Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  Žemaitijos taurė - 2019 rezultatai  
U17 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dovas Genys 1 24 1 24 1 24 1 24 72 1
2 Deinoras Gudavičius 7 12 2 20 2 20 2 20 60 2
3 Pijus Sutkaitis 9 10 6 13 5 14 0 37 3
4 Dainius Krūminas 15 4 9 10 8 11 4 15 36 4
5 Vytautas Šukys 5 14 0 3 17 0 31 5
6 Markas Gedrimas 4 15 0 4 15 0 30 6
7 Paulius Pocius 11 8 0 0 3 17 25 7
8 Martynas Dikšaitis 0 0 9 10 5 14 24 8
9 Dovydas Urbšas 0 0 10 9 6 13 22 9
10 Lukas Miliauskis 2 20 0 0 0 20 10
11 Simas Skurdauskas 3 17 0 0 0 17 11-12
12 Jonas Maziliauskas 0 3 17 0 0 17 11-12
13 Rokas Lesinskas 0 4 15 0 0 15 13
14 Matas Miliauskis 5 14 0 0 0 14 14-15
15 Nedas Šimkus 0 5 14 0 0 14 14-15
16 Pijus Povilonis 0 0 6 13 0 13 16
17 Matas Mackevičius 7 12 0 0 0 12 17-19
18 Daugirdas Špakauskas 0 7 12 0 0 12 17-19
19 Matas Stacevičius 0 0 7 12 0 12 17-19
20 Ervinas Karišauskas 0 8 11 0 0 11 20
21 Edgaras Cirtautas 9 10 0 0 0 10 21
22 Martynas Kaminskas 11 8 0 0 0 8 22
23 Julius Bartušis 13 6 0 0 0 6 23-24
24 Vilius Jankauskas 13 6 0 0 0 6 23-24
25 Mikas Macijauskas 15 4 0 0 0 4 25
26 0 0 0 0 0 26
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kristė Anciūtė 3 17 1 24 3 17 2 20 61 1
2 Milda Lekšaitė 9 10 3 17 8 11 1 24 52 2
3 Monika Sukackaitė 1 24 0 1 24 0 48 3
4 Kotryna Čyvaitė 7 12 0 6 13 3 17 42 4
5 Signė Borisenko 2 20 0 4 15 0 35 5
6 Liepa Leonavičiūtė 5 14 0 5 14 0 28 6-7
7 Austėja Pipiraitė 15 4 0 10 9 4 15 28 6-7
8 Oresta Ščerbakova 4 15 0 7 12 0 27 8
9 Gabija Jurkevičiūtė 7 12 0 9 10 0 22 9
10 Greta Šukutytė 0 2 20 0 0 20 10-11
11 Viltė Paulauskaitė 0 0 2 20 0 20 10-11
12 Aina Ralytė 0 4 15 0 0 15 12
13 Augustė Stankevičiūtė 5 14 0 0 0 14 13-14
14 Justė Linkutė 0 5 14 0 0 14 13-14
15 Milanta Sutkutė 0 6 13 0 0 13 15
16 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 7 12 0 0 12 16
17 Rusnė Vitkauskaitė 9 10 0 0 0 10 17
18 Saida Micevičiūtė 11 8 0 0 0 8 18-19
19 Aistė Comaitė 11 8 0 0 0 8 18-19
20 Milita Zalevskytė 13 6 0 0 0 6 20-21
21 Austėja Reifonaitė 13 6 0 0 0 6 20-21
22 0 0 0 0 0 22
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Deinoras Gudavičius 1 12 1 12 1 12 0 36 1-2
2 Dovas Genys 1 12 1 12 1 12 0 36 1-2
3 Markas Gedrimas 3 8,5 0 2 10 0 18,5 3-4
4 Vytautas Šukys 3 8,5 0 2 10 0 18,5 3-4
5 Matas Mackevičius 2 10 0 0 0 10 5-8
6 Simas Skurdauskas 2 10 0 0 0 10 5-8
7 Jonas Maziliauskas 0 2 10 0 0 10 5-8
8 Nedas Šimkus 0 2 10 0 0 10 5-8
