Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VšĮ "Kultūros ir sporto projektai"
 Eil.nr   Lytis   Klubas   Vardas   Pavardė   Licencija   Metai   Grupė   Reitngas vnt   Reitingas dve   Reitingas mix   
1      Nilas  Aksijonaitis  2022-1457  2007  U-17       
2      Saulė  Aksijonaitytė  2022-1459  2010  U-13       
3      Artūras  Ananevas  2022-0442  1979  40+       
4      Simonas  Auglys  2022-0607  2008  U-15  34.00 [4]  52.00 [3]   
5      Ala  Barkovskaja  2022-1462  1971  50+       
6      Elzė  Bekerytė  2022-1447  2011  U-13  7.20 [1]  6.30 [1]   
7      Elizabet  Beržanskytė    1998  Suaug       
8      Andrius  Bičiūnas  2022-0440  1983  35+  172.80 [3]  304.20 [11]  112.30 [8] 
9      Laura  Bičiūnienė  2022-1477  1984  35+    12.00 [1]  59.50 [4] 
10      Donatas  Budrys  2022-0355  1978  40+  6.40 [1]    49.20 [4] 
11      Ūla  Budrytė  2022-0354  2012  U-11  564.80 [12]  368.00 [12]  77.20 [4] 
12      Baltramiejus  Čeponkus  2022-1444  2014  U-9  6.60 [1]  4.80 [1]   
13      Juozas  Digimas  2022-4933  2009  U-15  11.20 [1]  20.80 [1]   
14      Ernesta  Duglas  2022-0444  1988  Suaug       
15      Marius  Eidėnas  2022-1479  1973  45+    12.00 [1]   
16      Luka  Gadonaitė  2022-1453  2010  U-13       
17      Ramūnas  Gargasas  2022-0458  1968  50+       
18      Robertas  Gasionis  2022-0459  1969  50+       
19      Ramūnas  Gaukštas  2022-1481  1977  40+    15.00 [1]   
20      Rojus  Gaukštas  2022-1458  2007  U-17  87.20 [5]  109.80 [4]   
21      Jurgita  Girdiušaitė  2022-0455  1983  35+    21.60 [1]  21.00 [2] 
22      Daniel  Goldberg  2022-0963  1980  40+  662.62 [3]  324.26 [2]  132.00 [1] 
23      Egidijus  Grigaliūnas  2022-0088  1969  50+    71.30 [4]   
24      Goda  Gurčinaitė  2022-1450  2010  U-13       
25      Kęstutis  Jasutis  2022-1475  1975  45+       
26      Anton  Kalev  2022-0441  1981  40+    110.00 [2]   
27      Sofija  Kaleva  2022-0452  2013  U-11       
28      Ugnė  Kaminskaitė  2022-0067  2007  U-17  587.20 [12]  329.00 [11]  229.60 [5] 
29      Jurgita  Kaminskienė  2022-1473  1977  40+    15.00 [1]   
30      Romualdas  Kanapeckas  2022-0460  1967  50+    20.60 [2]   
31      Simas  Kanapeckas  2022-0451  2003  Suaug  301.00 [3]  310.40 [3]  112.00 [1] 
32      Tadas  Karkalas  2022-0461  1978  40+       
33      Tomas  Kaubrys  2022-0462  1988  Suaug    8.75 [1]   
34      Kostas  Kaušinis  2022-1476  1981  40+    43.60 [2]   
35      Jurgita  Kleizaitė  2022-1474  1989  Suaug       
36      Sergėjus  Klodt  2022-0603  1971  50+       
37      Alanas  Kromas  2022-1463  1973  45+       
38      Julius  Kudirka  2022-1472  1979  40+       
39      Laimis  Kuklierius  2022-0463  1980  40+       
40      Romas  Kulieša  2022-0962  1965  55+    18.20 [1]   
41      Jūratė  Kuprienė  2022-0464  1980  40+       
42      Mindaugas  Kuprys  2022-0456  1980  40+       
43      Jurgilė  Kuprytė  2022-0449  2008  U-15       
44      Daniela  Kuznetsova  2022-1445  2013  U-11  6.30 [1]     
45      Niyole  Kuznetsova  2022-1456  2013  U-11    8.40 [1]   
46      Liepa  Lapėnaitė  2022-1452  2013  U-11       
47      Luknė  Lapėnaitė  2022-1454  2010  U-13       
48      Ema  Lozinskaja  2022-0448  2011  U-13  8.10 [1]  6.30 [1]  5.40 [1] 
49      Mantvydas  Maigys  2022-0606  2008  U-15  3.60 [1]  14.40 [1]   
50      Domas  Marcinkonis  2022-1446  2008  U-15       
51      Arvydas  Marcinkonis  2022-1464  1971  50+       
52      Žilvinas  Mardosa  2022-2419  1972  45+    9.00 [1]   
53      Evaldas  Masonas  2022-1468  1985  35+       
54      Lina  Masonė  2022-1478  1983  35+       
55      Egidijus  Merkevičius  2022-1485  1979  40+  168.00 [1]  117.60 [3]  150.60 [3] 
56      Žygimantas  Merkevičius  2022-1461  2006  U-17  54.80 [3]  27.80 [2]   
