Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  14-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.  
A Grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Edgaras Slušnys 3 17 1 24 0 0 41 1
2 Kazimieras Dauskurtas 2 20 2 20 0 0 40 2
3 Ignas Reznikas 4 15 3 17 0 0 32 3
4 Gedmantas Čepkauskas 7 12 6 13 0 0 25 4
5 Mark Šames 1 24 0 0 0 24 5
6 Šarūnas Stumbra 13 6 7 12 0 0 18 6
7 Mantas Palubinskas 8 11 13 6 0 0 17 7
8 Tomas Vaškevičius 0 4 15 0 0 15 8
9 Jonas Petkus 5 14 0 0 0 14 9-11
10 Mantas Maulė 15 4 9 10 0 0 14 9-11
11 Benas Vaškevičius 0 5 14 0 0 14 9-11
12 Laurynas Borusas 6 13 0 0 0 13 12
13 Mamertas Noreika 16 3 10 9 0 0 12 13
14 Linas Supronas 0 8 11 0 0 11 14
15 Simas Klioštoraitis 9 10 0 0 0 10 15
16 Vilius Bagdanavičius 10 9 0 0 0 9 16
17 Jonas Ožalas 11 8 0 0 0 8 17-18
18 Andrius Montrimas 0 11 8 0 0 8 17-18
19 Tomas Petrošius 12 7 0 0 0 7 19-20
20 Anant Thapliyal 0 12 7 0 0 7 19-20
21 Ardas Valantiejus 14 5 0 0 0 5 21-22
22 Tadas Supronas 0 14 5 0 0 5 21-22
23 Giedrius Dima 0 15 4 0 0 4 23
24 Aurimas Meškinis 0 16 3 0 0 3 24
25 Linas Zavadskis 0 17 2 0 0 2 25
26 Augustas Janušonis 0 18 1 0 0 1 26
27 0 0 0 0 0 27
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Gabija Mockutė 2 20 2 20 0 0 40 1
2 Vitalija Movšovič 4 15 3 17 0 0 32 2
3 Gerda Trakymaitė 7 12 4 15 0 0 27 3
4 Samanta Golubickaitė 1 24 0 0 0 24 4-5
5 Vaiva Žymantaitė 0 1 24 0 0 24 4-5
6 Perla Murėnaitė 3 17 0 0 0 17 6
7 Monika Sukackaitė 5 14 0 0 0 14 7-8
8 Elžbieta Bajorinaitė 0 5 14 0 0 14 7-8
9 Urtė Rakštytė 6 13 0 0 0 13 9-10
10 Kornelija Urbonavičiūtė 0 6 13 0 0 13 9-10
11 Veronika Michailova 0 7 12 0 0 12 11
12 Rasa Radžiūnaitė 8 11 0 0 0 11 12
13 Neringa Žvirblytė 9 10 0 0 0 10 13
14 0 0 0 0 0 14
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Ignas Reznikas 1 12 1 12 0 0 24 1
2 Jonas Petkus 4 7,5 1 12 0 0 19,5 2
3 Mindaugas Dagilis 2 10 4 7,5 0 0 17,5 3-4
4 Aivaras Kvedarauskas 2 10 4 7,5 0 0 17,5 3-4
5 Edgaras Slušnys 3 8,5 3 8,5 0 0 17 5-6
6 Mantas Maulė 5 7 2 10 0 0 17 5-6
7 Mamertas Noreika 7 6 5 7 0 0 13 7
8 Kazimieras Dauskurtas 1 12 0 0 0 12 8
9 Ardas Valantiejus 3 8,5 0 0 0 8,5 9-10
10 Giedrius Dima 0 3 8,5 0 0 8,5 9-10
11 Laurynas Borusas 4 7,5 0 0 0 7,5 11
12 Mark Šames 5 7 0 0 0 7 12
13 Jonas Ožalas 6 6,5 0 0 0 6,5 13-16
14 Vilius Bagdanavičius 6 6,5 0 0 0 6,5 13-16
15 Linas Supronas 0 6 6,5 0 0 6,5 13-16
16 Linas Zavadskis 0 6 6,5 0 0 6,5 13-16
17 Tomas Petrošius 7 6 0 0 0 6 17-19
18 Andžej Mackevič 0 7 6 0 0 6 17-19
19 Andžej Mackevič (jr) 0 7 6 0 0 6 17-19
20 Andrius Montrimas 0 8 5,5 0 0 5,5 20-21
21 Mantas Palubinskas 0 8 5,5 0 0 5,5 20-21
22 Aurimas Meškinis 0 9 5 0 0 5 22-23
23 Augustas Janušonis 0 9 5 0 0 5 22-23
24 0 0 0 0 0 24
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Rebeka Aleksevičiūtė 1 12 1 12 0 0 24 1-2
2 Gabija Mockutė 1 12 1 12 0 0 24 1-2
3 Vitalija Movšovič 2 10 4 7,5 0 0 17,5 3-4
4 Kornelija Urbonavičiūtė 2 10 4 7,5 0 0 17,5 3-4
5 Emilija Untė 4 7,5 5 7 0 0 14,5 5
6 Jelena Ramaneckienė 0 2 10 0 0 10 6-7
7 Giedrė Dapkuvienė 0 2 10 0 0 10 6-7
8 Urtė Rakštytė 3 8,5 0 0 0 8,5 8-11
9 Perla Murėnaitė 3 8,5 0 0 0 8,5 8-11
10 Sandra Damaškaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 8-11
11 Monika Plytnikaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 8-11
12 Veronika Michailova 4 7,5 0 0 0 7,5 12
13 Neringa Žvirblytė 5 7 0 0 0 7 13-15
14 Rasa Radžiūnaitė 5 7 0 0 0 7 13-15
15 Vaiva Žymantaitė 0 5 7 0 0 7 13-15
16 0 0 0 0 0 16
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Mindaugas Dagilis 3 8,5 1 12 0 0 20,5 1
2 Povilas Bartušis 1 12 0 0 0 12 2
3 Simas Klioštoraitis 2 10 0 0 0 10 3-4
4 Jonas Petkus 0 2 10 0 0 10 3-4
5 Tomas Vaškevičius 0 3 8,5 0 0 8,5 5
6 Mantas Palubinskas 4 7,5 0 0 0 7,5 6-7
7 Benas Vaškevičius 0 4 7,5 0 0 7,5 6-7
8 Šarūnas Stumbra 5 7 0 0 0 7 8-9
9 Aivaras Kvedarauskas 0 5 7 0 0 7 8-9
10 Andžej Mackevič 0 6 6,5 0 0 6,5 10
11 Linas Supronas 0 7 6 0 0 6 11
12 Andžej Mackevič (jr) 0 8 5,5 0 0 5,5 12
13 0 0 0 0 0 13
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Rebeka Aleksevičiūtė 2 10 2 10 0 0 20 1
2 Gerda Trakymaitė 4 7,5 7 6 0 0 13,5 2
3 Samanta Golubickaitė 1 12 0 0 0 12 3-4
4 Giedrė Dapkuvienė 0 1 12 0 0 12 3-4
5 Kornelija Urbonavičiūtė 3 8,5 0 0 0 8,5 5-6
6 Monika Plytnikaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 5-6
7 Sandra Damaškaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 7
8 Monika Sukackaitė 5 7 0 0 0 7 8-9
9 Elžbieta Bajorinaitė 0 5 7 0 0 7 8-9
10 Jelena Ramaneckienė 0 6 6,5 0 0 6,5 10
11 Veronika Michailova 0 8 5,5 0 0 5,5 11
12 0 0 0 0 0 12
Bs Grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Marius Akucevičius 2 20 2 20 0 0 40 1
2 Dalius Juodsnukis 4 15 3 17 0 0 32 2
3 Ramūnas Bilius 1 24 0 0 0 24 3-4
4 Mantas Šatrauskas 0 1 24 0 0 24 3-4
5 Simas Malakauskas 10 9 6 13 0 0 22 5
6 Martynas Povilaitis 7 12 10 9 0 0 21 6
7 Artūras Olšauskas 9 10 9 10 0 0 20 7
8 Egidijus Merkevičius 13 6 7 12 0 0 18 8
9 Andrius Montrimas 3 17 0 0 0 17 9
10 Juozas Adomaitis 11 8 11 8 0 0 16 10
11 Augustas Valatka 0 4 15 0 0 15 11
12 Linas Zavadskis 5 14 0 0 0 14 12-13
13 Marius Brazauskas 0 5 14 0 0 14 12-13
14 Tadas Supronas 6 13 0 0 0 13 14
15 Aurimas Meškinis 7 12 0 0 0 12 15
16 Jonas Bartkus 0 8 11 0 0 11 16
17 Andrei Efimov 11 8 0 0 0 8 17
18 Deivydas Žilinskas 0 12 7 0 0 7 18
19 Marius Armonas 13 6 0 0 0 6 19-22
20 Paulius Jūras 13 6 0 0 0 6 19-22
21 Artiom Nikitin 13 6 0 0 0 6 19-22