9 Pijus Sutkaitis 0 3 8,5 0 0 8,5 9-12
10 Daugirdas Špakauskas 0 3 8,5 0 0 8,5 9-12
11 Pijus Povilonis 0 0 3 8,5 0 8,5 9-12
12 Matas Stacevičius 0 0 3 8,5 0 8,5 9-12
13 Martynas Kaminskas 4 7,5 0 0 0 7,5 13-14
14 Paulius Pocius 4 7,5 0 0 0 7,5 13-14
15 Edgaras Cirtautas 5 7 0 0 0 7 15-16
16 Dainius Krūminas 5 7 0 0 0 7 15-16
17 Julius Bartušis 6 6,5 0 0 0 6,5 17-18
18 Vilius Jankauskas 6 6,5 0 0 0 6,5 17-18
19 0 0 0 0 0 19
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Kristė Anciūtė 1 12 1 12 4 7,5 1 12 36 1-2
2 Milda Lekšaitė 1 12 1 12 4 7,5 1 12 36 1-2
3 Signė Borisenko 2 10 0 2 10 0 20 3-4
4 Oresta Ščerbakova 2 10 0 2 10 0 20 3-4
5 Liepa Leonavičiūtė 4 7,5 0 1 12 0 19,5 5
6 Kotryna Čyvaitė 0 0 5 7 2 10 17 6-8
7 Austėja Pipiraitė 0 0 5 7 2 10 17 6-8
8 Gabija Jurkevičiūtė 3 8,5 0 3 8,5 0 17 6-8
9 Monika Sukackaitė 0 0 1 12 0 12 9
10 Justė Linkutė 0 2 10 0 0 10 10-11
11 Greta Šukutytė 0 2 10 0 0 10 10-11
12 Vakarė Trakšelytė 3 8,5 0 0 0 8,5 12-15
13 Milanta Sutkutė 0 3 8,5 0 0 8,5 12-15
14 Vakarė Žilytė 0 3 8,5 0 0 8,5 12-15
15 Viltė Paulauskaitė 0 0 3 8,5 0 8,5 12-15
16 Augustė Stankevičiūtė 4 7,5 0 0 0 7,5 16-18
17 Augustė Leimonaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 16-18
18 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 16-18
19 Saida Micevičiūtė 5 7 0 0 0 7 19-20
20 Rusnė Vitkauskaitė 5 7 0 0 0 7 19-20
21 Aistė Comaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 21-22
22 Milana Leven 6 6,5 0 0 0 6,5 21-22
23 Austėja Reifonaitė 7 6 0 0 0 6 23-24
24 Milita Zalevskytė 7 6 0 0 0 6 23-24
25 0 0 0 0 0 25
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dovas Genys 3 8,5 1 12 1 12 0 32,5 1
2 Pijus Sutkaitis 6 6,5 0 4 7,5 0 14 2
3 Lukas Miliauskis 1 12 0 0 0 12 3
4 Matas Miliauskis 2 10 0 0 0 10 4-6
5 Jonas Maziliauskas 0 2 10 0 0 10 4-6
6 Markas Gedrimas 0 0 2 10 0 10 4-6
7 Nedas Šimkus 0 3 8,5 0 0 8,5 7-8
8 Vytautas Šukys 0 0 3 8,5 0 8,5 7-8
9 Simas Skurdauskas 4 7,5 0 0 0 7,5 9-10
10 Ervinas Karišauskas 0 4 7,5 0 0 7,5 9-10
11 Markas Gedrimas 5 7 0 0 0 7 11-12
12 Dovydas Urbšas 0 0 5 7 0 7 11-12
13 Edgaras Cirtautas 7 6 0 0 0 6 13-14
14 Mikas Macijauskas 7 6 0 0 0 6 13-14
15 0 0 0 0 0 15
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Monika Sukackaitė 1 12 0 2 10 0 22 1
2 Signė Borisenko 2 10 0 3 8,5 0 18,5 2
3 Gabija Jurkevičiūtė 6 6,5 0 4 7,5 0 14 3
4 Austėja Pipiraitė 7 6 0 5 7 0 13 4
5 Aina Ralytė 0 1 12 0 0 12 5-6
6 Viltė Paulauskaitė 0 0 1 12 0 12 5-6
