Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  Žemaitijos taurė - 2017 rezultatai  


U17 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Jonas Petkus 1 24 1 24 0 2 20 68 1
2 Simas Klioštoraitis 5 14 4 15 1 24 0 53 2
3 Laurynas Borusas 0 2 20 0 1 24 44 3
4 Rokas Krasauskas 11 8 7 12 6 13 5 14 39 4
5 Danielius Beržanskis 2 20 3 17 0 0 37 5
6 Lukas Miliauskis 10 9 0 5 14 6 13 36 6
7 Dovas Genys 15 4 6 13 8 11 8 11 35 7
8 Matas Vilinauskas 7 12 5 14 0 7 8 34 8-9
9 Tomas Petrošius 3 17 0 0 3 17 34 8-9
10 Šarūnas Stumbra 6 13 0 2 20 0 33 10
11 Mamertas Noreika 4 15 0 3 17 0 32 11
12 Justas Balsys 14 5 8 11 9 10 9 10 31 12
13 Rokas Jokubaitis 12 7 0 11 8 4 15 30 13
14 Simas Skurdauskas 8 11 0 4 15 0 26 14
15 Deinoras Gudavičius 16 3 9 10 0 10 9 22 15
16 Artūras Radavičius 18 1 0 12 7 12 7 15 16
17 Matas Miliauskis 19 1 0 13 6 13 6 13 17
18 Ramūnas Žilys 0 0 7 12 0 12 18-19
19 Justas Pocius 0 11 8 0 15 4 12 18-19
20 Danielius Tarachovskis 9 10 0 0 0 10 20
21 Ignas Račas 0 10 9 0 0 9 21-23
22 Arnas Juknevičius 0 0 10 9 0 9 21-23
23 Matas Liorančas 0 0 15 4 14 5 9 21-23
24 Edgaras Cirtautas 0 0 14 5 16 3 8 24-25
25 Vytautas Šukys 0 0 0 11 8 8 24-25
26 Kristijonas Kilčauskas 13 6 0 0 0 6 26
27 Markas Slavinskas 17 2 0 0 0 2 27-30
28 Nojus Beitneris 0 0 17 2 0 2 27-30
29 Pijus Sutkaitis 0 0 19 1 18 1 2 27-30
30 Eividas Vaitkus 0 0 0 17 2 2 27-30
31 Mantas Kundrotas 20 1 0 0 0 1 31
32 Dovydas Samoška 0 0 18 1 0 1 32
33 Edvinas Ruzgaila 0 0 0 19 1 1 33
34 Valentas Anužis 0 0 0 20 1 1 34
35 0 0 0 0 0 35
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Monika Sukackaitė 1 24 0 1 24 2 20 68 1
2 Viltė Paulauskaitė 2 20 2 20 0 4 15 55 2
3 Signė Borisenko 3 17 1 24 0 0 41 3
4 Oresta Ščerbakova 7 12 4 15 6 13 7 12 40 4
5 Klaudija Pleškytė 0 0 2 20 6 13 33 5
6 Evelina Karlikauskytė 5 14 0 3 17 0 31 6
7 Vykintė Trakšelytė 4 15 0 0 5 14 29 7
8 Gabija Jurkevičiūtė 0 0 4 15 8 11 26 8
9 Nora Vogonytė 8 11 0 5 14 0 25 9
10 Gabija Mockutė 0 0 0 1 24 24 10
11 Greta Šukutytė 0 3 17 0 0 17 11-12
12 Sofija Bagdonaitė 0 0 0 3 17 17 11-12
13 Skaiva Sutkaitytė 6 13 0 0 0 13 13
14 Justė Linkutė 0 0 7 12 0 12 14
15 Goda Stašinskaitė 0 0 8 11 0 11 15
16 0 0 0 0 0 16
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Jonas Petkus 1 12 1 12 0 1 12 36 1
2 Simas Klioštoraitis 4 7,5 1 12 2 10 0 29,5 2
3 Rokas Krasauskas 3 8,5 3 8,5 4 7,5 1 12 29 3
4 Matas Vilinauskas 1 12 3 8,5 0 4 7,5 28 4
5 Lukas Miliauskis 4 7,5 0 2 10 2 10 27,5 5
6 Dovas Genys 7 6 4 7,5 3 8,5 3 8,5 24,5 6
7 Matas Miliauskis 6 6,5 0 4 7,5 4 7,5 21,5 7
8 Laurynas Borusas 0 2 10 0 2 10 20 8
9 Justas Balsys 9 5 5 7 8 5,5 5 7 19,5 9
10 Mamertas Noreika 5 7 0 1 12 0 19 10
