Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BK "Smešas"
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Ridas   Andrijauskas      1972   45+      112.70 [11]   33.90 [4] 
2       Aleksėj   Borisenko   2020-0177   1977   40+      46.00 [5]   100.00 [5] 
3       Sandra   Bučiūtė-Paulauskienė      1983   35+      9.60 [1]   4.00 [1] 
4       Sandra   Čečkauskienė   2020-0003   1979   40+   13.00 [1]   1,308.00 [12]   1,327.20 [12] 
5       Tomas   Čiplys      1981   35+      26.40 [2]   4.00 [1] 
6       Albinas   Čiplys   2020-0130   1955   60+      19.20 [1]   9.60 [1] 
7       Giedrius   Dima   2020-0002   1996   Suaug   3,787.20 [12]   4,226.79 [12]   1,850.80 [11] 
8       Kristina   Freimanaitė      1977   40+   6.50 [1]   306.40 [12]   217.50 [12] 
9       Diana   Grigalauskienė      1964   55+      53.80 [5]   54.00 [3] 
10       Jokūbas   Gudaitis      2005   U-17   4.80 [1]   14.50 [2]   7.20 [1] 
11       Wulf   Harder      1980   35+   50.40 [1]   39.20 [2]   58.20 [2] 
12       Aidas   Indriošius      1967   50+      61.50 [7]   12.60 [1] 
13       Rima   Januškienė      1961   55+      205.00 [12]   195.30 [12] 
14       Mindaugas   Juodvalkis   2020-0001   1976   40+      224.30 [12]   482.80 [12] 
15       Kęstutis   Krūminas   2020-0019   1975   40+   144.00 [1]   364.40 [12]   371.00 [12] 
16       Gitana   Krūminienė      1977   40+      411.40 [12]   350.60 [12] 
17       Ainis   Navickas      2001   Suaug   13.50 [2]   14.50 [2]   10.20 [2] 
18       Saulius   Noreika      1976   40+   135.50 [5]   178.80 [12]   118.30 [10] 
19       Toma   Noreikaitė      2009   U-13   8.40 [2]   31.80 [3]    
20       Giedrė   Noreikienė      1975   40+      26.55 [3]   28.20 [3] 
21       Simonas   Paulauskas      1983   35+      11.05 [2]   18.60 [3] 
22       Gedas   Petraitis      1966   50+      9.00 [1]   16.00 [1] 
23       Edmundas   Petrošius   2020-0018   1972   45+      323.30 [12]   374.10 [12] 
24       Saulius   Pocevičius      1976   40+      38.20 [4]   32.60 [3] 
25       Ema   Purmalytė      2003   U-19   4.80 [1]   33.00 [3]   10.20 [2] 
26       Jurita   Repšienė      1974   45+      218.55 [12]   138.70 [10] 
27       Vaida   Slušnienė   2020-0023   1993   Suaug   828.00 [2]   2,940.23 [12]   3,404.80 [12] 
28       Violeta   Slušnienė   2020-0020   1965   50+      446.50 [12]   504.10 [12] 
29       Edgaras   Slušnys   2020-0024   1991   Suaug   8,268.80 [13]   6,202.29 [13]   4,042.66 [12] 
30       Romanas   Sorokinas      2006   U-15   12.00 [1]   10.40 [1]    
31       Gintautas   Šiaučiūnas   2020-0021   1965   50+      597.00 [12]   435.80 [12] 
32       Loreta   Šiaučiūnienė   2020-0022   1966   50+      434.00 [12]   500.00 [12] 
33       Ineta   Šypalė      1979   40+   7.00 [1]   36.70 [4]   27.60 [4] 
34       Aistė   Vainoraitė      1996   Suaug      12.00 [1]   10.00 [1] 
35       Liuda   Vainorienė      1966   50+      12.00 [1]   12.00 [1] 
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Virus
Badminton Virus
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Šiauliai
Šiauliai
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Kėdainiai
Kėdainiai
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.