Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Men’s Singles Tournament, Data: 2018-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-01 2018-06-01 2018-06-01 2018-06-01  
 1   Ignas Lukoševičius    Dėl 1-8 vietos      
 I.Lukoševičius      
 16       ->      
  [10] 18:55    I.Lukoševičius    
 9   Rolandas Budrikas      21:6  21:1 [10']    
[1] 18:30    P.Rudokas      
 8   Paulius Rudokas    15:21  21:7  21:16 [27']      
    [21] 20:10    I.Lukoševičius  
 5   Ramūnas Ražanauskas        21:12  21:9 [14']  
[2] 18:30   R.Ražanauskas      
 12   Martynas Grigaliūnas    21:18  22:20 [3']      
  [11] 19:20    R.Ražanauskas    
 13   Mikas Viščinis      21:17  21:17 [20']    
[3] 18:30   G.Buitvydas      
 4   Gediminas Buitvydas    26:24  18:21  21:8 [27']       1-a vieta
      [32] 21:00    I.Lukoševičius
 3   Mantas Lukonas          21:13  21:15 [15']
[4] 18:30   D.Rekašius      
 14   Darius Rekašius      B/Ž      
  [12] 19:20    M.Puškorius    
 11   Šarūnas Andriulionis      21:9  21:13 [15']    
[5] 18:30   M.Puškorius      
 6   Marius Puškorius    21:12  21:9 [18']      
    [22] 20:10    D.Juršys  
 7   Laisvydas Liaudanskas        21:6  21:19 [17']  
[6] 18:55    D.Juršys      
 10   Donatas Juršys    21:16  16:21  21:15 [32']      
  [13] 19:20    D.Juršys    
 15   Vitalijus Šalunovas      21:12  16:21  21:14 [26']    
[7] 18:55    N.Budrikas      
 2   Nojus Budrikas    21:19  21:11 [21']    R.Ražanauskas   3-a vieta
      [33] 21:00    M.Puškorius
       M.Puškorius   21:11  21:17 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Rudokas    
    [23] 20:10   G.Buitvydas  
     G.Buitvydas   19:21  21:11  21:17 [37']   5-a vieta
      [34] 21:00   N.Budrikas
     D.Rekašius     10:21  22:20  21:17 [37']
    [24] 20:10    N.Budrikas  
     N.Budrikas   14:21  21:14  21:6 [26']  
         
         
       P.Rudokas   7-a vieta
      [35] 21:00    D.Rekašius
       D.Rekašius   21:16  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Budrikas    
   R.Budrikas   ->    
    [25] 20:10    M.Viščinis  
   M.Grigaliūnas     21:9  17:21  21:19 [36']  
  [14] 19:20    M.Viščinis    
   M.Viščinis   21:17  21:13 [21']     9-a vieta
      [36] 21:25   L.Liaudanskas
   M.Lukonas       21:16  21:10 [26']
  [15] 19:20   Š.Andriulionis    
   Š.Andriulionis     B/Ž    
    [26] 20:35   L.Liaudanskas  
   L.Liaudanskas     21:10  21:5 [17']  
  [16] 19:45    L.Liaudanskas    
   V.Šalunovas   21:11  21:18 [17']    
         
       R.Budrikas   11-a vieta
      [37] 21:25    R.Budrikas
       Š.Andriulionis   21:23  21:11  23:21 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Grigaliūnas  
     M.Grigaliūnas   ->   13-a vieta
      [38] 21:25   M.Grigaliūnas
     M.Lukonas     21:9  21:17 [20']
    [27] 20:35   V.Šalunovas  
     V.Šalunovas     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       M.Lukonas
       M.Lukonas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.