11 Danielius Beržanskis 3 8,5 2 10 0 0 18,5 11-12
12 Šarūnas Stumbra 6 6,5 0 1 12 0 18,5 11-12
13 Artūras Radavičius 10 4,5 0 7 6 6 6,5 17 13-14
14 Matas Liorančas 0 0 3 8,5 3 8,5 17 13-14
15 Deinoras Gudavičius 0 4 7,5 6 6,5 0 14 15
16 Rokas Jokubaitis 7 6 0 6 6,5 0 12,5 16-17
17 Simas Skurdauskas 8 5,5 0 5 7 0 12,5 16-17
18 Edgaras Cirtautas 0 0 8 5,5 8 5,5 11 18
19 Rimas Pauliukevičius 2 10 0 0 0 10 19-20
20 Danielius Tarachovskis 2 10 0 0 0 10 19-20
21 Tomas Petrošius 5 7 0 0 0 7 21-24
22 Ignas Račas 0 5 7 0 0 7 21-24
23 Ramūnas Žilys 0 0 5 7 0 7 21-24
24 Eividas Vaitkus 0 0 0 5 7 7 21-24
25 Justas Pocius 0 0 0 6 6,5 6,5 25
26 Arnas Juknevičius 0 0 7 6 0 6 26-28
27 Valentas Anužis 0 0 0 7 6 6 26-28
28 Vytautas Šukys 0 0 0 7 6 6 26-28
29 Markas Slavinskas 8 5,5 0 0 0 5,5 29-30
30 Edvinas Ruzgaila 0 0 0 8 5,5 5,5 29-30
31 Kristijonas Kilčauskas 9 5 0 0 0 5 31-33
32 Nojus Beitneris 0 0 9 5 0 5 31-33
33 Dovydas Samoška 0 0 9 5 0 5 31-33
34 Mantas Kundrotas 10 4,5 0 0 0 4,5 34
35 0 0 0 0 0 35
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Monika Sukackaitė 1 12 0 1 12 1 12 36 1
2 Oresta Ščerbakova 2 10 2 10 1 12 2 10 32 2
3 Vykintė Trakšelytė 3 8,5 0 2 10 3 8,5 27 3
4 Signė Borisenko 1 12 2 10 0 0 22 4
5 Nora Vogonytė 2 10 0 3 8,5 0 18,5 5-6
6 Gabija Jurkevičiūtė 0 0 2 10 3 8,5 18,5 5-6
7 Viltė Paulauskaitė 0 1 12 0 0 12 7-9
8 Greta Šukutytė 0 1 12 0 0 12 7-9
9 Sofija Bagdonaitė 0 0 0 1 12 12 7-9
10 Gabija Mockutė 0 0 0 2 10 10 10
11 Skaiva Sutkaitytė 3 8,5 0 0 0 8,5 11-12
12 Klaudija Pleškytė 0 0 3 8,5 0 8,5 11-12
13 Evelina Karlikauskytė 0 0 4 7,5 0 7,5 13-14
14 Justė Linkutė 0 0 4 7,5 0 7,5 13-14
15 0 0 0 0 0 15
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Rokas Krasauskas 6 6,5 1 12 0 1 12 30,5 1
2 Deinoras Gudavičius 2 10 3 8,5 0 2 10 28,5 2
3 Matas Vilinauskas 1 12 0 0 4 7,5 19,5 3
4 Lukas Miliauskis 3 8,5 0 0 3 8,5 17 4
5 Rokas Jokubaitis 0 0 2 10 6 6,5 16,5 5
6 Justas Balsys 4 7,5 4 7,5 0 0 15 6
7 Pijus Sutkaitis 0 0 3 8,5 7 6 14,5 7
8 Šarūnas Stumbra 0 0 1 12 0 12 8
9 Danielius Beržanskis 0 2 10 0 0 10 9
10 Kristijonas Kilčauskas 5 7 0 0 0 7 10-11
11 Tomas Petrošius 0 0 0 5 7 7 10-11
12 0 0 0 0 0 12
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Viltė Paulauskaitė 2 10 3 8,5 0 2 10 28,5 1
2 Oresta Ščerbakova 6 6,5 2 10 0 4 7,5 24 2
3 Signė Borisenko 3 8,5 1 12 0 0 20,5 3-4
4 Monika Sukackaitė 1 12 0 0 3 8,5 20,5 3-4
5 Klaudija Pleškytė 0 0 1 12 5 7 19 5
6 Vykintė Trakšelytė 0 0 2 10 6 6,5 16,5 6
7 Greta Šukutytė 4 7,5 4 7,5 0 0 15 7
8 Sofija Bagdonaitė 0 0 0 1 12 12 8
9 Goda Stašinskaitė 0 0 3 8,5 0 8,5 9
10 Evelina Karlikauskytė 5 7 0 0 0 7 10
11 Gabija Jurkevičiūtė 0 0 0 7 6 6 11
