Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademija
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Joris   Bakonis      2008   U-13   16.20 [4]   21.85 [4]    
2       Minija   Barauskaitė   2020-0191   2005   U-17   1,898.40 [12]   1,711.40 [12]    
3       Lukrecija   Bartuškaitė      2006   U-15   366.80 [12]   317.20 [12]   62.50 [3] 
4       Gustas   Bložė      2005   U-17   14.40 [1]   9.00 [1]    
5       Aleksandr   Cygankov      2006   U-15   16.80 [1]   9.60 [1]    
6       Vytautas   Česonis      1984   35+   275.30 [12]   173.20 [12]   63.70 [7] 
7       Gintaras   Day-Sirrat      2010   U-11   53.90 [9]   4.40 [1]    
8       Vytenis   Domeika      2006   U-15   10.80 [1]   9.60 [1]    
9       Mantas   Gruzdzevičius      2006   U-15          
10       Karolina   Juodeškaitė      1992   Suaug      42.20 [5]   13.80 [2] 
11       Donatas   Juršys      1981   35+   628.80 [8]   377.00 [12]   71.00 [2] 
12       Kipras   Keraminas      2004   U-17   44.80 [2]   14.00 [1]    
13       Aleksas   Kolobovas      1988   Suaug   23.00 [2]       
14       Simas   Malakauskas   2020-0076   1985   Suaug   1,772.00 [12]   652.40 [12]   1,684.80 [12] 
15       Eglė   Markelytė      1983   35+   651.00 [9]   633.20 [12]   320.10 [12] 
16       Vaidas   Markevičius      1980   35+   191.20 [4]   872.75 [12]   193.37 [6] 
17       Benas   Markevičius      2007   U-15   124.70 [12]   160.85 [12]   4.00 [1] 
18       Ignas   Martyšius   2020-0090   2012   U-9   52.40 [9]   3.25 [1]    
19       Julius   Masaitis   2020-0174   1987   Suaug   238.40 [7]   985.60 [12]   636.60 [12] 
20       Kristupas   Milašauskas      2005   U-17   85.20 [7]   91.20 [4]   10.50 [1] 
21       Kipras   Nugaras      2007   U-15   25.00 [6]   29.85 [5]    
22       David   Oshvong      2004   U-17   12.00 [1]   9.00 [1]    
23       Jonas   Ožalas      2003   U-19   2,582.40 [12]   1,479.60 [12]   710.00 [6] 
24       Rokas   Pakalnis      2003   U-19   65.60 [3]   38.00 [2]    
25       Sviatoslav   Papušin      2005   U-17   48.60 [4]   46.60 [4]    
26       Ingrida   Petkutė      1976   40+      168.80 [6]   80.00 [4] 
27       Martynas   Plauška   2020-0091   2007   U-15   138.45 [12]   152.05 [11]    
28       Tautvydas   Puišys   2020-0092   2008   U-13   223.50 [12]   212.35 [12]   120.85 [5] 
29       Andrius   Ramanauskas   2020-0176   1969   50+      572.92 [12]   105.05 [5] 
30       Vaidas   Razbadauskas      1979   40+      348.80 [12]   269.10 [12] 
31       Luknė   Rozenbergaitė      2009   U-13          
32       Domilė   Rudminaitė      2007   U-15   50.20 [4]   43.50 [2]    
33       Smiltė Marija   Sabakonytė   2020-0093   2008   U-13   95.00 [7]   26.10 [3]    
34       Rimas   Sinius   2020-0175   1972   45+      197.00 [12]    
35       Henrikas   Strolis      1979   40+   77.20 [3]       
36       Viktorija   Suško      1989   Suaug   671.40 [6]   1,289.60 [12]   917.60 [12] 
37       Jorūnė   Šalnaitė   2020-0094   2008   U-13   1,086.00 [12]   524.70 [12]   120.85 [5] 
38       Marija   Šiaučiūnaitė   2020-0077   1992   Suaug   140.80 [3]   140.30 [7]   251.20 [8] 
39       Ieva   Šitkauskaitė      2004   U-17   71.00 [2]   10.50 [1]    
40       Gustė   Šuliauskaitė      2002   U-19   345.60 [9]   490.30 [8]   3.60 [1] 
41       Kornelija   Urbonavičiūtė   2020-0192   2002   U-19   2,749.59 [12]   3,019.15 [12]   1,897.60 [12] 
42       Pranas   Varaneckas      1990   Suaug   158.70 [9]   157.20 [12]   52.80 [5] 
43       Svetlana   Zamara      1987   Suaug      8.00 [1]   35.90 [3] 
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Virus
Badminton Virus
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Šiauliai
Šiauliai
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Kėdainiai
Kėdainiai
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.