Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kęstučio Navicko badmintono akademija
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Kristė   Anciūtė   2019-0480   2004   U-17   1,724.00 [12]   1,004.20 [12]   482.10 [12] 
2       Elžbieta   Bajorinaitė   2019-0384   1998   Suaug   30.00 [1]   70.00 [1]   98.20 [2] 
3       Dalia   Bogatko   2019-0360   1974   40+   410.40 [4]   398.60 [12]   312.40 [12] 
4       Marius   Brazauskas   2019-0361   1993   Suaug   889.20 [12]   441.40 [12]   115.40 [6] 
5       Rūta   Bubulienė   2019-0363   1975   40+   510.60 [4]   790.66 [12]   577.74 [12] 
6       Gytis   Celencevičius      1989   Suaug   461.00 [12]   117.75 [12]   303.40 [12] 
7       Jurga   Chomskytė   2019-0316   1978   40+      125.50 [8]   123.80 [9] 
8       Laimis   Fiodorovas   2019-0105   1986   Suaug      219.65 [12]   121.40 [9] 
9       Gediminas   Fridricas   2019-0110   1988   Suaug      80.30 [7]   45.10 [5] 
10       Urtė   Gatelytė   2019-0481   2009   U-11   57.20 [7]   42.22 [7]   15.00 [1] 
11       Vida   Giedra   2019-0063   1981   35+      338.20 [9]   50.80 [3] 
12       Aurimas   Kamantauskas   2019-0107   1979   35+   894.40 [11]   392.54 [12]   188.30 [12] 
13       Jokūbas   Kazlauskas   2019-0482   2007   U-13   58.10 [8]   57.00 [8]    
14       Akvilė   Kazlienė       1982   35+      136.00 [12]   294.55 [12] 
15       Milda   Lekšaitė   2019-0483   2004   U-17   40.00 [2]   51.20 [2]    
16       Audrius   Lesinskas   2019-0062   1971   45+   8.00 [1]   452.20 [12]   285.26 [12] 
17       Rokas   Lesinskas   2019-0061   2008   U-13   287.70 [12]   151.30 [12]   20.25 [2] 
18       Dovilė   Morkvėnaitė   2019-0111   1987   Suaug      279.70 [12]   275.42 [12] 
19       Perla   Murėnaitė   2019-0108   2004   U-17   6,704.00 [12]   3,182.50 [12]   1,972.40 [12] 
20       Juratė   Paškevičienė   2019-0109   1971   45+      45.00 [3]   62.80 [5] 
21       Eglė   Ramanauskaitė   2019-0060   1985   Suaug      511.10 [12]   378.90 [12] 
22       Gintarė   Ramanauskaitė      1994   Suaug   23.40 [2]   48.80 [6]   75.30 [12] 
23       Aurelija   Ramaneckaitė   2019-0484   2008   U-13   201.90 [12]   121.90 [12]   28.35 [3] 
24       Ramūnas   Ražanauskas   2019-0257   1974   40+   194.20 [11]   116.40 [12]   61.30 [6] 
25       Paulius   Rudokas      1990   Suaug   142.40 [9]   43.30 [6]   75.30 [12] 
26       Nomeda   Seniūnaitė   2019-0485   2009   U-11   114.90 [11]   53.84 [8]   28.80 [2] 
27       Jonas   Seniūnas   2019-0106   1978   40+   299.70 [7]   399.70 [11]   457.05 [12] 
28       Andrejus   Šabanas   2019-0365   1991   Suaug      4.80 [1]    
29       Rimantas   Zavackas   2019-0362   1978   40+   207.40 [7]   41.00 [4]   41.80 [2] 
30       Lauras   Žibūda   2019-0112   1977   40+      59.40 [8]   66.00 [6] 
31       Titas   Žibūda   2019-0486   2007   U-13   257.00 [12]   252.60 [12]   113.00 [6] 
32       Vaiva   Žymantaitė   2019-0366   1996   Suaug   3,738.00 [7]   2,812.80 [8]   2,923.92 [10] 
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Virus
Badminton Virus
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Viekšniai
Viekšniai
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Biržų BK
Biržų BK
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Šiauliai
Šiauliai
   Birštono BK
Birštono BK
   Baltijos badmintonas
Baltijos badmintonas
   GPT
Golden Panda Team
   Ukmergė
Ukmergė
   Memelis
Memelio sportas
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Vilniaus r.
Vilniaus r.
   Kauno r.
Kauno r.
   Visaginas
Visaginas
   OSPREY
VšĮ OSPREY LT
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2019 Sausis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.