Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vilniaus badmintono klubas
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1       Miras   Aitmagambetov      2003   U-19   175.20 [7]   209.00 [7]    
2       Marius   Akucevičius      1981   35+   3,393.33 [12]   1,496.74 [12]   420.30 [7] 
3       Juozas   Augutis      2001   Suaug          
4       Alika   Babinceva      2003   U-19   46.00 [2]   46.20 [2]    
5       Tomas   Bačiulis      2008   U-13          
6       Mindaugas   Baltrukonis      2011   U-11          
7       Jurij   Beloziorov      2010   U-11          
8       Marija   Byčkova   2020-0007   2008   U-13   142.80 [9]   43.15 [3]   3.50 [1] 
9       Emilija   Botyriūtė      1984   35+      9.10 [1]   66.60 [2] 
10       Jurga   Bražiūnienė      1977   40+          
11       Povilas   Butkus      1940   70+          
12       Elena   Cibulskaitė      2006   U-15   16.00 [1]       
13       Dominykas   Cibulskas      1978   40+          
14       Smiltė   Cicėnaitė      2005   U-17          
15       Arkadij   Demantas      1955   60+          
16       Artiom   Gomozov      2010   U-11          
17       Eliza   Greckaitė      2007   U-15          
18       Dovydas   Guja   2020-0008   2003   U-19   321.60 [11]   205.90 [10]    
19       Pavel   Gusev      1985   Suaug   972.00 [12]   1,030.80 [12]   32.00 [1] 
20       Dmitrij   Izbitskij      2008   U-13   39.30 [4]   37.60 [3]    
21       Gleb   Izbitskij      2010   U-11          
22       Irina   Jasiūnienė      1969   50+      305.00 [5]   583.20 [8] 
23       Gediminas   Jauniškis   2020-0014   1978   40+   76.40 [5]   192.00 [12]   60.20 [6] 
24       Rugilė   Jauniškytė      2007   U-15   40.40 [3]   43.80 [3]    
25       Vesta   Juodonytė   2020-0009   2006   U-15   50.80 [3]   32.80 [3]    
26       Monika   Kasnauskaitė      2007   U-15          
27       Ričard   Kim      2003   U-19   585.60 [11]   442.60 [10]   42.80 [4] 
28       Aistis   Klimavičius      2006   U-15   30.60 [4]   42.80 [3]    
29       Aleksandras   Kriauza      2012   U-9   12.50 [2]       
30       Nojus   Kubilas      2008   U-13          
31       Titas   Kučauskas      2007   U-15   3.00 [1]   3.75 [1]    
32       Irina   Lapucko      1998   Suaug          
33       Ūla   Lasinskaitė   2020-0010   2005   U-17   279.20 [10]   158.55 [10]   25.00 [1] 
34       Tautvydas   Liorančas      1996   Suaug      512.00 [1]   235.21 [2] 
35       Mykolas   Lukočius   2020-0011   2003   U-19   76.40 [3]   68.70 [3]    
36       Adelė   Lukočiūtė      2007   U-15          
37       Albert   Mackevič      2011   U-11          
38       Egidijus   Merkevičius      1980   35+   1,639.12 [11]   860.80 [11]   56.00 [1] 
39       Karolina   Merkevičiūtė      2003   U-19   87.60 [3]   152.90 [6]   79.60 [4] 
40       Aušra   Montvydaitė      1987   Suaug      855.16 [12]   708.05 [12] 
41       Igor   Movšovič      1962   55+   45.00 [1]   87.60 [2]   96.80 [2] 
42       Vitalija   Movšovič      2001   Suaug   8,059.39 [12]   5,377.60 [12]   1,956.81 [12] 
43       Giang   Nguyen Thi Thu      2002   U-19   698.00 [6]   740.20 [8]   22.40 [2] 
44       Artiom   Nikitin      1990   Suaug   307.20 [4]   613.20 [12]   32.00 [2] 
45       Rimas Eugenijus   Paravinskas      1942   70+          
46       Gintaras Rimas   Paravinskas      1963   55+   96.00 [2]   102.00 [2]    