57      Danielius  Murnikovas  2022-1465  1969  50+       
58      Herkus  Neviera  2022-0489  2008  U-15  3.60 [1]  14.40 [1]   
59      Gintaras  Padelis  2022-0077  1973  45+    43.30 [4]   
60      Giedrius  Pašilys  2022-1469  1975  45+       
61      Ignas  Paškauskas  2022-1470  1984  35+       
62      Ramunė  Piečiukaitienė  2022-1482  1976  45+       
63      Martynas  Plauška  2022-0447  2007  U-17  1,164.00 [12]  687.00 [12]  361.60 [9] 
64      Karolis  Poškus  2022-0075  1970  50+    159.30 [5]  166.00 [3] 
65      Irvingas  Preiskelis  2022-0454  1974  45+       
66      Viltė  Reinotaitė  2022-1460  2010  U-13       
67      Orestas  Renevis  2022-0604  1967  50+    12.00 [1]   
68      Elzė  Ručinskaitė  2022-1448  2011  U-13       
69      Ovidijus  Ručinskas  2022-1480  1986  35+       
70      Ema  Sibitytė-Peyravi  2022-1449  2015  U-9       
71      Edita  Sibitytė-Peyravi  2022-1466  1986  35+       
72      Živilė  Simonaitytė  2022-0073  1986  35+    271.90 [6]  150.60 [4] 
73      Vladislavas  Sviackevičius  2022-0514  1977  40+    144.00 [7]   
74      Saulius  Šaltmeris  2022-4444  1990  Suaug  84.10 [1]  230.79 [1]  384.00 [1] 
75      Irma  Šarakauskienė  2022-1471  1977  40+       
76      Mėja  Šedytė  2022-1455  2010  U-13       
77      Marius  Šlaustas  2022-0605  1977  40+  316.00 [2]  24.00 [1]   
78      Rimas  Šlaustas  2022-0450  2011  U-13       
79      Steponas  Šlaustas  2022-0453  2013  U-11       
80      Tomas  Trusovas  2022-1483  1975  45+       
81      Paulius  Vaišneideris  2022-0457  1970  50+    8.75 [1]   
82      Ieva  Vaitekūnienė  2022-0445  1987  Suaug       
83      Elena  Vaulina  2022-1467  1976  45+    8.40 [1]   
84      Aurelija  Venslovė  2022-0443  1982  35+    226.50 [4]  3.00 [1] 
85      Greta  Zakurskytė  2022-1451  2007  U-17       
86      Alvydas  Zdanavičius  2022-0439  1971  50+       
87      Vainius  Zdanavičius  2022-0446  2012  U-11  8.00 [1]  6.75 [1]   
Klubai
    KNBA
Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ
    Klaipėdos BK
Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas
    CBC
VŠĮ "Capital Badminton Club"
    Kauno JSO
Asocijacija JSO badmintono sporto klubas
    BC421
VšĮ Badmintono centras
    Smešas
BK "Smešas"
    Panevėžio BK
Panevėžio badmintono klubas
    Volanas
Tauragės SK Volanas
    LION
VšĮ Sostinės badmintono klubas
    Setas
Kauno sporto klubas "Setas"
    AKBK
Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
    BK Svajonė
Badminton klubas "Svajonė"
    Kretingos BK
Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
    Kelmės BK
Kelmės badmintono klubas
    Prienų BK
Prienų BK
    SEB akademija
VšĮ „Vilniaus teniso akademija“
    Baltijos badmintonas
VšĮ "Baltijos badmintonas"
    BK PLAY
VŠį "Šis tas"
    Vilniaus BK
Vilniaus Badmintono klubas
    Virus BK
VšĮ "Kultūros ir sporto projektai"
    Šakių KiSK
Šakių kultūros ir sporto klubas
    Prienų BSK
Prienų badmintono sporto klubas
    Kauno BK
VšĮ Kauno badmintono klubas
    Raseinių BK
Raseinių badmintono klubas
    Kelmės BK Gintaras
Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
    Birštono BK
VšĮ Birštono badmintono klubas
    Skrajukas
Klaipėdos badmintono klubas "Skrajukas"
    Marijampolės BK
VšĮ Marijampolės badmintono klubas
    BK Sūduva
Marijampolės badmintono klubas "Sūduva"
    Ukraina
Ukraina
    Gaja
Kauno sporto mokykla GAJA
    Šiauliai
Šiauliai
    Biržų BK
Biržų BK
    Aura
Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“
    Ignalinos BK
Ignalinos badmintono klubas
    Viekšnių gimnazija
Mažeikių r. Viekšnių gimnazija
    Ukmergė
Ukmergė
    GPT BK
Golden Panda Team
    Šeduvos SK
Šeduvos sporto klubas
    OSPREY
OSPREY
2022 Gegužė
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.