Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  2-iosios Žemaitijos taurės rezultatai  


U15 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Laurynas Sparnauskis 5 14 3 17 1 24 55 1
2 Giedrius Dima 4 15 2 20 3 17 52 2
3 Tautvydas Liorančas 1 24 1 24 0 48 3
4 Deividas Valiulis 9 10 6 13 2 20 43 4
5 Karolis Reimeris 11 8 5 14 4 15 37 5
6 Renaldas Šileris 2 20 4 15 0 35 6
7 Arnoldas Mockus 11 8 7 12 5 14 34 7
8 Gedmantas Čepkauskas 13 6 0 7 12 18 8
9 Michailas Golubevas 3 17 0 0 17 9-10
10 Karolis Eimutaitis 13 6 0 8 11 17 9-10
11 Juras Šulcas 6 13 0 0 13 11-12
12 Petras Bartušis 0 0 6 13 13 11-12
13 Artūr Dubovik 7 12 0 0 12 13-15
14 Paulius Jaščemskas 7 12 0 0 12 13-15
15 Tomas Stankus 17 2 9 10 0 12 13-15
16 Mantvydas Dapšys 0 8 11 0 11 16-17
17 Benas Vaškevičius 19 1 0 9 10 11 16-17
18 Denis Lamincev 10 9 0 0 9 18-20
19 Jokūbas Daukantas 0 10 9 0 9 18-20
20 Aretas Stancikas 0 0 10 9 9 18-20
21 Aivaras Šleinius 0 11 8 0 8 21-22
22 Aleksandras Bumaženko 0 11 8 0 8 21-22
23 Domas Urniežius 13 6 0 0 6 23-24
24 Justas Pupius 13 6 0 0 6 23-24
25 Giedrius Stravinskas 18 1 0 0 1 25-27
26 Gvidas Pielikis 19 1 0 0 1 25-27
27 Karolis Labanauskas 21 1 0 0 1 25-27
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Gabija Narvilaitė 1 24 2 20 3 17 61 1
2 Rebeka Aleksevičiūtė 0 1 24 1 24 48 2
3 Vaiva Žymantaitė 4 15 3 17 5 14 46 3
4 Gabrielė Janušonytė 3 17 4 15 7 12 44 4
5 Ieva Sendžikaitė 2 20 0 2 20 40 5
6 Ugnė Graužinytė 6 13 5 14 9 10 37 6
7 Dominyka Dragūnaitė 13 6 7 12 6 13 31 7
8 Vytautė Fomkinaitė 5 14 0 4 15 29 8
9 Gintarė Bilvardaitė 7 12 6 13 0 25 9
10 Deimantė Ubytė 7 12 0 11 8 20 10
11 Greta Palubinskytė 10 9 12 7 0 16 11-12
12 Aušrinė Kaulickytė 19 1 11 8 12 7 16 11-12
13 Loreta Bagdonaitė 13 6 10 9 0 15 13
14 Ugnė Bernotaitė 17 2 8 11 0 13 14
15 Samanta Drungilaitė 0 0 8 11 11 15
16 Milda Krančiukaitė 9 10 0 0 10 16-17
17 Lilija Genutytė 0 9 10 0 10 16-17
18 Goda Krivonosovaitė 0 0 10 9 9 18
19 Saulina Norgailaitė 11 8 0 0 8 19-20
20 Minija Masaitytė 11 8 0 0 8 19-20
21 Justė Krančiukaitė 13 6 0 0 6 21-23
22 Adelė Mažeikaitė 13 6 0 0 6 21-23
23 Gabrielė Naujokaitė 0 13 6 0 6 21-23
24 Valdonė Besanaitė 17 2 0 0 2 24
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Giedrius Dima 2 10 2 10 1 12 32 1
2 Arnoldas Mockus 3 8,5 4 7,5 2 10 26 2-3
3 Deividas Valiulis 3 8,5 4 7,5 2 10 26 2-3
4 Tautvydas Liorančas 1 12 1 12 0 24 4-5
5 Renaldas Šileris 1 12 1 12 0 24 4-5
6 Laurynas Sparnauskis 0 2 10 1 12 22 6
7 Karolis Reimeris 9 5 3 8,5 4 7,5 21 7
8 Gedmantas Čepkauskas 6 6,5 0 3 8,5 15 8
9 Tomas Stankus 7 6 3 8,5 0 14,5 9