22 Vaidas Korolkovas 0 13 6 0 0 6 19-22
23 Egidijus Karaliūnas 0 14 5 0 0 5 23
24 Robertas Venckus 0 15 4 0 0 4 24
25 Pavel Gusev 17 2 0 0 0 2 25
26 Sergej Pavlov 18 1 0 0 0 1 26-28
27 Julius Masaitis 19 1 0 0 0 1 26-28
28 Vidas Pilvinis 19 1 0 0 0 1 26-28
29 0 0 0 0 0 29
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Sofija Surgutskytė 1 24 0 0 0 24 1
2 Vaiva Bubulytė 2 20 0 0 0 20 2
3 Viktorija Suško 3 17 0 0 0 17 3
4 Eglė Markelytė 4 15 0 0 0 15 4
5 0 0 0 0 0 5
6 0 0 0 0 0 6
7 0 0 0 0 0 7
8 0 0 0 0 0 8
9 0 0 0 0 0 9
10 0 0 0 0 0 10
11 0 0 0 0 0 11
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Marius Akucevičius 10 4,5 1 12 0 0 16,5 1
2 Paulius Jūras 7 6 2 10 0 0 16 2-3
3 Dalius Juodsnukis 7 6 2 10 0 0 16 2-3
4 Vygantas Garmus 3 8,5 5 7 0 0 15,5 4
5 Karolis Šemeta 1 12 0 0 0 12 5-7
6 Ramūnas Bilius 1 12 0 0 0 12 5-7
7 Artūras Olšauskas 0 1 12 0 0 12 5-7
8 Valentas Stončius 13 3 3 8,5 0 0 11,5 8
9 Sergej Leonovič 2 10 0 0 0 10 9-10
10 Ramūnas Kavaliauskas 2 10 0 0 0 10 9-10
11 Egidijus Merkevičius 13 3 7 6 0 0 9 11-12
12 Jonas Bartkus 13 3 7 6 0 0 9 11-12
13 Laimonas Vaškevičius 3 8,5 0 0 0 8,5 13-14
14 Donatas Rumšys 0 3 8,5 0 0 8,5 13-14
15 Gytis Vizgirda 21 0,5 4 7,5 0 0 8 15-16
16 Rytis Vizgirda 21 0,5 4 7,5 0 0 8 15-16
17 Marijus Stankevičius 4 7,5 0 0 0 7,5 17-18
18 Andrius Kordušas 4 7,5 0 0 0 7,5 17-18
19 Linas Zavadskis 5 7 0 0 0 7 19-21
20 Tadas Supronas 5 7 0 0 0 7 19-21
21 Nidas Kijauskas 0 5 7 0 0 7 19-21
22 Rimas Lavrukaitis 6 6,5 0 0 0 6,5 22-25
23 Valentinas Bagdanavičius 6 6,5 0 0 0 6,5 22-25
24 Mindaugas Kancleris 0 6 6,5 0 0 6,5 22-25
25 Robertas Venckus 0 6 6,5 0 0 6,5 22-25
26 Vidas Martinkus 7 6 0 0 0 6 26-29
27 Gabrielius Vaičiulis 7 6 0 0 0 6 26-29
28 Sigitas Galentas 19 0,5 8 5,5 0 0 6 26-29
29 Artūras Jachontovas 19 0,5 8 5,5 0 0 6 26-29
30 Vidas Pilvinis 18 0,5 9 5 0 0 5,5 30
31 Martynas Atkočaitis 9 5 0 0 0 5 31-33
32 Mantas Zinkevičius 9 5 0 0 0 5 31-33
33 Augustas Valatka 0 9 5 0 0 5 31-33
34 Julius Masaitis 10 4,5 0 0 0 4,5 34-36
35 Egidijus Karaliūnas 0 10 4,5 0 0 4,5 34-36
36 Vaidas Korolkovas 0 10 4,5 0 0 4,5 34-36
37 Jovitas Gatelis 11 4 0 0 0 4 37-42
38 Jonas Seniūnas 11 4 0 0 0 4 37-42
39 Vaidas Markevičius 11 4 0 0 0 4 37-42
40 Justas Gudonis 11 4 0 0 0 4 37-42
41 Mantas Šatrauskas 0 11 4 0 0 4 37-42
42 Deivydas Žilinskas 0 11 4 0 0 4 37-42
43 Mantas Petkevičius 13 3 0 0 0 3 43-47
44 Vidas Venckus 13 3 0 0 0 3 43-47
45 Donat Bartoševič 13 3 0 0 0 3 43-47
46 Andžej Mackevič (jr) 13 3 0 0 0 3 43-47
47 Kristijonas Jucys 13 3 0 0 0 3 43-47
48 Vidas Salietis 17 1 0 0 0 1 48-4-
49 Agnius Tamošaitis 17 1 0 0 0 1 48-49
50 Salvijus Stravinskas 18 0,5 0 0 0 0,5 50-60
51 Artūras Nareika 19 0,5 0 0 0 0,5 50-60
52 Jurgis Pauliukas 19 0,5 0 0 0 0,5 50-60
53 Andrius Ramanauskas 21 0,5 0 0 0 0,5 50-60
54 Žilvinas Tamošiūnas 21 0,5 0 0 0 0,5 50-60
55 Marius Armonas 21 0,5 0 0 0 0,5 50-60
56 Aurimas Meškinis 21 0,5 0 0 0 0,5 50-60
57 Andrius Montrimas 21 0,5 0 0 0 0,5 50-60
58 Paulius Umantas 21 0,5 0 0 0 0,5 50-60
59 Dainius Čeplinskas 25 0,5 0 0 0 0,5 50-60
60 Tomas Lukoševičius 25 0,5 0 0 0 0,5 50-60
61 0 0 0 0 0 61
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Rasa Šulnienė 1 12 1 12 0 0 24 1-2
2 Indrė Petrulaitienė 1 12 1 12 0 0 24 1-2
3 Vida Giedra 13 3 4 7,5 0 0 10,5 3-4
4 Eglė Ramanauskaitė 13 3 4 7,5 0 0 10,5 3-4
5 Rugilė Gečaitė 2 10 0 0 0 10 5-10
6 Giedrė Dapkuvienė 2 10 0 0 0 10 5-10
7 Birutė Baranauskaitė 11 4 7 6 0 0 10 5-10
8 Viktorija Suško 13 3 5 7 0 0 10 5-10
9 Kotryna Remeikaitė 0 2 10 0 0 10 5-10
10 Aušrinė Balazaitė 0 2 10 0 0 10 5-10
11 Asta Bačkaitienė 13 3 6 6,5 0 0 9,5 11
12 Veslava Tankevič 3 8,5 0 0 0 8,5 12-15
13 Sofija Surgutskytė 3 8,5 0 0 0 8,5 12-15
14 Jolanta Treinytė 0 3 8,5 0 0 8,5 12-15
15 Regina Narijauskaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 12-15
16 Aurelija Pakšytė 4 7,5 0 0 0 7,5 16-17
17 Aušra Brikaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 16-17
18 Jelena Puchova 5 7 0 0 0 7 18-20
19 Justė Žibūdienė 5 7 0 0 0 7 18-20
20 Jurgita Bazytė 0 5 7 0 0 7 18-20
21 Lorena Valantiejienė 6 6,5 0 0 0 6,5 21-23
22 Ramunė Petrošienė 6 6,5 0 0 0 6,5 21-23
23 Gerda Krizonytė 0 6 6,5 0 0 6,5 21-23
24 Tanita Urbonienė 7 6 0 0 0 6 24-28
25 Justė Kažanauskaitė 7 6 0 0 0 6 24-28
26 Jurgita Vaškelytė 7 6 0 0 0 6 24-28
27 Sonata Zinkevičienė 7 6 0 0 0 6 24-28
28 Laima Chomskytė 0 7 6 0 0 6 24-28
29 Elžbieta Bajorinaitė 9 5 0 0 0 5 29-30
30 Vaiva Bubulytė 9 5 0 0 0 5 29-30
31 Kristina Nareikienė 10 4,5 0 0 0 4,5 31-32
32 Dominyka Sitavičiūtė 10 4,5 0 0 0 4,5 31-32
33 Gintarė Plečkaitytė 11 4 0 0 0 4 33-35
34 Rūta Ulozaitė 11 4 0 0 0 4 33-35
35 Aušra Montvydaitė 11 4 0 0 0 4 33-35
36 Urtė Padaigaitė 13 3 0 0 0 3 36-39
37 Jolanta Sereckienė 13 3 0 0 0 3 36-39
38 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 13 3 0 0 0 3 36-39
39 Natalija Beketova 13 3 0 0 0 3 36-39
40 Eglė Markelytė 17 1 0 0 0 1 40-41
41 Ingrida Petkutė 17 1 0 0 0 1 40-41
42 0 0 0 0 0 42
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Laimonas Vaškevičius 5 7 2 10 0 0 17 1
2 Paulius Ivanauskas 9 5 3 8,5 0 0 13,5 2
3 Sergej Leonovič 1 12 0 0 0 12 3-4
4 Nidas Kijauskas 0 1 12 0 0 12 3-4
5 Andrius Kordušas 2 10 0 0 0 10 5
6 Ramūnas Kavaliauskas 3 8,5 0 0 0 8,5 6
7 Simas Malakauskas 18 0,5 4 7,5 0 0 8 7
8 Andžej Mackevič (jr) 4 7,5 0 0 0 7,5 8-9
9 Valentas Stončius 25 0,5 5 7 0 0 7,5 8-9
10 Karolis Šemeta 6 6,5 0 0 0 6,5 10-12
11 Martynas Povilaitis 25 0,5 7 6 0 0 6,5 10-12