7 Milanta Sutkutė 0 2 10 0 0 10 7
8 Vakarė Trakšelytė 3 8,5 0 0 0 8,5 8-9
9 Augustė Leimonaitė 0 3 8,5 0 0 8,5 8-9
10 Kotryna Čyvaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 10-11
11 Vėjūnė Vasiliauskaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 10-11
12 Oresta Ščerbakova 5 7 0 0 0 7 12
13 Milana Leven 7 6 0 0 0 6 13
14 0 0 0 0 0 14
U13 grupė
Vyrų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 3 17 2 20 3 17 1 24 61 1
2 Rokas Lesinskas 1 24 0 1 24 0 48 2
3 Mantas Lukonas 5 14 0 6 13 3 17 44 3
4 Rokas Dargis 5 14 3 17 8 11 0 42 4
5 Rokas Krūminas 9 10 8 11 11 8 4 15 36 5
6 Kipras Sakalauskas 0 2 20 4 15 0 35 6
7 Ugnius Lygnugaris 7 12 10 9 15 4 8 11 32 7
8 Titas Žibūda 2 20 0 10 9 0 29 8-9
9 Arnas Krasauskas 9 10 0 13 6 6 13 29 8-9
10 Jurgis Jatulis 0 0 11 8 2 20 28 10
11 Jokūbas Kazlauskas 7 12 0 9 10 0 22 11
12 Nojus Alijauskas 13 6 5 14 0 0 20 12-13
13 Emilis Jonkus 0 0 2 20 0 20 12-13
14 Jogaila Altaravičius 0 13 6 19 1 7 12 19 14
15 Paulius Alijošius 0 0 15 4 5 14 18 15
16 Gabrielius Ostrovskis 15 4 7 12 0 0 16 16-17
17 Nojus Šiaulys 16 3 6 13 0 0 16 16-17
18 Mykolas Grytė 4 15 0 0 0 15 18-19
19 Arnas Jokimčius 0 4 15 0 0 15 18-19
20 Vilius Kontrimas 13 6 11 8 0 0 14 20-21
21 Dominik Tankevič 0 0 5 14 0 14 20-21
22 Benediktas Kamantauskas 0 0 7 12 0 12 22
23 Augustas Dikšaitis 0 0 21 1 9 10 11 23
24 Arijus Pocius 0 9 10 0 0 10 24-25
25 Pijus Bambalas 0 0 21 1 10 9 10 24-25
26 Domantas Ausiejus 11 8 0 18 1 0 9 26-28
27 Mikas Kropaitis 11 8 0 21 1 0 9 26-28
28 Emilis Drazdas 0 0 25 1 11 8 9 26-28
29 Kornelijus Paulauskis 17 2 0 0 13 6 8 29-30
30 Ignas Jurkevičius 0 0 21 1 12 7 8 29-30
31 Robertas Bartkus 0 12 7 0 0 7 31-32
32 Paulius Jarašiūnas 0 14 5 17 2 0 7 31-32
33 Adomas Mažeika 0 0 13 6 0 6 33
34 Eimantas Reuka 0 15 4 0 0 4 34
35 Armandas Kazlauskas 0 16 3 0 0 3 35-36
36 Kasparas Andrijauskas 0 17 2 25 1 0 3 35-36
37 Gabrielius Armonas Starkutis 18 1 0 0 0 1 37-38
38 Džiugas Jucius 0 0 19 1 0 1 37-38
39 0 0 0 0 0 39
Moterų vienetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Liepa Aleknavičiūtė 2 20 2 20 1 24 1 24 68 1
2 Dangė Lygnugarytė 1 24 1 24 2 20 2 20 68 2
3 Atėnė Peleckytė 0 3 17 3 17 3 17 51 3
4 Marija Rimkutė 4 15 0 5 14 4 15 44 4-5
5 Nomeda Seniūnaitė 5 14 4 15 4 15 0 44 4-5
6 Aistė Jarutytė 7 12 0 7 12 6 13 37 6
7 Astrėja Nutautaitė 9 10 9 10 11 8 0 28 7
8 Aurelija Ramaneckaitė 7 12 0 6 13 0 25 8
9 Elija Dindaitė 0 0 10 9 5 14 23 9-10