10 Benas Vaškevičius 11 4 0 3 8,5 12,5 10
11 Karolis Eimutaitis 10 4,5 0 5 7 11,5 11
12 Michailas Golubevas 2 10 0 0 10 12
13 Paulius Jaščemskas 4 7,5 0 0 7,5 13-15
14 Juras Šulcas 4 7,5 0 0 7,5 13-15
15 Petras Bartušis 0 0 4 7,5 7,5 13-15
16 Denis Lamincev 5 7 0 0 7 16-22
17 Artūr Dubovik 5 7 0 0 7 16-22
18 Mantvydas Dapšys 0 5 7 0 7 16-22
19 Jokūbas Daukantas 0 5 7 0 7 16-22
20 Aleksandras Bumaženko 0 5 7 0 7 16-22
21 Aivaras Šleinius 0 5 7 0 7 16-22
22 Aretas Stancikas 0 0 5 7 7 16-22
23 Domas Urniežius 6 6,5 0 0 6,5 23
24 Mark Šames 7 6 0 0 6 24
25 Justas Pupius 9 5 0 0 5 25
26 Karolis Labanauskas 10 4,5 0 0 4,5 26
27 Giedrius Stravinskas 11 4 0 0 4 27
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Gabija Narvilaitė 1 12 1 12 1 12 36 1
2 Ugnė Graužinytė 1 12 2 10 4 7,5 29,5 2
3 Vaiva Žymantaitė 2 10 2 10 5 7 27 3
4 Gabrielė Janušonytė 3 8,5 3 8,5 3 8,5 25,5 4
5 Rebeka Aleksevičiūtė 0 1 12 1 12 24 5
6 Aušrinė Kaulickytė 9 5 6 6,5 6 6,5 18 6
7 Ieva Sendžikaitė 4 7,5 0 2 10 17,5 7-8
8 Vytautė Fomkinaitė 4 7,5 0 2 10 17,5 7-8
9 Deimantė Ubytė 2 10 0 5 7 17 9-10
10 Dominyka Dragūnaitė 0 3 8,5 3 8,5 17 9-10
11 Gintarė Bilvardaitė 6 6,5 4 7,5 0 14 11-12
12 Goda Krivonosovaitė 0 4 7,5 6 6,5 14 11-12
13 Loreta Bagdonaitė 6 6,5 5 7 0 13,5 13
14 Saulina Norgailaitė 3 8,5 0 0 8,5 14
15 Samanta Drungilaitė 0 0 4 7,5 7,5 15
16 Justė Krančiukaitė 5 7 0 0 7 16-18
17 Milda Krančiukaitė 5 7 0 0 7 16-18
18 Lilija Genutytė 0 5 7 0 7 16-18
19 Ugnė Bernotaitė 0 6 6,5 0 6,5 19
20 Adelė Mažeikaitė 7 6 0 0 6 20-23
21 Minija Masaitytė 7 6 0 0 6 20-23
22 Greta Palubinskytė 7 6 0 0 6 20-23
23 Edvina Gusarovaitė 7 6 0 0 6 20-23
24 Valdonė Besanaitė 9 5 0 0 5 24
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Giedrius Dima 2 10 3 8,5 2 10 28,5 1
2 Laurynas Sparnauskis 4 7,5 4 7,5 1 12 27 2
3 Tautvydas Liorančas 1 12 1 12 0 24 3
4 Renaldas Šileris 3 8,5 2 10 0 18,5 4
5 Arnoldas Mockus 0 5 7 5 7 14 5-6
6 Deividas Valiulis 0 6 6,5 4 7,5 14 5-6
7 Karolis Eimutaitis 5 7 0 8 5,5 12,5 7-8
8 Mark Šames 6 6,5 0 7 6 12,5 7-8
9 Karolis Reimeris 9 5 7 6 0 11 9
10 Gedmantas Čepkauskas 11 4 0 9 5 9 10
11 Benas Vaškevičius 0 0 3 8,5 8,5 11
12 Petras Bartušis 0 0 6 6,5 6,5 12
13 Paulius Jaščemskas 7 6 0 0 6 13-14
14 Juras Šulcas 7 6 0 0 6 13-14
15 Edgaras Bartkus 0 8 5,5 0 5,5 15
16 Justas Pupius 10 4,5 0 0 4,5 16-17
17 Paulius Bertašius 0 0 10 4,5 4,5 16-17
18 Domas Urniežius 11 4 0 0 4 18
19 Tomas Stankus 13 3 0 0 3 19
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Gabrielė Janušonytė 1 12 1 12 2 10 34 1
2 Ieva Sendžikaitė 2 10 0 3 8,5 18,5 2-3
3 Rebeka Aleksevičiūtė 0 6 6,5 1 12 18,5 2-3