12 Donatas Rumšys 0 6 6,5 0 0 6,5 10-12
13 Pranciškus Gečas 7 6 0 0 0 6 13-14
14 Martynas Atkočaitis 7 6 0 0 0 6 13-14
15 Gytis Vizgirda 21 0,5 9 5 0 0 5,5 15-16
16 Marius Brazauskas 0 8 5,5 0 0 5,5 15-16
17 Vidas Martinkus 10 4,5 0 0 0 4,5 17-18
18 Vygantas Garmus 0 10 4,5 0 0 4,5 17-18
19 Paulius Umantas 11 4 0 0 0 4 19-21
20 Valentinas Bagdanavičius 11 4 0 0 0 4 19-21
21 Vidas Pilvinis 0 11 4 0 0 4 19-21
22 Rytis Vizgirda 0 12 3,5 0 0 3,5 22
23 Tomas Lukoševičius 13 3 0 0 0 3 23-27
24 Mantas Zinkevičius 13 3 0 0 0 3 23-27
25 Salvijus Stravinskas 13 3 0 0 0 3 23-27
26 Artūras Olšauskas 13 3 0 0 0 3 23-27
27 Mindaugas Kancleris 0 13 3 0 0 3 23-27
28 Algirdas Kepežinskas 0 14 2,5 0 0 2,5 28
29 Agnius Tamošaitis 17 1 0 0 0 1 29
30 Jovitas Gatelis 19 0,5 0 0 0 0,5 30-42
31 Dainius Čeplinskas 19 0,5 0 0 0 0,5 30-42
32 Marijus Stankevičius 21 0,5 0 0 0 0,5 30-42
33 Vidas Venckus 21 0,5 0 0 0 0,5 30-42
34 Artūras Nareika 21 0,5 0 0 0 0,5 30-42
35 Mantas Petkevičius 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
36 Jonas Bartkus 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
37 Kristijonas Jucys 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
38 Vidas Salietis 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
39 Žilvinas Tamošiūnas 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
40 Arvydas Vanagas 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
41 Jonas Seniūnas 33 0,5 0 0 0 0,5 30-42
42 Vaidas Markevičius 33 0,5 0 0 0 0,5 30-42
43 0 0 0 0 0 43
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Rasa Šulnienė 2 10 1 12 0 0 22 1
2 Indrė Petrulaitienė 9 5 3 8,5 0 0 13,5 2
3 Aurelija Pakšytė 1 12 0 0 0 12 3
4 Živilė Šeškevičienė 0 2 10 0 0 10 4
5 Justė Žibūdienė 3 8,5 0 0 0 8,5 5
6 Eglė Ramanauskaitė 18 0,5 4 7,5 0 0 8 6
7 Jelena Ramaneckienė 4 7,5 0 0 0 7,5 7-8
8 Birutė Baranauskaitė 25 0,5 5 7 0 0 7,5 7-8
9 Giedrė Dapkuvienė 5 7 0 0 0 7 9
10 Dominyka Sitavičiūtė 6 6,5 0 0 0 6,5 10-11
11 Jolanta Treinytė 0 6 6,5 0 0 6,5 10-11
12 Gintarė Plečkaitytė 7 6 0 0 0 6 12-15
13 Urtė Padaigaitė 7 6 0 0 0 6 12-15
14 Vida Giedra 33 0,5 8 5,5 0 0 6 12-15
15 Viktorija Suško 0 7 6 0 0 6 12-15
16 Asta Bačkaitienė 25 0,5 10 4,5 0 0 5 16-17
17 Kotryna Remeikaitė 0 9 5 0 0 5 16-17
18 Ramunė Petrošienė 10 4,5 0 0 0 4,5 18
19 Lorena Valantiejienė 11 4 0 0 0 4 19-21
20 Kotryna Martinaitienė 11 4 0 0 0 4 19-21
21 Regina Narijauskaitė 0 11 4 0 0 4 19-21
22 Laima Chomskytė 0 12 3,5 0 0 3,5 22
23 Jelena Puchova 13 3 0 0 0 3 23-27
24 Justė Kažanauskaitė 13 3 0 0 0 3 23-27
25 Sonata Zinkevičienė 13 3 0 0 0 3 23-27
26 Rugilė Gečaitė 13 3 0 0 0 3 23-27
27 Gerda Krizonytė 0 13 3 0 0 3 23-27
28 Aušrinė Balazaitė 0 14 2,5 0 0 2,5 28
29 Tanita Urbonienė 17 1 0 0 0 1 29
30 Elžbieta Bajorinaitė 19 0,5 0 0 0 0,5 30-42
31 Rūta Ulozaitė 19 0,5 0 0 0 0,5 30-42
32 Justė Kazakauskaitė 21 0,5 0 0 0 0,5 30-42
33 Jolanta Sereckienė 21 0,5 0 0 0 0,5 30-42
34 Kristina Nareikienė 21 0,5 0 0 0 0,5 30-42
35 Eglė Mačiulytė 21 0,5 0 0 0 0,5 30-42
36 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
37 Aušra Brikaitė 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
38 Natalija Beketova 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
39 Veslava Tankevič 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
40 Irina Jasiūnienė 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
41 Aušra Montvydaitė 25 0,5 0 0 0 0,5 30-42
42 Ingrida Petkutė 33 0,5 0 0 0 0,5 30-42
43 0 0 0 0 0 43
Bj grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Simas Novikas 1 24 2 20 0 0 44 1
2 Dovas Genys 2 20 4 15 0 0 35 2
3 Simas Skurdauskas 3 17 3 17 0 0 34 3
4 Markas Gedrimas 5 14 5 14 0 0 28 4
5 Vytautas Šukys 5 14 9 10 0 0 24 5-6
6 Domas Pakšys 0 1 24 0 0 24 5-6
7 Deinoras Gudavičius 7 12 8 11 0 0 23 7
8 Justas Balsys 11 8 7 12 0 0 20 8
9 Arnas Juknevičius 7 12 12 7 0 0 19 9
10 Deividas Paškevičius 11 8 10 9 0 0 17 10
11 Augustas Valatka 4 15 0 0 0 15 11
12 Justas Zybartas 13 6 11 8 0 0 14 12
13 Ąžuolas Barkauskas 0 6 13 0 0 13 13
14 Simas Kanapeckas 9 10 0 0 0 10 14-15
15 Matas Mackevičius 9 10 0 0 0 10 14-15
16 Jonas Maziliauskas 13 6 0 0 0 6 16-19
17 Deivydas Žilinskas 13 6 0 0 0 6 16-19
18 Artūras Radavičius 13 6 0 0 0 6 16-19
19 Rokas Barkauskas 0 13 6 0 0 6 16-19
20 Julius Bartušis 0 14 5 0 0 5 20
21 Vilius Bartušis 0 15 4 0 0 4 21
22 Ignas Račas 17 2 0 0 0 2 22
23 Justas Žukauskas 18 1 0 0 0 1 23-24
24 Ignas Cirtautas 19 1 0 0 0 1 23-24
25 0 0 0 0 0 25
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Snežana Poklikajeva 1 24 2 20 0 0 44 1
2 Signė Borisenko 3 17 1 24 0 0 41 2
3 Liepa Leonavičiūtė 5 14 4 15 0 0 29 3
4 Minija Barauskaitė 4 15 7 12 0 0 27 4
5 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 7 12 8 11 0 0 23 5
6 Viltė Paulauskaitė 2 20 0 0 0 20 6
7 Jogailė Kelečiūtė 0 3 17 0 0 17 7
8 Kotryna Čyvaitė 11 8 11 8 0 0 16 8-9
9 Augustė Stankevičiūtė 13 6 9 10 0 0 16 8-9
10 Aina Ralytė 11 8 13 6 0 0 14 10-11
11 Oresta Ščerbakova 0 5 14 0 0 14 10-11
12 Vakarė Trakšelytė 6 13 0 0 0 13 12-14
13 Greta Šukutytė 13 6 12 7 0 0 13 12-14
14 Rasa Radžiūnaitė 0 6 13 0 0 13 12-14
15 Gabija Jurkevičiūtė 7 12 0 0 0 12 15
16 Fausta Gedminaitė 17 2 10 9 0 0 11 16
17 Evelina Karlikauskytė 9 10 0 0 0 10 17-18
18 Vykintė Trakšelytė 9 10 0 0 0 10 17-18
19 Vakarė Žilytė 13 6 0 0 0 6 19-20
20 Gustė Šuliauskaitė 13 6 0 0 0 6 19-20
21 Nikolė Puchovičiūtė 18 1 0 0 0 1 21-25
22 Augustė Leimonaitė 19 1 0 0 0 1 21-25