10 Gustė Gedminaitė 0 8 11 16 3 10 9 23 9-10
11 Emilija Elzbergaitė 13 6 11 8 21 1 12 7 21 11
12 Meida Levickaitė 0 0 8 11 8 9 20 12-13
13 Erika Žiaušytė 11 8 7 12 0 0 20 12-13
14 Elzė Dindaitė 0 0 12 7 7 12 19 14
15 Viktorija Bernotaitė 0 5 14 15 4 0 18 15
16 Agota Narvilaitė 3 17 0 0 0 17 16-17
17 Ugnė Drungilaitė 11 8 10 9 0 0 17 16-17
18 Amanda Vaišvilaitė 5 14 0 0 0 14 18-19
19 Ugnė Tiškutė 18 1 6 13 0 0 14 18-19
20 Urtė Mackevičiūtė 0 14 5 21 1 14 5 11 20-22
21 Loreta Radavičiūtė 21 1 12 7 0 15 3 11 20-22
22 Dominyka Norgailaitė 9 10 0 18 1 0 11 20-22
23 Eglė Smilginaitė 0 0 0 9 10 10 23-24
24 Goda Vancevičiūtė 0 0 9 10 0 10 23-24
25 Liepa Budrytė 0 0 0 11 8 8 25-26
26 Roberta Neverauskaitė 17 2 13 6 0 0 8 25-26
27 Marija Zinčenko 0 0 19 1 13 6 7 27
28 Barbora Cirtautaitė 13 6 0 0 0 6 28-29
29 Urtė Gatelytė 0 0 13 6 0 6 28-29
30 Marija Kolojanskaitė 0 15 4 19 1 0 5 30-31
31 Rusnė Vidzėnaitė 0 0 14 5 0 5 30-31
32 Augustė Butkutė 15 4 0 0 0 4 32-33
33 Gabrielė Paulikaitė 15 4 0 0 0 4 32-33
34 Elžbieta Vilimaitė 0 0 0 16 3 3 34-36
35 Mėta Monkevičiūtė 0 16 3 0 0 3 34-36
36 Viltė Žakaitytė 19 1 18 1 25 1 0 3 34-36
37 Uma Ivanauskaitė 0 0 0 17 2 2 37-39
38 Ema Pocevičiūtė 0 17 2 0 0 2 37-39
39 Gretė Velykytė 0 0 17 2 0 2 37-39
40 Ūla Budrytė 0 0 0 18 1 1 40-44
41 Meda Narvilaitė 19 1 0 0 0 1 40-44
42 Giedra Velykytė 0 0 21 1 0 1 40-44
43 Ieva Paškevičiūtė 0 0 21 1 0 1 40-44
44 Mėta Kibildaitė 0 0 25 1 0 1 40-44
45 0 0 0 0 0 45
Vyrų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 2 10 2 10 1 12 1 12 34 1
2 Arnas Krasauskas 5 7 0 5 7 2 10 24 2
3 Rokas Lesinskas 1 12 1 12 0 0 24 3
4 Ugnius Lygnugaris 4 7,5 4 7,5 6 6,5 4 7,5 22,5 4
5 Rokas Krūminas 5 7 4 7,5 6 6,5 4 7,5 22 5-7
6 Titas Žibūda 1 12 0 2 10 0 22 5-7
7 Rokas Dargis 0 2 10 1 12 0 22 5-7
8 Jogaila Altaravičius 0 8 5,5 7 6 3 8,5 20 8
9 Kipras Sakalauskas 0 1 12 4 7,5 0 19,5 9-
10 Mantas Lukonas 3 8,5 0 0 2 10 18,5 10
11 Paulius Alijošius 0 0 7 6 1 12 18 11
12 Paulius Jarašiūnas 0 3 8,5 4 7,5 0 16 12-13
13 Jokūbas Kazlauskas 4 7,5 0 3 8,5 0 16 12-13
14 Domantas Ausiejus 3 8,5 0 5 7 0 15,5 14
15 Augustas Dikšaitis 0 0 10 4,5 3 8,5 13 15
16 Nojus Alijauskas 6 6,5 7 6 0 0 12,5 16-19
17 Gabrielius Ostrovskis 8 5,5 5 7 0 0 12,5 16-19
18 Nojus Šiaulys 8 5,5 5 7 0 0 12,5 16-19
19 Mikas Kropaitis 6 6,5 0 7 6 0 12,5 16-19
20 Vilius Kontrimas 7 6 9 5 0 0 11 20
21 Mykolas Grytė 2 10 0 0 0 10 21-23
22 Kasparas Andrijauskas 0 8 5,5 10 4,5 0 10 21-23
