Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-04-20, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-20 2018-04-20 2018-04-20 2018-04-20  
 1   Elmoras Adakauskas    Dėl 1-8 vietos      
 E.Adakauskas      
 16       ->      
  [8] 19:00    A.Olšauskas    
 9   Artūras Olšauskas      21:16  21:16 [19']    
[1] 18:30    A.Olšauskas      
 8   Vaidas Markevičius    21:13  21:12 [20']      
    [15] 19:30    A.Olšauskas  
 5   Audrius Vilčinskas        21:9  22:20 [19']  
[2] 18:30    A.Vilčinskas      
 12   Pavel Gusev    21:19  14:21  21:19 [32']      
  [9] 19:00    A.Rimkus    
 13         21:18  21:12 [17']    
 A.Rimkus      
 4   Albertas Rimkus    ->       1-a vieta
      [24] 20:30   A.Olšauskas
 3   Ramūnas Kavaliauskas          21:16  21:11 [33']
 R.Kavaliauskas      
 14       ->      
  [10] 19:00    J.Gudonis    
 11   Justas Gudonis      19:21  21:14  21:19 [35']    
[3] 18:30    J.Gudonis      
 6   Rytis Vasiliauskas    21:11  21:8 [13']      
    [16] 20:00    J.Gudonis  
 7   Saulius Eibukas        21:12  21:10 [19']  
[4] 18:30    S.Eibukas      
 10   Julius Masaitis    25:23  21:10 [18']      
  [11] 19:30    J.Bartkus    
 15         23:21  17:21  21:19 [36']    
 J.Bartkus      
 2   Jonas Bartkus    ->    A.Rimkus   3-a vieta
      [25] 20:30    J.Bartkus
       J.Bartkus   22:20  14:21  21:16 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Adakauskas    
    [17] 20:00    A.Vilčinskas  
     A.Vilčinskas   26:24  21:18 [22']   5-a vieta
      [26] 20:30   R.Kavaliauskas
     R.Kavaliauskas     16:21  21:19  21:15 [33']
    [18] 20:00   R.Kavaliauskas  
     S.Eibukas   22:20  21:13 [19']  
         
         
       E.Adakauskas   7-a vieta
      [27] 20:30    E.Adakauskas
       S.Eibukas   21:13  21:15 [10']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Markevičius    
   V.Markevičius   ->    
    [19] 20:00    P.Gusev  
   P.Gusev     22:20  16:21  21:17 [38']  
   P.Gusev    
    ->     9-a vieta
      [28] 20:55    J.Masaitis
        21:15  21:17 [19']
   R.Vasiliauskas    
   R.Vasiliauskas   ->    
    [20] 20:00    J.Masaitis  
   J.Masaitis     21:18  17:21  21:17 [28']  
   J.Masaitis    
    ->    
         
       V.Markevičius   11-a vieta
      [29] 20:55   R.Vasiliauskas
       R.Vasiliauskas   21:18  21:19
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.