4 Dominyka Dragūnaitė 0 2 10 7 6 16 4
5 Ugnė Graužinytė 0 5 7 4 7,5 14,5 5
6 Aušrinė Kaulickytė 5 7 0 8 5,5 12,5 6
7 Greta Palubinskytė 9 5 7 6 0 11 7
8 Edvina Gusarovaitė 10 4,5 8 5,5 0 10 8
9 Saulina Norgailaitė 3 8,5 0 0 8,5 9-10
10 Gabija Narvilaitė 0 3 8,5 0 8,5 9-10
11 Gintarė Bilvardaitė 4 7,5 0 0 7,5 11-12
12 Lilija Genutytė 0 4 7,5 0 7,5 11-12
13 Samanta Drungilaitė 0 0 5 7 7 13
14 Vytautė Fomkinaitė 6 6,5 0 0 6,5 14-15
15 Goda Krivonosovaitė 0 0 6 6,5 6,5 14-15
16 Adelė Mažeikaitė 7 6 0 0 6 16-17
17 Minija Masaitytė 7 6 0 0 6 16-17
18 Deimantė Ubytė 0 0 9 5 5 18
19 Viktorija Jankūnaitė 0 0 10 4,5 4,5 19
20 Justė Krančiukaitė 11 4 0 0 4 20-21
21 Milda Krančiukaitė 11 4 0 0 4 20-21
22 Valdonė Besanaitė 13 3 0 0 3 22


U13 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Edgaras Bartkus 3 17 1 24 2 20 61 1
2 Lukas Žebrauskas 2 20 2 20 3 17 57 2
3 Mark Šames 1 24 0 1 24 48 3
4 Džiugas Girulis 6 13 3 17 4 15 45 4
5 Mindaugas Turauskas 7 12 4 15 8 11 38 5
6 Paulius Bertašius 9 10 7 12 6 13 35 6
7 Povilas Vasiliauskas 10 9 8 11 7 12 32 7
8 Ignas Zdanavičius 4 15 5 14 0 29 8
9 Titas Kvederys 5 14 6 13 0 27 9
10 Eimantas Mačys 11 8 10 9 11 8 25 10
11 Vincentas Vitkus 7 12 9 10 0 22 11
12 Mykolas Kaidalovas 11 8 11 8 0 16 12-13
13 Rokas Juknevičius 13 6 0 9 10 16 12-13
14 Dovydas Raila 0 13 6 10 9 15 14
15 Donat Bartoševič 0 0 5 14 14 15
16 Nedas Kakta 13 6 14 5 0 11 16
17 Mantas Rakovskis 0 12 7 0 7 17-18
18 Artūras Jacchontovas 0 0 12 7 7 17-18
19 Aivaras Taroza 13 6 0 0 6 19-22
20 Rūtenis Naugžemis 13 6 0 0 6 19-22
21 Aringas Trimakas 0 18 1 14 5 6 19-22
22 Egidijus Tavoras 0 0 13 6 6 19-22
23 Laurynas Borusas 0 19 1 15 4 5 23
24 Titas Galkinas 0 15 4 0 4 24-25
25 Jonas Veisas 0 17 2 17 2 4 24-25
26 Matas Jūrevičius 0 16 3 0 3 26-27
27 Dominykas Dielininkaitis 0 0 16 3 3 26-27
28 Gerardas Armonaitis 0 20 1 0 1 28-33
29 Adrijus Kandrotas 0 21 1 0 1 28-33
30 Dovydas Venckūnas 0 22 1 0 1 28-33
31 Dima Boičenko 0 0 18 1 1 28-33
32 Mindaugas Markauskas 0 0 19 1 1 28-33
33 Patrikas Rovbutas 0 0 20 1 1 28-33
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Karolina Šadbaraitė 2 20 2 20 2 20 60 1
2 Ieva Kinaitė 3 17 3 17 1 24 58 2
3 Edvina Gusarovaitė 1 24 1 24 0 48 3
4 Gineta Turauskaitė 5 14 4 15 3 17 46 4
5 Greta Juozonytė 4 15 6 13 4 15 43 5
6 Dovilė Butvydaitė 6 13 5 14 0 27 6
7 Viktorija Jankūnaitė 0 9 10 5 14 24 7
8 Ugnė Sakalauskaitė 9 10 0 6 13 23 8
9 Greta Gerulaitytė 0 8 11 8 11 22 9
10 Sofija Bagdonaitė 0 12 7 7 12 19 10
11 Margarita Paškovaitė 0 14 5 9 10 15 11
12 Justina Ogurkis 0 7 12 0 12 12-13
13 Justė Žebelytė 7 12 0 0 12 12-13