23 Benediktas Kamantauskas 0 0 2 10 0 10 21-23
24 Arnas Jokimčius 0 3 8,5 0 0 8,5 24-25
25 Jurgis Jatulis 0 0 3 8,5 0 8,5 24-25
26 Armandas Kazlauskas 0 6 6,5 0 0 6,5 26-27
27 Arijus Pocius 0 6 6,5 0 0 6,5 26-27
28 Mikas Macijauskas 7 6 0 0 0 6 28-30
29 Eimantas Reuka 0 7 6 0 0 6 28-30
30 Adomas Mažeika 0 0 7 6 0 6 28-30
31 Kornelijus Paulauskis 9 5 0 0 0 5 31-35
32 Gabrielius Armonas Starkutis 9 5 0 0 0 5 31-35
33 Robertas Bartkus 0 9 5 0 0 5 31-35
34 Pijus Bambalas 0 0 9 5 0 5 31-35
35 Džiugas Jucius 0 0 9 5 0 5 31-35
36 0 0 0 0 0 36
Moterų dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Dangė Lygnugarytė 1 12 1 12 2 10 1 12 36 1-2
2 Liepa Aleknavičiūtė 2 10 1 12 1 12 1 12 36 1-2
3 Atėnė Peleckytė 0 2 10 4 7,5 2 10 27,5 3
4 Marija Rimkutė 1 12 0 2 10 0 22 4-6
5 Agota Narvilaitė 2 10 0 1 12 0 22 4-6
6 Aistė Jarutytė 3 8,5 0 7 6 4 7,5 22 4-6
7 Emilija Elzbergaitė 5 7 4 7,5 9 5 6 6,5 21 7
8 Astrėja Nutautaitė 5 7 4 7,5 9 5 0 19,5 8-9
9 Gustė Gedminaitė 0 6 6,5 7 6 5 7 19,5 8-9
10 Viktorija Bernotaitė 0 2 10 4 7,5 0 17,5 10
11 Nomeda Seniūnaitė 0 3 8,5 3 8,5 0 17 11
12 Loreta Radavičiūtė 9 5 9 5 0 6 6,5 16,5 12
13 Elija Dindaitė 0 0 5 7 3 8,5 15,5 13-14
14 Elzė Dindaitė 0 0 5 7 3 8,5 15,5 13-14
15 Roberta Neverauskaitė 8 5,5 3 8,5 0 0 14 15-16
16 Viltė Žakaitytė 9 5 9 5 11 4 0 14 15-16
17 Ugnė Drungilaitė 6 6,5 5 7 0 0 13,5 17-19
18 Erika Žiaušytė 6 6,5 5 7 0 0 13,5 17-19
19 Marija Zinčenko 0 0 7 6 4 7,5 13,5 17-19
20 Meida Levickaitė 0 0 7 6 5 7 13 20
21 Marija Kolojanskaitė 0 6 6,5 10 4,5 0 11 21
22 Urtė Mackevičiūtė 0 7 6 11 4 0 10 22-23
23 Eglė Smilginaitė 0 0 0 2 10 10 22-23
24 Aurelija Ramaneckaitė 3 8,5 0 0 0 8,5 24-25
25 Goda Vancevičiūtė 0 0 3 8,5 0 8,5 24-25
26 Amanda Vaišvilaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 26-27
27 Dominyka Norgailaitė 4 7,5 0 0 0 7,5 26-27
28 Urtė Gatelytė 0 0 6 6,5 0 6,5 28-29
29 Ieva Paškevičiūtė 0 0 6 6,5 0 6,5 28-29
30 Augustė Butkutė 7 6 0 0 0 6 30-34
31 Gabrielė Paulikaitė 7 6 0 0 0 6 30-34
32 Ugnė Tiškutė 0 7 6 0 0 6 30-34
33 Liepa Budrytė 0 0 0 7 6 6 30-34
34 Ūla Budrytė 0 0 0 7 6 6 30-34
35 Meda Narvilaitė 8 5,5 0 0 0 5,5 35-39
36 Mėta Monkevičiūtė 0 8 5,5 0 0 5,5 35-39
37 Ema Pocevičiūtė 0 8 5,5 0 0 5,5 35-39
38 Uma Ivanauskaitė 0 0 0 8 5,5 5,5 35-39
39 Elžbieta Vilimaitė 0 0 0 8 5,5 5,5 35-39
40 Gretė Velykytė 0 0 10 4,5 0 4,5 40
41 Giedra Velykytė 0 0 11 4 0 4 41-42
42 Mėta Kibildaitė 0 0 11 4 0 4 41-42
43 0 0 0 0 0 43