47       Genadijus   Plavinas      1954   65+          
48       Algimantas   Plytnikas      1955   60+   96.90 [4]   233.75 [11]   57.20 [2] 
49       Rita   Plytnikienė      1955   60+          
50       Martynas   Povilaitis   2020-0013   1980   35+   2,460.00 [12]   985.60 [12]   1,373.51 [12] 
51       Izabelė   Radvinauskaitė      2008   U-13          
52       Kajus   Ragaliauskas      2011   U-11   15.00 [2]       
53       Aleksandras   Ratko      2004   U-17          
54       Ernestas   Ratko      2009   U-13          
55       Estera   Reches      2006   U-15          
56       Dmitrij   Rogalskij      2003   U-19   35.20 [1]   24.00 [1]    
57       Alsu   Rubinskaya      2001   Suaug          
58       Jokūbas   Sadukas      1995   Suaug          
59       Austėja   Siniūtė      2009   U-13   9.30 [2]       
60       Algirdas   Sysas      1954   65+          
61       Božena   Skorobogataja      1956   60+          
62       Anastasija   Smirnova      2008   U-13          
63       Sofija   Surgutskytė      2001   Suaug   2,121.60 [10]   1,556.42 [12]   288.00 [2] 
64       Danielius   Tarachovskis      2001   Suaug   1,731.99 [10]   927.60 [9]   277.84 [3] 
65       Erika   Trifonovaitė      2003   U-19          
66       Naglis   Turūta   2020-0012   2009   U-13   13.90 [3]   3.75 [1]    
67       Simas   Utkevičius      2002   U-19          
68       Dovydas   Vaitiekūnas      2009   U-13          
69       Arvydas   Vanagas      1965   50+   129.00 [2]   54.00 [1]   540.00 [7] 
70       Greta   Vedrickaitė   2020-0013   2007   U-15   638.40 [12]   549.90 [12]   233.00 [6] 
71       Rasuolė   Vinciūnaitė      2006   U-15   18.00 [2]   16.60 [2]    
72       Viltė   Vinckutė      2006   U-15   15.40 [1]   8.40 [1]    
73       Giedrius   Voveris      1972   45+          
74       Elžbieta   Žukaitė      2001   Suaug          
Klubai
   CBC
Capital Badminton Club
   Klaipėdos BK
Klaipėdos badmintono klubas
   JSO
Kauno JSO
   KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija
   Kauno BK
Kauno badmintono klubas
   Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
   Vilniaus BK
Vilniaus badmintono klubas
   Smešas
BK "Smešas"
   Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
   Tauragės BK
Tauragės badmintono klubas "Volanas"
   Setas
Kauno SK "Setas"
   SEB
Badmintono akademija
   Šakių KISK
Šakių kultūros ir sporto klubas
   AKBK
VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
   Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
   BK PLAY
Badmintono klubas "PLAY"
   BK "Svajonė"
Badmintono klubas "Svajonė"
   Virus
Badminton Virus
   SBK LION
Sostinės badmintono klubas "LION"
   Kelmės BK "Gintaras"
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
   Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
   Skrajukas
Klaipėdos BK "Skrajukas"
   Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
   Birštono BK
Birštono BK
   Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
   Viekšniai
Viekšniai
   Biržų BK
Biržų BK
   Prienų BK
Prienų badmintono klubas
   Ignalinos BK
Ignalinos BK
   Šiauliai
Šiauliai
   Ukmergė
Ukmergė
   GPT
Golden Panda Team
   OSPREY
OSPREY
   Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
   Kėdainiai
Kėdainiai
   Šeduva
Šeduvos sporto klubas
   Nėra
_Klubas nepriskirtas
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.