23 Aistė Valantinaitė 19 1 0 0 0 1 21-25
24 Aistė Comaitė 21 1 0 0 0 1 21-25
25 Justa Maksvytytė 21 1 0 0 0 1 21-25
26 0 0 0 0 0 26
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dovas Genys 1 12 2 10 0 0 22 1-2
2 Deinoras Gudavičius 1 12 2 10 0 0 22 1-2
3 Simas Novikas 5 7 1 12 0 0 19 3
4 Markas Gedrimas 2 10 4 7,5 0 0 17,5 4-5
5 Vytautas Šukys 2 10 4 7,5 0 0 17,5 4-5
6 Deividas Paškevičius 7 6 3 8,5 0 0 14,5 6
7 Justas Zybartas 6 6,5 5 7 0 0 13,5 7-8
8 Arnas Juknevičius 6 6,5 5 7 0 0 13,5 7-8
9 Domas Pakšys 0 1 12 0 0 12 9
10 Augustas Valatka 3 8,5 0 0 0 8,5 10-12
11 Deivydas Žilinskas 3 8,5 0 0 0 8,5 10-12
12 Rokas Barkauskas 0 3 8,5 0 0 8,5 10-12
13 Matas Mackevičius 4 7,5 0 0 0 7,5 13-14
14 Simas Skurdauskas 4 7,5 0 0 0 7,5 13-14
15 Simas Kanapeckas 5 7 0 0 0 7 15
16 Ervinas Karišauskas 0 6 6,5 0 0 6,5 16-17
17 Jonas Maziliauskas 0 6 6,5 0 0 6,5 16-17
18 Vytenis Kučinskas 7 6 0 0 0 6 18-22
19 Ignas Račas 7 6 0 0 0 6 18-22
20 Ignas Cirtautas 7 6 0 0 0 6 18-22
21 Julius Bartušis 0 7 6 0 0 6 18-22
22 Vilius Bartušis 0 7 6 0 0 6 18-22
23 0 0 0 0 0 23
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Snežana Poklikajeva 1 12 1 12 0 0 24 1
2 Minija Barauskaitė 7 6 1 12 0 0 18 2
3 Aina Ralytė 2 10 5 7 0 0 17 3
4 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 5 7 3 8,5 0 0 15,5 4
5 Liepa Leonavičiūtė 4 7,5 4 7,5 0 0 15 5-6
6 Augustė Stankevičiūtė 4 7,5 4 7,5 0 0 15 5-6
7 Fausta Gedminaitė 7 6 5 7 0 0 13 7
8 Gabija Jurkevičiūtė 1 12 0 0 0 12 8
9 Vakarė Žilytė 2 10 0 0 0 10 9-11
10 Signė Borisenko 0 2 10 0 0 10 9-11
11 Oresta Ščerbakova 0 2 10 0 0 10 9-11
12 Vakarė Trakšelytė 3 8,5 0 0 0 8,5 12-14
13 Vykintė Trakšelytė 3 8,5 0 0 0 8,5 12-14
14 Jogailė Kelečiūtė 0 3 8,5 0 0 8,5 12-14
15 Nikolė Puchovičiūtė 5 7 0 0 0 7 15
16 Evelina Karlikauskytė 6 6,5 0 0 0 6,5 16-19
17 Aistė Valantinaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 16-19
18 Atėnė Peleckytė 0 6 6,5 0 0 6,5 16-19
19 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 6 6,5 0 0 6,5 16-19
20 Guoda Miniotaitė 7 6 0 0 0 6 20-21
21 Gustė Šuliauskaitė 7 6 0 0 0 6 20-21
22 Kotryna Čyvaitė 9 5 0 0 0 5 22-23
23 Augustė Leimonaitė 9 5 0 0 0 5 22-23
24 Aistė Comaitė 10 4,5 0 0 0 4,5 24-25
25 Milana Černiauskaitė 10 4,5 0 0 0 4,5 24-25
26 0 0 0 0 0 26
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Justas Balsys 1 12 2 10 0 0 22 1
2 Jonas Maziliauskas 2 10 4 7,5 0 0 17,5 2
3 Simas Skurdauskas 0 1 12 0 0 12 3
4 Justas Žukauskas 3 8,5 0 0 0 8,5 4-5
5 Ąžuolas Barkauskas 0 3 8,5 0 0 8,5 4-5
6 Vytenis Kučinskas 4 7,5 0 0 0 7,5 6
7 Ervinas Karišauskas 0 5 7 0 0 7 7
8 0 0 0 0 0 8
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Greta Šukutytė 1 12 2 10 0 0 22 1
2 Kotryna Čyvaitė 0 1 12 0 0 12 2
3 Guoda Miniotaitė 2 10 0 0 0 10 3
4 Justa Maksvytytė 3 8,5 0 0 0 8,5 4-5
5 Rasa Radžiūnaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 4-5
6 Milana Černiauskaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 6-7
7 Atėnė Peleckytė 0 4 7,5 0 0 7,5 6-7
8 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 5 7 0 0 7 8
9 0 0 0 0 0 9
Cv grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Aurelijus Umantas 1 24 2 20 0 0 44 1
2 Saulius Eibukas 5 14 1 24 0 0 38 2
3 Elmoras Adakauskas 2 20 3 17 0 0 37 3
4 Darius Kairys 3 17 4 15 0 0 32 4
5 Audrius Vilčinskas 4 15 6 13 0 0 28 5
6 Albertas Rimkus 7 12 5 14 0 0 26 6
7 Steponas Januška 6 13 9 10 0 0 23 7
8 Tomas Grigas 11 8 10 9 0 0 17 8
9 Aurimas Kamantauskas 7 12 0 0 0 12 9-11
10 Česlovas Ramanauskas 0 7 12 0 0 12 9-11
11 Edmundas Mackevičius 0 7 12 0 0 12 9-11
12 Nerijus Kavaliauskas 9 10 0 0 0 10 12
13 Donatas Juršys 10 9 0 0 0 9 13
14 Ramūnas Ražanauskas 11 8 0 0 0 8 14
15 Andrius Dubrovskis 13 6 0 0 0 6 15-18
16 Almantas Viruišis 13 6 0 0 0 6 15-18
17 Aurimas Jakutis 13 6 0 0 0 6 15-18
18 Henrikas Strolis 13 6 0 0 0 6 15-18
19 0 0 0 0 0 19
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 0 0 0 0 0 1
2 0 0 0 0 0 2
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Elmoras Adakauskas 1 12 5 7 0 0 19 1-2
2 Aurelijus Umantas 1 12 5 7 0 0 19 1-2
3 Saulius Eibukas 2 10 4 7,5 0 0 17,5 3-4
4 Darius Kairys 2 10 4 7,5 0 0 17,5 3-4
5 Steponas Januška 3 8,5 3 8,5 0 0 17 5
6 Albertas Rimkus 5 7 6 6,5 0 0 13,5 6-7
7 Audrius Vilčinskas 5 7 6 6,5 0 0 13,5 6-7
8 Arūnas Petkevičius 0 1 12 0 0 12 8-9
9 Mindaugas Trybas 0 1 12 0 0 12 8-9
10 Aurimas Kamantauskas 7 6 9 5 0 0 11 10
11 Rimas Lavrukaitis 0 2 10 0 0 10 11-12
12 Vidas Martinkus 0 2 10 0 0 10 11-12
13 Tomas Grigas 10 4,5 9 5 0 0 9,5 13
14 Deimantas Čekanauskas 3 8,5 0 0 0 8,5 14-15
15 Arnoldas Slušnys 0 3 8,5 0 0 8,5 14-15
16 Vidmantas Jonikas 4 7,5 0 0 0 7,5 16-17
17 Karolis Poškus 4 7,5 0 0 0 7,5 16-17
18 Andrius Dubrovskis 6 6,5 0 0 0 6,5 18-19
19 Nerijus Kavaliauskas 6 6,5 0 0 0 6,5 18-19
20 Ramūnas Ražanauskas 7 6 0 0 0 6 20-24
21 Romualdas Kanapeckas 7 6 0 0 0 6 20-24
22 Artūras Jonuškis 7 6 0 0 0 6 20-24
23 Borisas Lozinskis 0 7 6 0 0 6 20-24
24 Česlovas Ramanauskas 0 7 6 0 0 6 20-24
25 Audrius Butkus 0 8 5,5 0 0 5,5 25-26
26 Aidas Stalmokas 0 8 5,5 0 0 5,5 25-26
27 Donatas Juršys 9 5 0 0 0 5 27-28
28 Vaidas Razbadauskas 9 5 0 0 0 5 27-28
29 Edmundas Mackevičius 10 4,5 0 0 0 4,5 29
30 0 0 0 0 0 30
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Eglė Bagdonienė 1 12 2 10 0 0 22 1
2 Rūta Bubulienė 2 10 3 8,5 0 0 18,5 2
3 Beata Rakštytė 1 12 0 0 0 12 3-5
4 Ramunė Petrošienė 0 1 12 0 0 12 3-5
5 Sonata Zinkevičienė 0 1 12 0 0 12 3-5