14 Gabrielė Naujokaitė 8 11 0 0 11 14
15 Martyna Sprainytė 10 9 0 0 9 15-17
16 Justina Kecoriūtė 0 10 9 0 9 15-17
17 Augustė Margytė 0 0 10 9 9 15-17
18 Donata Dautaraitė 11 8 0 0 8 18-19
19 Viktorija Brazaitė 0 11 8 0 8 18-19
20 Veronika Michailova 0 13 6 0 6 20
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Edgaras Bartkus 1 12 1 12 2 10 34 1-2
2 Lukas Žebrauskas 1 12 1 12 2 10 34 1-2
3 Džiugas Girulis 2 10 2 10 3 8,5 28,5 3
4 Mindaugas Turauskas 3 8,5 4 7,5 3 8,5 24,5 4
5 Eimantas Mačys 3 8,5 4 7,5 5 7 23 5
6 Povilas Vasiliauskas 7 6 5 7 4 7,5 20,5 6
7 Ignas Zdanavičius 2 10 2 10 0 20 7
8 Vincentas Vitkus 5 7 3 8,5 0 15,5 8
9 Titas Kvederys 6 6,5 3 8,5 0 15 9
10 Mykolas Kaidalovas 4 7,5 7 6 0 13,5 10-12
11 Paulius Bertašius 4 7,5 7 6 0 13,5 10-12
12 Rokas Juknevičius 7 6 0 4 7,5 13,5 10-12
13 Dovydas Raila 0 5 7 7 6 13 13
14 Jonas Veisas 0 8 5,5 5 7 12,5 14
15 Donat Bartoševič 0 0 1 12 12 15-16
16 Mark Šames 0 0 1 12 12 15-16
17 Rūtenis Naugžemis 5 7 0 0 7 17
18 Mantas Rakovskis 0 6 6,5 0 6,5 18-22
19 Matas Jūrevičius 0 6 6,5 0 6,5 18-22
20 Aivaras Taroza 6 6,5 0 0 6,5 18-22
21 Dominykas Dielininkaitis 0 0 6 6,5 6,5 18-22
22 Artūras Jacchontovas 0 0 6 6,5 6,5 18-22
23 Egidijus Tavoras 0 0 7 6 6 23
24 Nedas Kakta 0 8 5,5 0 5,5 24-26
25 Dima Boičenko 0 0 8 5,5 5,5 24-26
26 Mindaugas Markauskas 0 0 8 5,5 5,5 24-26
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Karolina Šadbaraitė 2 10 1 12 1 12 34 1-2
2 Gineta Turauskaitė 1 12 2 10 1 12 34 1-2
3 Ieva Kinaitė 2 10 1 12 2 10 32 3
4 Greta Juozonytė 1 12 2 10 4 7,5 29,5 4
5 Ugnė Sakalauskaitė 4 7,5 0 2 10 17,5 5
6 Dovilė Butvydaitė 3 8,5 4 7,5 0 16 6
7 Greta Gerulaitytė 0 5 7 3 8,5 15,5 7-8
8 Viktorija Jankūnaitė 0 5 7 3 8,5 15,5 7-8
9 Donata Dautaraitė 3 8,5 0 0 8,5 9-11
10 Viktorija Brazaitė 0 3 8,5 0 8,5 9-11
11 Edvina Gusarovaitė 0 3 8,5 0 8,5 9-11
12 Martyna Sprainytė 4 7,5 0 0 7,5 12-14
13 Gabrielė Naujokaitė 0 4 7,5 0 7,5 12-14
14 Augustė Margytė 0 0 4 7,5 7,5 12-14
15 Sofija Bagdonaitė 0 0 5 7 7 15-16
16 Margarita Paškovaitė 0 0 5 7 7 15-16

2013-11-02 21:21

 Žemaitijos taurė
2019-01-21 10:30
Žemaitijos taurė - 2019 rezultatai
2018-05-13 22:02
Žemaitijos taurė - 2018 rezultatai
2017-09-24 08:23
Žemaitijos taurė - 2017 rezultatai
2016-02-01 20:55
7-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2014-12-01 18:47
6-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
5-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
4-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
3-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
1-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.