Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA

Vardas:     Slaptažodis:

info@badminton.lt

Lietuvos U-17 čempionate lyderiai apgynė savo pozicijas. Nors būta ir staigmenų.

2017 m. Kovo 4-5 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių (U-17) asmeninis badmintono čempionatas.
66 žaidėjai susirinko iš visos Lietuvos. Buvo sužaisti 195 susitikimai.
Finalų diena - sekmadienis - prasidėjo nuo mišrių dveteų susitikimų. Finale Jonas Petkus poroje su Gabija Mockute rezultatu 11:5,11:6, 11:6 įveikė Danielių Beržanskį su Monika Sukackaite. Abi šios poros atsovauja Klaipėdos badmintono klubą.
Vyrų dvejete taip pat susitiko klaipėdiečių poros: Laurynas Borusas poroje su Jonu Petkumi įveikė Danielių Beržanskį ir Simą Klioštoraitį rezultatu 11:6, 11:4, 11:7.
Merginų dvejeto finaliniame susitikime aistrų netrūko. Vitalija Movšovič su Perla Murėnaite 4-ių setų kovoje apgynė savo pirmą starto poziciją ir rezultatu 14:15, 11:5, 15:14, 12:10 nugalėjo Gabijos Mockutės ir Ugnės Pūkaitės porą.
Turnyro staigmena - Samantos Golubickaitės pergalė pusfinalyje prieš 1-ą čemionato numerį Gabiją Mockutę rezultatu 7:11, 11:9, 11:7, 11:13, 11:6. 30 minučių ir 5-ių setų prireikė nugalėtojos išaiškinimui. Merginų vieneto čempionė - Mitalija Movšovič, finale nugalėjusi Samantą Golubickaitę rezultatu 11:9, 11:5, 11:3. 3-ią vietą iškovojo Perla Murėnaitė.
Čempionato pabaigoje vaikinai kovojo dėl aukščiausių apdovanojimų. Finale Jonas Petkus susitiko su Danieliu Beržanskiu ir nugalėjo rezultatu 11:9, 7:11, 11:9, 11:5. Dėl trečios vietos kovojo Laurynas Borusas prieš Kelmės BK žaidėją Ardą Valantiejų ir tapo bronzinio medalio laimėtoju vaikinų vieneto kategorijoje..

Daugiausia medalių liko Klaipėdoje - 12. Vilniaus žaidėjai iškovojo 6-as prizines vietas. Ignalina - 3, Kelmė - 2 ir Kretinga - 1.

2017-03-05 10:23

[740]  [59]  [12]
 Naujienos
2017-05-18 23:32
Mėgėjų tarptautinis turnyras ir treniruotės prieš turnyrą Visagine.
293031
Ar patinka eksperimentinė (5x11) skaičiavimo sistema naudojama Lietuvos taurės varžybose?