6 Dovilė Jonkuvienė 2 10 0 0 0 10 6-7
7 Svetlana Čalkina 0 2 10 0 0 10 6-7
8 Oksana Radzevičienė 0 3 8,5 0 0 8,5 8
9 0 0 0 0 0 9
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Vidmantas Jonikas 1 12 5 7 0 0 19 1
2 Mindaugas Trybas 0 1 12 0 0 12 2
3 Deimantas Čekanauskas 2 10 0 0 0 10 3-4
4 Arnoldas Slušnys 0 2 10 0 0 10 3-4
5 Valentinas Golubevas 3 8,5 0 0 0 8,5 5-6
6 Arūnas Petkevičius 0 3 8,5 0 0 8,5 5-6
7 Audrius Ambrasas 4 7,5 0 0 0 7,5 7-8
8 Vidas Martinkus 0 4 7,5 0 0 7,5 7-8
9 Vaidas Razbadauskas 5 7 0 0 0 7 9
10 Artūras Jonuškis 6 6,5 0 0 0 6,5 10-11
11 Audrius Butkus 0 6 6,5 0 0 6,5 10-11
12 Aurimas Kamantauskas 0 7 6 0 0 6 12
13 0 0 0 0 0 13
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Eglė Bagdonienė 1 12 5 7 0 0 19 1
2 Rūta Bubulienė 6 6,5 7 6 0 0 12,5 2
3 Svetlana Čalkina 0 1 12 0 0 12 3
4 Dovilė Jonkuvienė 2 10 0 0 0 10 4-5
5 Ramunė Petrošienė 0 2 10 0 0 10 4-5
6 Diana Nikitina 3 8,5 0 0 0 8,5 6-7
7 Oksana Radzevičienė 0 3 8,5 0 0 8,5 6-7
8 Rasa Ambrasienė 4 7,5 0 0 0 7,5 8-9
9 Sonata Zinkevičienė 0 4 7,5 0 0 7,5 8-9
10 Beata Rakštytė 5 7 0 0 0 7 10
11 Alina Michaliova 0 6 6,5 0 0 6,5 11
12 0 0 0 0 0 12
Cj grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Ugnius Mikalauskas 3 17 1 24 0 0 41 1
2 Ričard Kim 2 20 5 14 0 0 34 2
3 Benediktas Kamantauskas 6 13 7 12 0 0 25 3-5
4 Rokas Lesinskas 9 10 4 15 0 0 25 3-5
5 Kipras Sakalauskas 11 8 3 17 0 0 25 3-5
6 Dominik Tankevič 1 24 0 0 0 24 6
7 Nojus Tenikaitis 5 14 11 8 0 0 22 7
8 Daniel Leonovič 10 9 7 12 0 0 21 8
9 Mantas Lukonas 7 12 11 8 0 0 20 9-10
10 Emilis Jonkus 0 2 20 0 0 20 9-10
11 Mykolas Grytė 4 15 0 0 0 15 11
12 Titas Žibūda 12 7 13 6 0 0 13 12-14
13 Pijus Sutkaitis 15 4 10 9 0 0 13 12-14
14 Adomas Zavackas 0 6 13 0 0 13 12-14
15 Rokas Dargis 8 11 0 0 0 11 15
16 Mantas Šatkauskas 0 9 10 0 0 10 16
17 Matas Stravinskas 18 1 13 6 0 0 7 17
18 Ervinas Karišauskas 13 6 0 0 0 6 18-20
19 Adas Kaminskas 0 13 6 0 0 6 18-20
20 Daugirdas Špakauskas 0 13 6 0 0 6 18-20
21 Tautvydas Puišys 14 5 0 0 0 5 21
22 Dominykas Gabriūnas 15 4 0 0 0 4 22
23 Paulius Pocius 17 2 0 0 0 2 23-29
24 Adomas Mažeika 21 1 21 1 0 0 2 23-29
25 Jokūbas Kazlauskas 21 1 25 1 0 0 2 23-29
26 Paulius Jakubčionis 21 1 19 1 0 0 2 23-29
27 Bronius Karsokas 25 1 25 1 0 0 2 23-29
28 Nojus Šabasevičius 25 1 25 1 0 0 2 23-29
29 Miras Aitmagambetov 0 17 2 0 0 2 23-29
30 Kristupas Milašauskas 19 1 0 0 0 1 30-42
31 Justas Peciukonis 19 1 0 0 0 1 30-42
32 Martynas Kaminskas 21 1 0 0 0 1 30-42
33 Emilius Klarenbeek 25 1 0 0 0 1 30-42
34 Justas Maurius 25 1 0 0 0 1 30-42
35 Ernestas Pocej 0 18 1 0 0 1 30-42
36 Mindaugas Butkus 0 19 1 0 0 1 30-42
37 Gustas Čekavičius 0 21 1 0 0 1 30-42
38 Martynas Plauška 0 21 1 0 0 1 30-42
39 Jurgis Jatulis 0 21 1 0 0 1 30-42
40 Matas Špakauskas 0 25 1 0 0 1 30-42
41 Danielius Sukanka 0 25 1 0 0 1 30-42
42 Sviatoslav Papušin 0 25 1 0 0 1 30-42
43 0 0 0 0 0 43
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Jorūnė Šalnaitė 1 24 3 17 0 0 41 1-2
2 Milda Lekšaitė 3 17 1 24 0 0 41 1-2
3 Dangė Lygnugarytė 2 20 4 15 0 0 35 3
4 Liepa Aleknavičiūtė 5 14 5 14 0 0 28 4
5 Greta Vedrickaitė 6 13 7 12 0 0 25 5
6 Agnė Stravinskaitė 8 11 6 13 0 0 24 6
7 Akvilė Petkevičiūtė 0 2 20 0 0 20 7
8 Aurelija Ramaneckaitė 12 7 7 12 0 0 19 8
9 Lukrecija Bartuškaitė 10 9 10 9 0 0 18 9
10 Ūla Lasinskaitė 11 8 11 8 0 0 16 10
11 Justė Linkutė 4 15 0 0 0 15 11
12 Atėnė Peleckytė 7 12 0 0 0 12 12
13 Taja Leonovič 9 10 0 0 0 10 13-15
14 Karolina Merkevičiūtė 15 4 13 6 0 0 10 13-15
15 Marija Rimkutė 0 9 10 0 0 10 13-15
16 Nomeda Seniūnaitė 0 11 8 0 0 8 16
17 Milanta Sutkutė 13 6 0 0 0 6 17-20
18 Alika Babinceva 0 13 6 0 0 6 17-20
19 Ugnė Stankevičiūtė 0 13 6 0 0 6 17-20
20 Urtė Gatelytė 0 13 6 0 0 6 17-20
21 Rusnė Vitkauskaitė 14 5 0 0 0 5 21
22 Amanda Vaišvilaitė 16 3 0 0 0 3 22
23 Ieva Berkmonaitė 17 2 0 0 0 2 23
24 Rugilė Jauniškytė 0 17 2 0 0 2 24
25 Justė Mankevičiūtė 18 1 0 0 0 1 25-27
26 Domilė Rudminaitė 0 18 1 0 0 1 25-27
27 Rasuolė Vinciūnaitė 0 19 1 0 0 1 25-27
28 0 0 0 0 0 28
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kipras Sakalauskas 2 10 1 12 0 0 22 1
2 Rokas Lesinskas 3 8,5 1 12 0 0 20,5 2
3 Pijus Sutkaitis 4 7,5 2 10 0 0 17,5 3
4 Ričard Kim 1 12 9 5 0 0 17 4
5 Nojus Tenikaitis 6 6,5 2 10 0 0 16,5 5
6 Ugnius Mikalauskas 5 7 3 8,5 0 0 15,5 6-7
7 Matas Stravinskas 5 7 3 8,5 0 0 15,5 6-7
8 Benediktas Kamantauskas 3 8,5 6 6,5 0 0 15 8
9 Ervinas Karišauskas 1 12 0 0 0 12 9
10 Titas Žibūda 11 4 5 7 0 0 11 10
11 Paulius Jakubčionis 7 6 10 4,5 0 0 10,5 11-12
12 Mantas Lukonas 10 4,5 7 6 0 0 10,5 11-12
13 Dominik Tankevič 2 10 0 0 0 10 13-14
14 Daniel Leonovič 7 6 11 4 0 0 10 13-14
15 Adomas Mažeika 10 4,5 11 4 0 0 8,5 15
16 Jokūbas Kazlauskas 11 4 11 4 0 0 8 16
17 Rokas Dargis 4 7,5 0 0 0 7,5 17-19
18 Adas Kaminskas 0 4 7,5 0 0 7,5 17-19
19 Mantas Šatkauskas 0 4 7,5 0 0 7,5 17-19
20 Bronius Karsokas 11 4 13 3 0 0 7 20-22
21 Nojus Šabasevičius 11 4 13 3 0 0 7 20-22
22 Emilis Jonkus 0 5 7 0 0 7 20-22
23 Mykolas Grytė 6 6,5 0 0 0 6,5 23-24
24 Adomas Zavackas 0 6 6,5 0 0 6,5 23-24
25 Emilius Klarenbeek 7 6 0 0 0 6 25-29
26 Justas Peciukonis 7 6 0 0 0 6 25-29
27 Mindaugas Butkus 0 7 6 0 0 6 25-29
28 Jurgis Jatulis 0 7 6 0 0 6 25-29
29 Daugirdas Špakauskas 0 7 6 0 0 6 25-29
30 Kristupas Milašauskas 9 5 0 0 0 5 30-32
31 Tautvydas Puišys 9 5 0 0 0 5 30-32
32 Miras Aitmagambetov 0 9 5 0 0 5 30-32
33 Ernestas Pocej 0 10 4,5 0 0 4,5 33
34 Matas Špakauskas 0 11 4 0 0 4 34