12 0 0 0 0 0 12


U13 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Matas Mackevičius 1 24 1 24 2 20 0 68 1
2 Markas Gedrimas 2 20 2 20 1 24 0 64 2
3 Vytautas Šukys 4 15 3 17 3 17 0 49 3
4 Mykolas Grytė 9 10 0 5 14 1 24 48 4
5 Matas Drukteinis 5 14 0 0 2 20 34 5
6 Mantas Jokubaitis 3 17 0 4 15 0 32 6-7
7 Daniil Vaičiulis 0 4 15 0 3 17 32 6-7
8 Mantas Lukonas 7 12 0 0 4 15 27 8
9 Nojus Tenikaitis 6 13 0 7 12 0 25 9-10
10 Dainius Krūminas 0 6 13 0 7 12 25 9-10
11 Paulius Pocius 0 0 9 10 5 14 24 11
12 Kristupas Vingelis 10 9 5 14 0 0 23 12
13 Rokas Krūminas 0 8 11 0 8 11 22 13
14 Faustas Pocius 12 7 0 0 6 13 20 14
15 Titas Tenikaitis 8 11 0 12 7 0 18 15
16 Justas Žukauskas 0 0 6 13 0 13 16
17 Emilis Jonkus 0 7 12 0 0 12 17
18 Vilius Zaicas 0 0 8 11 0 11 18
19 Domas Daugėla 0 0 10 9 0 9 19
20 Martynas Kaminskas 11 8 0 0 0 8 20-21
21 Evaldas Steponkus 0 0 11 8 0 8 20-21
22 Faustas Šileika 13 6 0 0 0 6 22-23
23 Armandas Lukošaitis 0 0 13 6 0 6 22-23
24 Linas Simanovičius 14 5 0 0 0 5 24-25
25 Erikas Samoška 0 0 14 5 0 5 24-25
26 Augustinas Kucharskis 15 4 0 0 0 4 26
27 0 0 0 0 0 27
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Vakarė Trakšelytė 1 24 0 1 24 1 24 72 1
2 Liepa Leonavičiūtė 2 20 1 24 2 20 8 11 64 2
3 Kotryna Čyvaitė 5 14 0 3 17 2 20 51 3
4 Rusnė Vitkauskaitė 3 17 0 4 15 3 17 49 4
5 Dangė Lygnugarytė 6 13 3 17 7 12 9 10 42 5
6 Augustė Stankevičiūtė 9 10 5 14 0 5 14 38 6
7 Smiltė Mauragytė 7 12 0 8 11 11 8 31 7
8 Liepa Aleknavičiūtė 4 15 4 15 0 0 30 8
9 Saida Micevičiūtė 8 11 0 11 8 12 7 26 9-10
10 Vakarė Žilytė 0 0 5 14 7 12 26 9-10
11 Aina Ralytė 0 0 6 13 6 13 26 11
12 Atėnė Peleckytė 0 0 10 9 4 15 24 12
13 Augustė Abromavičiūtė 0 2 20 0 0 20 13
14 Marija Rimkutė 0 6 13 0 13 6 19 14-15
15 Agota Narvilaitė 0 0 9 10 10 9 19 14-15
16 Barbora Cirtautaitė 0 7 12 0 0 12 16
17 Upė Žukauskaitė 10 9 0 0 0 9 17
18 Goda Vaišvilaitė 11 8 0 0 0 8 18
19 Amanda Vaišvilaitė 0 0 12 7 0 7 19
20 Viktorija Bernotaitė 0 0 13 6 0 6 20
21 Dominyka Norgailaitė 0 0 14 5 0 5 21-22
22 Aistė Jarutytė 0 0 0 14 5 5 21-22
23 Simona Jurgilaitė 0 0 15 4 0 4 23
24 0 0 0 0 0 24
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Markas Gedrimas 1 12 1 12 1 12 0 36 1-2
2 Vytautas Šukys 1 12 1 12 1 12 0 36 1-2
3 Matas Drukteinis 2 10 0 0 1 12 22 3
4 Daniil Vaičiulis 0 2 10 0 2 10 20 4
5 Mykolas Grytė 0 0 5 7 1 12 19 5
6 Paulius Pocius 0 0 2 10 3 8,5 18,5 6
7 Rokas Krūminas 0 2 10 0 4 7,5 17,5 7
8 Dainius Krūminas 0 3 8,5 0 4 7,5 16 8
9 Faustas Pocius 5 7 0 0 3 8,5 15,5 9
10 Titas Tenikaitis 4 7,5 0 4 7,5 0 15 10-11
11 Nojus Tenikaitis 4 7,5 0 4 7,5 0 15 10-11
12 Mantas Jokubaitis 2 10 0 0 0 10 12-14
13 Matas Mackevičius 0 0 2 10 0 10 12-14
