Grigas    21:14  21:5 [15']      
  [27] 11:15    R.Kavaliauskas    
 11   Artūras Olšauskas      21:17  21:16 [24']    
[14] 10:25    R.Kavaliauskas      
 6   Ramūnas Kavaliauskas    17:21  21:12  21:16 [38']      
    [42] 12:05    R.Kavaliauskas  
 7   Martynas Povilaitis        21:12  21:19 [22']  
[15] 10:25    M.Povilaitis      
 10   Marius Brazauskas    21:12  21:19 [20']      
  [28] 11:15    M.Povilaitis    
 15   Pavel Gusev      17:21  21:12  21:15 [34']    
[16] 10:25    P.Gusev      
 2   Elmoras Adakauskas    21:17  22:20 [19']    M.Larenka   3-a vieta
      [58] 12:55    M.Larenka
       M.Povilaitis   21:18  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Markevičius    
    [43] 12:05    K.Lasinskas  
     K.Lasinskas   11:21  21:13  21:11 [28']   5-a vieta
      [59] 12:55    J.Bartkus
     J.Bartkus     12:21  21:19  21:18 [37']
    [44] 12:05    J.Bartkus  
     P.Gusev   21:7  21:12 [17']  
         
         
       V.Markevičius   7-a vieta
      [60] 12:55    V.Markevičius
       P.Gusev   21:14  21:15 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Umantas      
  [29] 11:15    A.Umantas    
   A.Vilčinskas   21:13  21:12 [20']    
    [45] 12:05    A.Umantas  
   R.Stakionis     21:12  21:12 [23']  
  [30] 11:15    A.Rimkus    
   A.Rimkus   21:16  21:12 [17']     9-a vieta
      [61] 12:55    A.Umantas
   T.Grigas       21:17  21:17 [27']
  [31] 11:15    A.Olšauskas    
   A.Olšauskas   21:8  21:3 [15']    
    [46] 12:05    A.Olšauskas  
   M.Brazauskas     22:20  21:11 [17']  
  [32] 11:15    E.Adakauskas    
   E.Adakauskas   21:19  24:22 [22']    
         
       A.Rimkus   11-a vieta
      [62] 12:55    A.Rimkus
       E.Adakauskas   25:23  20:22  21:16 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Vilčinskas    
    [47] 12:05    A.Vilčinskas  
     R.Stakionis   21:13  21:14 [14']   13-a vieta
      [63] 12:55    M.Brazauskas
     T.Grigas     21:17  21:12 [18']
    [48] 12:05    M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:10  21:17 [21']  
         
         
       R.Stakionis   15-a vieta
      [64] 12:55    T.Grigas
       T.Grigas   21:12  8:21  21:11 [27']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.