35 Martynas Kaminskas 13 3 0 0 0 3 35-40
36 Paulius Pocius 13 3 0 0 0 3 35-40
37 Gustas Čekavičius 0 13 3 0 0 3 35-40
38 Danielius Sukanka 0 13 3 0 0 3 35-40
39 Sviatoslav Papušin 0 13 3 0 0 3 35-40
40 Martynas Plauška 0 13 3 0 0 3 35-40
41 0 0 0 0 0 41
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Milda Lekšaitė 2 10 1 12 0 0 22 1
2 Greta Vedrickaitė 1 12 5 7 0 0 19 2
3 Liepa Aleknavičiūtė 3 8,5 2 10 0 0 18,5 3-4
4 Dangė Lygnugarytė 3 8,5 2 10 0 0 18,5 3-4
5 Aurelija Ramaneckaitė 2 10 4 7,5 0 0 17,5 5
6 Lukrecija Bartuškaitė 4 7,5 3 8,5 0 0 16 6-7
7 Jorūnė Šalnaitė 4 7,5 3 8,5 0 0 16 6-7
8 Karolina Merkevičiūtė 7 6 5 7 0 0 13 8
9 Taja Leonovič 1 12 0 0 0 12 9
10 Akvilė Petkevičiūtė 0 1 12 0 0 12 10
11 Ūla Lasinskaitė 7 6 8 5,5 0 0 11,5 11
12 Marija Rimkutė 0 4 7,5 0 0 7,5 12
13 Atėnė Peleckytė 5 7 0 0 0 7 13-14
14 Milanta Sutkutė 5 7 0 0 0 7 13-14
15 Ieva Berkmonaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 15-18
16 Agnė Stravinskaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 15-18
17 Urtė Gatelytė 0 6 6,5 0 0 6,5 15-18
18 Nomeda Seniūnaitė 0 6 6,5 0 0 6,5 15-18
19 Justė Linkutė 7 6 0 0 0 6 19-22
20 Rusnė Vitkauskaitė 7 6 0 0 0 6 19-22
21 Ugnė Stankevičiūtė 0 7 6 0 0 6 19-22
22 Emilė Kazlauskaitė 0 7 6 0 0 6 19-22
23 Domilė Rudminaitė 0 8 5,5 0 0 5,5 23
24 Justė Mankevičiūtė 9 5 0 0 0 5 24-27
25 Amanda Vaišvilaitė 9 5 0 0 0 5 24-27
26 Alika Babinceva 0 9 5 0 0 5 24-27
27 Rugilė Jauniškytė 0 9 5 0 0 5 24-27
28 0 0 0 0 0 28
Ds grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Mantas Smalskis 3 17 4 15 0 0 32 1-2
2 Žanas Ramonas 4 15 3 17 0 0 32 1-2
3 Vaidas Turolevičius 2 20 13 6 0 0 26 3
4 Jonas Šileris 7 12 6 13 0 0 25 4
5 Ignas Vaivada 1 24 0 0 0 24 5-6
6 Ignas Lukoševičius 0 1 24 0 0 24 5-6
7 Kasparas Vilkevičius 0 2 20 0 0 20 7
8 Adomas Kovarskas 5 14 0 0 0 14 8-9
9 Mindaugas Butautas 0 5 14 0 0 14 8-9
10 Tautvydas Paliulis 6 13 0 0 0 13 10
11 Laisvydas Liaudanskas 0 7 12 0 0 12 11
12 Vidas Jelinskas 8 11 0 0 0 11 12-13
13 Laimonas Bečalis 0 8 11 0 0 11 12-13
14 Remigijus Jasudėnas 9 10 0 0 0 10 14-15
15 Uldis Lazdinš 0 9 10 0 0 10 14-15
16 Saulius Lapienis 10 9 0 0 0 9 16-17
17 Aidas Giedrikas 0 10 9 0 0 9 16-17
18 Vitoldas Dragūnas 11 8 0 0 0 8 18-19
19 Guntis Klavinš 0 11 8 0 0 8 18-19
20 Raimondas Stakionis 0 12 7 0 0 7 20
21 Laurynas Mitrulevičius 0 14 5 0 0 5 21
22 Rolandas Žaldokas 0 15 4 0 0 4 22-23
23 Darius Sirvydis 0 15 4 0 0 4 22-23
24 Tomas Vareika 0 17 2 0 0 2 24
25 Dainius Mitrulevičius 0 18 1 0 0 1 25-28
26 Eimantas Liaudanskas 0 19 1 0 0 1 25-28
27 Gražvydas Petrauskas 0 20 1 0 0 1 25-28
28 Audrius Bračiulis 0 21 1 0 0 1 25-28
29 0 0 0 0 0 29
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 0 0 0 0 0 1
2 0 0 0 0 0 2
3 0 0 0 0 0 3
4 0 0 0 0 0 4
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Jonas Šileris 2 10 5 7 0 0 17 1-2
2 Vaidas Turolevičius 2 10 5 7 0 0 17 1-2
3 Giedrius Strumila 7 6 3 8,5 0 0 14,5 3
4 Egidijus Peleckis 4 7,5 7 6 0 0 13,5 4
5 Žanas Ramonas 8 5,5 4 7,5 0 0 13 5
6 Tautvydas Paliulis 1 12 0 0 0 12 6-9
7 Arturas Žvilauskas 1 12 0 0 0 12 6-9
8 Gediminas Buitvydas 0 1 12 0 0 12 6-9
9 Gediminas Fridricas 0 1 12 0 0 12 6-9
10 Giedrius Stravinskas 0 2 10 0 0 10 10-11
11 Kasparas Vilkevičius 0 2 10 0 0 10 10-11
12 Vaidas Mackevičius 3 8,5 0 0 0 8,5 12-14
13 Gintautas Šiaučiūnas 3 8,5 0 0 0 8,5 12-14
14 Vitalijus Kemežys 0 3 8,5 0 0 8,5 12-14
15 Raimundas Masevičius 4 7,5 0 0 0 7,5 15-16
16 Ignas Lukoševičius 0 4 7,5 0 0 7,5 15-16
17 Andrius Mockus 5 7 0 0 0 7 17-18
18 Tadas Staniulis 5 7 0 0 0 7 17-18
19 Liucijus Vaidas Vilkišius 6 6,5 0 0 0 6,5 19-22
20 Adomas Kovarskas 6 6,5 0 0 0 6,5 19-22
21 Guntis Klavinš 0 6 6,5 0 0 6,5 19-22
22 Uldis Lazdinš 0 6 6,5 0 0 6,5 19-22
23 Robertas Poškus 7 6 0 0 0 6 23-24
24 Remigijus Peleckis 0 7 6 0 0 6 23-24
25 Ramūnas Paškevičius 8 5,5 0 0 0 5,5 25-27
26 Darius Sirvydis 0 8 5,5 0 0 5,5 25-27
27 Laisvydas Liaudanskas 0 8 5,5 0 0 5,5 25-27
28 Mindaugas Loveikis 9 5 0 0 0 5 28-31
29 Ignas Vaivada 9 5 0 0 0 5 28-31
30 Aidas Giedrikas 0 9 5 0 0 5 28-31
31 Tomas Petrauskas 0 9 5 0 0 5 28-31
32 Evaldas Gedminas 10 4,5 0 0 0 4,5 32-35
33 Remigijus Reimeris 10 4,5 0 0 0 4,5 32-35
34 Raimondas Banelis 0 10 4,5 0 0 4,5 32-35
35 Ramūnas Dovydėnas 0 10 4,5 0 0 4,5 32-35
36 Giedrius Lukošius 11 4 0 0 0 4 36-39
37 Artūras Ščerbakovas 11 4 0 0 0 4 36-39
38 Tomas Vareika 0 11 4 0 0 4 36-39
39 Vaidas Čepas 0 11 4 0 0 4 36-39
40 Vidas Jelinskas 12 3,5 0 0 0 3,5 40-43
41 Saulius Lapienis 12 3,5 0 0 0 3,5 40-43
42 Dominykas Paulauskas 0 12 3,5 0 0 3,5 40-43
43 Paulius Žostautas 0 12 3,5 0 0 3,5 40-43
44 Vitoldas Dragūnas 13 3 0 0 0 3 44-47
45 Remigijus Jasudėnas 13 3 0 0 0 3 44-47
46 Mindaugas Butautas 0 13 3 0 0 3 44-47
47 Justinas Jarulaitis 0 13 3 0 0 3 44-47
48 Mantas Smalskis 0 14 2,5 0 0 2,5 48-49
49 Raimondas Stakionis 0 14 2,5 0 0 2,5 48-49
50 Audrius Bračiulis 0 15 2 0 0 2 50-51
51 Laurynas Mitrulevičius 0 15 2 0 0 2 50-51
52 Dainius Mitrulevičius 0 16 1,5 0 0 1,5 52-53
53 Gražvydas Petrauskas 0 16 1,5 0 0 1,5 52-53
54 0 0 0 0 0 54
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Diana Valantinaitė 1 12 3 8,5 0 0 20,5 1
2 Viltė Navardauskaitė 1 12 0 0 0 12 2-4
3 Justė Kazakauskaitė 0 1 12 0 0 12 2-4
4 Vaida Žitlinskaitė 0 1 12 0 0 12 2-4
5 Laura Paulauskaitė 2 10 0 0 0 10 5-8
6 Milda Gumbrevičiūtė 2 10 0 0 0 10 5-8
7 Roberta Milašauskaitė 0 2 10 0 0 10 5-8
8 Dovilė Morkvėnaitė 0 2 10 0 0 10 5-8
9 Violeta Slušnienė 3 8,5 0 0 0 8,5 9-11