14 Mantas Lukonas 0 0 0 2 10 10 12-14
15 Linas Simanovičius 3 8,5 0 0 0 8,5 15-19
16 Martynas Kaminskas 3 8,5 0 0 0 8,5 15-19
17 Kristupas Vingelis 0 3 8,5 0 0 8,5 15-19
18 Domas Daugėla 0 0 3 8,5 0 8,5 15-19
19 Justas Žukauskas 0 0 3 8,5 0 8,5 15-19
20 Kristupas Vingelis 5 7 0 0 0 7 20-21
21 Vilius Zaicas 0 0 5 7 0 7 20-21
22 Augustinas Kucharskis 6 6,5 0 0 0 6,5 22-25
23 Faustas Šileika 6 6,5 0 0 0 6,5 22-25
24 Armandas Lukošaitis 0 0 6 6,5 0 6,5 22-25
25 Evaldas Steponkus 0 0 6 6,5 0 6,5 22-25
26 0 0 0 0 0 26
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Vakarė Trakšelytė 1 12 0 1 12 1 12 36 1
2 Liepa Leonavičiūtė 2 10 1 12 3 8,5 2 10 32 2
3 Dangė Lygnugarytė 4 7,5 2 10 3 8,5 2 10 28,5 3
4 Smiltė Mauragytė 1 12 0 4 7,5 4 7,5 27 4-6
5 Saida Micevičiūtė 3 8,5 0 2 10 3 8,5 27 4-6
6 Rusnė Vitkauskaitė 3 8,5 0 2 10 3 8,5 27 4-6
7 Atėnė Peleckytė 0 0 1 12 1 12 24 7
8 Liepa Aleknavičiūtė 2 10 2 10 0 0 20 8
9 Kotryna Čyvaitė 0 0 4 7,5 4 7,5 15 9
10 Marija Rimkutė 0 3 8,5 0 7 6 14,5 10
11 Augustė Stankevičiūtė 4 7,5 0 0 6 6,5 14 11-13
12 Aina Ralytė 0 0 5 7 5 7 14 11-13
13 Vakarė Žilytė 0 0 5 7 5 7 14 11-13
14 Augustė Abromavičiūtė 0 1 12 0 0 12 14
15 Barbora Cirtautaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 15
16 Agota Narvilaitė 0 0 0 6 6,5 6,5 16-18
17 Viktorija Bernotaitė 0 0 6 6,5 0 6,5 16-18
18 Amanda Vaišvilaitė 0 0 6 6,5 0 6,5 16-18
19 Simona Jurgilaitė 0 0 7 6 0 6 19-21
20 Dominyka Norgailaitė 0 0 7 6 0 6 19-21
21 Aistė Jarutytė 0 0 0 7 6 6 19-21
22 0 0 0 0 0 22
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Mykolas Grytė 2 10 0 3 8,5 0 18,5 1
2 Matas Mackevičius 4 7,5 0 2 10 0 17,5 2
3 Markas Gedrimas 1 12 0 0 0 12 3-4
4 Mantas Jokubaitis 0 0 1 12 0 12 3-4
5 Vytautas Šukys 3 8,5 0 0 0 8,5 5
6 0 0 0 0 0 6
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Vakarė Trakšelytė 2 10 0 1 12 0 22 1
2 Kotryna Čyvaitė 4 7,5 0 2 10 0 17,5 2
3 Liepa Leonavičiūtė 1 12 0 0 0 12 3
4 Liepa Aleknavičiūtė 3 8,5 0 0 0 8,5 4-5
5 Dominyka Norgailaitė 0 0 3 8,5 0 8,5 4-5
6 0 0 0 0 0 6

2017-09-24 08:23

 Žemaitijos taurė
2019-01-21 10:30
Žemaitijos taurė - 2019 rezultatai
2018-05-13 22:02
Žemaitijos taurė - 2018 rezultatai
2016-02-01 20:55
7-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2014-12-01 18:47
6-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
5-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
4-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
3-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
2-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
1-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2019 Liepa
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.