Mišrus dvejetas 1 - etapas 2 - etapas 3 - etapas 4 - etapas
Nr Vardas Pavardė [Vyrai] Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Taškų suma Vieta
1 Nojus Tenikaitis 2 10 1 12 3 8,5 1 12 34 1
2 Mantas Lukonas 5 7 0 5 7 2 10 24 2
3 Rokas Dargis 7 6 2 10 10 4,5 0 20,5 3
4 Rokas Lesinskas 1 12 0 4 7,5 0 19,5 4
5 Titas Žibūda 3 8,5 0 6 6,5 0 15 5
6 Ugnius Lygnugaris 0 3 8,5 11 4 0 12,5 6
7 Dominik Tankevič 0 0 1 12 0 12 7
8 Emilis Drazdas 0 0 13 3 3 8,5 11,5 8
9 Emilis Jonkus 0 0 2 10 0 10 9
10 Mykolas Grytė 4 7,5 0 0 0 7,5 10-11
11 Arnas Jokimčius 0 4 7,5 0 0 7,5 10-11
12 Robertas Bartkus 0 5 7 0 0 7 12
13 Nojus Šiaulys 6 6,5 0 0 0 6,5 13
14 Mikas Kropaitis 7 6 0 0 0 6 14-16
15 Benediktas Kamantauskas 0 0 7 6 0 6 14-16
16 Adomas Mažeika 0 0 7 6 0 6 14-16
17 Nojus Alijauskas 9 5 0 0 0 5 17-18
18 Kipras Sakalauskas 0 0 9 5 0 5 17-18
19 Jurgis Jatulis 0 0 11 4 0 4 19
20 Paulius Jarašiūnas 0 0 13 3 0 3 20
21 0 0 0 0 0 21
Vardas Pavardė [Moterys]
1 Atėnė Peleckytė 0 1 12 3 8,5 1 12 32,5 1
2 Nomeda Seniūnaitė 3 8,5 2 10 6 6,5 0 25 2
3 Aurelija Ramaneckaitė 1 12 0 4 7,5 0 19,5 3
4 Urtė Mackevičiūtė 0 5 7 13 3 3 8,5 18,5 4
5 Marija Rimkutė 0 0 5 7 2 10 17 5
6 Dangė Lygnugarytė 0 3 8,5 11 4 0 12,5 6
7 Dominyka Norgailaitė 4 7,5 0 10 4,5 0 12 7-8
8 Goda Vancevičiūtė 0 0 1 12 0 12 7-8
9 Amanda Vaišvilaitė 2 10 0 0 0 10 9-10
10 Rusnė Vidzėnaitė 0 0 2 10 0 10 9-10
11 Gustė Gedminaitė 0 4 7,5 0 0 7,5 11
12 Aistė Jarutytė 5 7 0 0 0 7 12
13 Barbora Cirtautaitė 6 6,5 0 0 0 6,5 13
14 Loreta Radavičiūtė 7 6 0 0 0 6 14-17
15 Emilija Elzbergaitė 7 6 0 0 0 6 14-17
16 Ieva Paškevičiūtė 0 0 7 6 0 6 14-17
17 Elzė Dindaitė 0 0 7 6 0 6 14-17
18 Astrėja Nutautaitė 9 5 0 0 0 5 18-19
19 Giedra Velykytė 0 0 9 5 0 5 18-19
20 Urtė Gatelytė 0 0 11 4 0 4 20
21 Gretė Velykytė 0 0 13 3 0 3 21
22 0 0 0 0 0 22

2019-01-21 10:30

 Žemaitijos taurė
2018-05-13 22:02
Žemaitijos taurė - 2018 rezultatai
2017-09-24 08:23
Žemaitijos taurė - 2017 rezultatai
2016-02-01 20:55
7-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2014-12-01 18:47
6-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
5-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
4-osios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
3-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
2-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2013-11-02 21:21
1-iosios Žemaitijos taurės rezultatai
2020 Rugpjūtis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.