10 Loreta Šiaučiūnienė 3 8,5 0 0 0 8,5 9-11
11 Irena Peleckienė 0 3 8,5 0 0 8,5 9-11
12 Eglė Gedminienė 4 7,5 0 0 0 7,5 12-15
13 Ingrida Savickienė 4 7,5 0 0 0 7,5 12-15
14 Jurgita Ivanauskaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 12-15
15 Evelina Keturakytė 0 4 7,5 0 0 7,5 12-15
16 Ernesta Grigeliūnienė 5 7 0 0 0 7 16-19
17 Renata Staupelienė 5 7 0 0 0 7 16-19
18 Sigita Grigaravičienė 0 5 7 0 0 7 16-19
19 Agnė Kirdeikytė 0 5 7 0 0 7 16-19
20 0 0 0 0 0 20
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Egidijus Peleckis 5 7 2 10 0 0 17 1
2 Tadas Staniulis 1 12 0 0 0 12 2-3
3 Giedrius Stravinskas 0 1 12 0 0 12 2-3
4 Andrius Mockus 2 10 0 0 0 10 4
5 Vaidas Mackevičius 3 8,5 0 0 0 8,5 5-6
6 Giedrius Strumila 0 3 8,5 0 0 8,5 5-6
7 Artūras Ščerbakovas 4 7,5 0 0 0 7,5 7-8
8 Raimondas Banelis 0 4 7,5 0 0 7,5 7-8
9 Gediminas Buitvydas 0 5 7 0 0 7 9
10 Giedrius Lukošius 6 6,5 0 0 0 6,5 10-11
11 Gediminas Fridricas 0 6 6,5 0 0 6,5 10-11
12 Evaldas Gedminas 7 6 0 0 0 6 12-13
13 Tomas Petrauskas 0 7 6 0 0 6 12-13
14 Remigijus Reimeris 8 5,5 0 0 0 5,5 14-15
15 Paulius Žostautas 0 8 5,5 0 0 5,5 14-15
16 Ramūnas Paškevičius 9 5 0 0 0 5 16-17
17 Ramūnas Dovydėnas 0 9 5 0 0 5 16-17
18 Mantas Smalskis 10 4,5 0 0 0 4,5 18-19
19 Dominykas Paulauskas 0 10 4,5 0 0 4,5 18-19
20 0 0 0 0 0 20
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Irena Peleckienė 5 7 2 10 0 0 17 1
2 Laura Paulauskaitė 1 12 0 0 0 12 2-3
3 Roberta Milašauskaitė 0 1 12 0 0 12 2-3
4 Diana Valantinaitė 10 4,5 7 6 0 0 10,5 4
5 Milda Gumbrevičiūtė 2 10 0 0 0 10 5
6 Loreta Šiaučiūnienė 3 8,5 0 0 0 8,5 6-7
7 Justė Kazakauskaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 6-7
8 Ernesta Grigeliūnienė 4 7,5 0 0 0 7,5 8-9
9 Dovilė Morkvėnaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 8-9
10 Vaida Žitlinskaitė 0 5 7 0 0 7 10
11 Renata Staupelienė 6 6,5 0 0 0 6,5 11-12
12 Evelina Keturakytė 0 6 6,5 0 0 6,5 11-12
13 Eglė Gedminienė 7 6 0 0 0 6 13
14 Ingrida Savickienė 8 5,5 0 0 0 5,5 14-15
15 Jurgita Ivanauskaitė 0 8 5,5 0 0 5,5 14-15
16 Viltė Navardauskaitė 9 5 0 0 0 5 16-17
17 Sigita Grigaravičienė 0 9 5 0 0 5 16-17
18 Agnė Kirdeikytė 0 10 4,5 0 0 4,5 18
19 0 0 0 0 0 19
Dj grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Titas Tenikaitis 1 24 1 24 0 0 48 1
2 Arnas Jokimčius 5 14 2 20 0 0 34 2
3 Paulius Alijošius 7 12 3 17 0 0 29 3
4 Daniel Tankevič 2 20 0 0 0 20 4
5 Nerijus Juodsnukis 3 17 0 0 0 17 5
6 Gustas Čekavičius 4 15 0 0 0 15 6-7
7 Joris Šveistys 0 4 15 0 0 15 6-7
8 Dovydas Pacukonis 0 5 14 0 0 14 8
9 Erikas Samoška 6 13 0 0 0 13 9-10
10 Vytenis Vinickas 0 6 13 0 0 13 9-10
11 Nojus Bernotas 7 12 0 0 0 12 11
12 Pijus Povilonis 9 10 0 0 0 10 12
13 Adomas Venslovas 10 9 0 0 0 9 13
14 Danielius Sukanka 11 8 0 0 0 8 14-15
15 Ugnius Lygnugaris 11 8 0 0 0 8 14-15
16 Leonardas Vaišnys 13 6 0 0 0 6 16-19
17 Mikas Kropaitis 13 6 0 0 0 6 16-19
18 Kevin Kuzminas 13 6 0 0 0 6 16-19
19 Robertas Bartkus 13 6 0 0 0 6 16-19
20 Jogaila Altaravičius 17 2 0 0 0 2 20
21 Ignas Jurkevičius 18 1 0 0 0 1 21
22 0 0 0 0 0 22
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Meida Levickaitė 3 17 1 24 0 0 41 1
2 Astrėja Nutautaitė 5 14 2 20 0 0 34 2
3 Gustė Gedminaitė 6 13 3 17 0 0 30 3
4 Elzė Dindaitė 1 24 0 0 0 24 4
5 Emilija Elzbergaitė 10 9 7 12 0 0 21 5
6 Aistė Jarutytė 2 20 0 0 0 20 6-7
7 Loreta Radavičiūtė 13 6 5 14 0 0 20 6-7
8 Margarita Poklikajeva 18 1 4 15 0 0 16 8
9 Austėja Pipiraitė 4 15 0 0 0 15 9
10 Airida Sandra Zymonaitė 0 6 13 0 0 13 10
11 Austėja Reifonaitė 7 12 0 0 0 12 11-13
12 Erika Žiaušytė 7 12 0 0 0 12 11-13
13 Ema Pocevičiūtė 0 7 12 0 0 12 11-13
14 Roberta Neverauskaitė 9 10 0 0 0 10 14-15
15 Viltė Žakaitytė 0 9 10 0 0 10 14-15
16 Erta Kelpšaitė 0 10 9 0 0 9 16
17 Gabrielė Paulikaitė 11 8 0 0 0 8 17-18
18 Urtė Mackevičiūtė 11 8 0 0 0 8 17-18
19 Paulina Šukliavičiūtė 13 6 0 0 0 6 19-21
20 Mila Leonovič 13 6 0 0 0 6 19-21
21 Amelija Klimaitė 13 6 0 0 0 6 19-21
22 Marija Zinčenko 17 2 0 0 0 2 22
23 Austėja Balnytė 19 1 0 0 0 1 23-26
24 Gabija Gudauskaitė 19 1 0 0 0 1 23-26
25 Viltė Viliušytė 21 1 0 0 0 1 23-26
26 Toma Noreikaitė 21 1 0 0 0 1 23-26
27 0 0 0 0 0 27
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Paulius Alijošius 1 12 1 12 0 0 24 1-2
2 Titas Tenikaitis 1 12 1 12 0 0 24 1-2
3 Arnas Jokimčius 2 10 2 10 0 0 20 3
4 Nojus Bernotas 2 10 0 0 0 10 4-5
5 Joris Šveistys 0 2 10 0 0 10 4-5
6 Gustas Čekavičius 3 8,5 0 0 0 8,5 6-9
7 Nerijus Juodsnukis 3 8,5 0 0 0 8,5 6-9
8 Dovydas Pacukonis 0 3 8,5 0 0 8,5 6-9
9 Vytenis Vinickas 0 3 8,5 0 0 8,5 6-9
10 Daniel Tankevič 4 7,5 0 0 0 7,5 10-11
11 Ugnius Lygnugaris 4 7,5 0 0 0 7,5 10-11
12 Mikas Kropaitis 5 7 0 0 0 7 12-13
13 Adomas Venslovas 5 7 0 0 0 7 12-13
14 Kevin Kuzminas 6 6,5 0 0 0 6,5 14-15
15 Danielius Sukanka 6 6,5 0 0 0 6,5 14-15
16 Robertas Bartkus 7 6 0 0 0 6 16-17
17 Leonardas Vaišnys 7 6 0 0 0 6 16-17
18 0 0 0 0 0 18
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Gustė Gedminaitė 3 8,5 1 12 0 0 20,5 1-2
2 Meida Levickaitė 3 8,5 1 12 0 0 20,5 1-2
3 Loreta Radavičiūtė 7 6 4 7,5 0 0 13,5 3-4
4 Margarita Poklikajeva 9 5 3 8,5 0 0 13,5 3-4
5 Emilija Elzbergaitė 1 12 0 0 0 12 5-6
6 Astrėja Nutautaitė 1 12 0 0 0 12 5-6
7 Gabrielė Paulikaitė 2 10 0 0 0 10 7-10
8 Austėja Pipiraitė 2 10 0 0 0 10 7-10
9 Erta Kelpšaitė 0 2 10 0 0 10 7-10
10 Ema Pocevičiūtė 0 2 10 0 0 10 7-10
11 Airida Sandra Zymonaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 11
12 Elzė Dindaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 12-14
13 Mila Leonovič 4 7,5 0 0 0 7,5 12-14
14 Viltė Žakaitytė 0 4 7,5 0 0 7,5 12-14
15 Urtė Mackevičiūtė 5 7 0 0 0 7 15-16
16 Roberta Neverauskaitė 5 7 0 0 0 7 15-16
17 Paulina Šukliavičiūtė 6 6,5 0 0 0 6,5 17-18
18 Marija Zinčenko 6 6,5 0 0 0 6,5 17-18
19 Austėja Reifonaitė 7 6 0 0 0 6 19-21
20 Amelija Klimaitė 7 6 0 0 0 6 19-21
21 Aistė Jarutytė 7 6 0 0 0 6 19-21
22 Toma Noreikaitė 9 5 0 0 0 5 22
23 Austėja Balnytė 10 4,5 0 0 0 4,5 23-24
24 Gabija Gudauskaitė 10 4,5 0 0 0 4,5 23-24
25 0 0 0 0 0 25
Es grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Devender Kumar 1 24 0 0 0 24 1
2 Tadas Dargis 2 20 0 0 0 20 2
3 Mindaugas Butautas 3 17 0 0 0 17 3
4 Ramūnas Mackevičius 4 15 0 0 0 15 4
5 Saulius Noreika 5 14 0 0 0 14 5
6 Tomas Tenikaitis 6 13 0 0 0 13 6-8
7 Pranas Varaneckas 7 12 0 0 0 12 6-8
8 Vidmantas Galiauskas 8 11 0 0 0 11 6-8
9 Nerijus Molis 9 10 0 0 0 10 9-11
10 Edmundas Daukintis 10 9 0 0 0 9 9-11
11 Darius Jurgilas 11 8 0 0 0 8 9-11
12 0 0 0 0 0 12-14
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 0 0 0 0 0 1
2 0 0 0 0 0 2
3 0 0 0 0 0 3
4 0 0 0 0 0 4
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Tadas Jarutis 4 7,5 1 12 0 0 19,5 1
2 Darius Jurgilas 7 6 1 12 0 0 18 2
3 Ramūnas Mackevičius 9 5 2 10 0 0 15 3
4 Edmundas Daukintis 1 12 0 0 0 12 4-6
5 Devender Kumar 1 12 0 0 0 12 4-6
6 Vaidas Šmitas 10 4,5 4 7,5 0 0 12 4-6
7 Edmundas Petrošius 2 10 0 0 0 10 7-9
8 Kęstutis Krūminas 2 10 0 0 0 10 7-9
9 Kęstas Supronas 0 2 10 0 0 10 7-9
10 Gražvydas Vilčinskas 3 8,5 0 0 0 8,5 10-13
11 Aurelijus Šadauskas 3 8,5 0 0 0 8,5 10-13
12 Mindaugas Narkus 0 3 8,5 0 0 8,5 10-13
13 Julius Žitkauskas 0 3 8,5 0 0 8,5 10-13
14 Gintautas Bartušis 4 7,5 0 0 0 7,5 14-15
15 Martynas Puodžiukas 0 4 7,5 0 0 7,5 14-15
16 Audrius Butkus 5 7 0 0 0 7 16-17
17 Darius Likas 5 7 0 0 0 7 16-17
18 Nerijus Molis 6 6,5 0 0 0 6,5 18-19
19 Pranas Varaneckas 6 6,5 0 0 0 6,5 18-19
20 Tomas Tenikaitis 7 6 0 0 0 6 20
21 Ridas Andrijauskas 8 5,5 0 0 0 5,5 21-22
22 Artūras Liutkus 8 5,5 0 0 0 5,5 21-22
23 Mindaugas Butautas 9 5 0 0 0 5 23
24 Vilius Klimantavičius 10 4,5 0 0 0 4,5 24
25 Remigijus Peleckis 11 4 0 0 0 4 25-26
26 Deividas Staškevičius 11 4 0 0 0 4 25-26
27 0 0 0 0 0 27
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Jolita Pilypaitė 1 12 2 10 0 0 22 1
2 Dalia Bogatko 2 10 3 8,5 0 0 18,5 2
3 Sigita Flaksienė 1 12 0 0 0 12 3-5
4 Eglė Rekašiūtė 0 1 12 0 0 12 3-5
5 Rima Šidlauskienė 0 1 12 0 0 12 3-5
6 Jūratė Paškevičienė 2 10 0 0 0 10 6-7
7 Renata Staupelienė 0 2 10 0 0 10 6-7
8 Kristina Freimanaitė 3 8,5 0 0 0 8,5 8-10
9 Jurita Repšienė 3 8,5 0 0 0 8,5 8-10
10 Sigita Bartkienė 0 3 8,5 0 0 8,5 8-10
11 Irma Achalaja 4 7,5 0 0 0 7,5 11-14
12 Jūratė Krištaponienė 4 7,5 0 0 0 7,5 11-14
13 Miglė Riaubaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 11-14
14 Gintarė Zajarskienė 0 4 7,5 0 0 7,5 11-14
15 Rima Januškienė 5 7 0 0 0 7 15-16
16 Gitana Krūminienė 5 7 0 0 0 7 15-16
17 0 0 0 0 0 17
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Tadas Jarutis 3 8,5 2 10 0 0 18,5 1
2 Tadas Dargis 1 12 0 0 0 12 2-3
3 Rolandas Žaldokas 0 1 12 0 0 12 2-3
4 Darius Likas 2 10 0 0 0 10 4
5 Ramūnas Mackevičius 0 3 8,5 0 0 8,5 5
6 Vidmantas Galiauskas 4 7,5 0 0 0 7,5 6-7
7 Mindaugas Narkus 0 4 7,5 0 0 7,5 6-7
8 Saulius Noreika 5 7 0 0 0 7 8-9
9 Julius Žitkauskas 0 5 7 0 0 7 8-9
10 Kęstutis Krūminas 6 6,5 0 0 0 6,5 10-11
11 Kęstas Supronas 0 6 6,5 0 0 6,5 10-11
12 Aurelijus Šadauskas 7 6 0 0 0 6 12-13
13 Darius Jurgilas 0 7 6 0 0 6 12-13
14 Laurynas Urniežius 8 5,5 0 0 0 5,5 14-15
15 Martynas Puodžiukas 0 8 5,5 0 0 5,5 14-15
16 Darius Mačiūnas 9 5 0 0 0 5 16
17 Audrius Butkus 10 4,5 0 0 0 4,5 17
18 Artūras Liutkus 11 4 0 0 0 4 18
19 Gražvydas Vilčinskas 12 3,5 0 0 0 3,5 19
20 Ridas Andrijauskas 13 3 0 0 0 3 20
21 Vaidas Šmitas 14 2,5 0 0 0 2,5 21
22 0 0 0 0 0 22
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Jolita Pilypaitė 3 8,5 2 10 0 0 18,5 1
2 Dalia Bogatko 4 7,5 3 8,5 0 0 16 2
3 Sigita Flaksienė 1 12 0 0 0 12 3-4
4 Miglė Riaubaitė 0 1 12 0 0 12 3-4
5 Viktorija Zonytė 2 10 0 0 0 10 5
6 Eglė Rekašiūtė 0 4 7,5 0 0 7,5 6
7 Jurita Repšienė 5 7 0 0 0 7 7-8
8 Rima Šidlauskienė 0 5 7 0 0 7 7-8
9 Gitana Krūminienė 6 6,5 0 0 0 6,5 9-10
10 Sigita Bartkienė 0 6 6,5 0 0 6,5 9-10
11 Jurgita Šadauskienė 7 6 0 0 0 6 11-12
12 Renata Staupelienė 0 7 6 0 0 6 11-12
13 Monika Būrė 8 5,5 0 0 0 5,5 13-14
14 Gintarė Zajarskienė 0 8 5,5 0 0 5,5 13-14
15 Jūratė Paškevičienė 9 5 0 0 0 5 15
16 Ilona Butkė 10 4,5 0 0 0 4,5 16
17 Kristina Freimanaitė 11 4 0 0 0 4 17
18 Irma Achalaja 12 3,5 0 0 0 3,5 18
19 Rima Januškienė 13 3 0 0 0 3 19
20 Jūratė Krištaponienė 14 2,5 0 0 0 2,5 20
21 0 0 0 0 0 21

2019-06-18 15:30

 Lietuvos taurė
2017-12-20 20:41
13-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2016-12-23 22:39
12-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2015-09-27 22:38
11-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2014-12-16 19:51
10-oji Lietuvos taurė. Rezultatai.
2013-11-02 21:14
9-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
8-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
7-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
6-oji Lietuvos taurė. Rezultatai
2013-11-02 21:15
5-oji Lietuvos taurė . Rezultatai
2013-11-02 21:16
4-oji Lietuvos taurė . Rezultatai
2019 Liepa
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.