Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
  2017 m. 
Savaitė  Data   Pavadinimas   Vieta   Grupės       
2017  Rugsėjis
35  2017-09-02   VNT+DV  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Mėgėjai, Mėgėjai C    
36  2017-09-06/10   Yonex Lithuanian Junior 2017   "NEPTŪNO" sporto salė, Taikos pr. 61A, Klaipėda  U-19      
 2017-09-09   PBL (1 etapas)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Mėgėjai, Mėgėjai C    
 2017-09-09   Zanavyko taurė (1 etapas)  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai  Mėgėjai, Mėgėjai B    
37  2017-09-16   JSO RUDUO  Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas  Suaug, Suaug B, Suaug D    
 2017-09-16   CBC junior  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-19, U-15, U-13, U-11    
 2017-09-16   Turnyras skirtas K.Žiliui atminti  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga  Suaug B, Suaug D    
 2017-09-16/17   YONEX IX LABL (1 posms)  Inčukalnis, Inčukalnis    
38  2017-09-23   13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės   Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla, Prezidento g. 94, Tauragė  U-19 C, U-19 D  
 2017-09-23   13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės   Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug B, U-19 B  
 2017-09-23   13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės   Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda  Suaug, Suaug E  
39  2017-09-30   13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės   Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas  Suaug C, Suaug D  
 2017-09-30/01   2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė  U-17    
 2017-09-30/01   VENTSPILS INTERNATIONAL TOURNAMENT (KURZEME’S CUP 1ST ETAPP )  Ventspils Olimpiskais Centre, Ventspilis    
2017  Spalis
40  2017-10-06/08   Yonex Lithuanian U-17 2017   Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-17    
 2017-10-06/08   Lithuanian Youth International  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  U-15, U-13, U-11    
 2017-10-07   Panevėžio CIDO arenos taurė  Panevėžio CIDO arena, Parko g. 12  Suaug, Suaug B, Suaug C    
41  2017-10-14   CBC International  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius  Suaug, Suaug B, Suaug C    
 2017-10-14   Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)  Nenustatyta,      
42  2017-10-20/21   YONEX IX LABL (2 posms)  Siguldas 1 pamatskola, Pulkveža Brieža iela 105, Sigulda    
 2017-10-21   JSO HUMMEL  Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   
 2017-10-21   CBC Junior  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius     
 2017-10-21   VNT+DV  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   
43  2017-10-28   Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė . Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla, Prezidento g. 94, Tauragė  U-17, U-13    
 2017-10-28   PBL (2 etapas)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   
2017  Lapkritis
44  2017-11-04   Čegmira taurė  Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   
 2017-11-04   AQWA  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   
45  2017-11-11/12   Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas   Nenustatyta,    
 2017-11-11    Dream Team Cup  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius     
46  2017-11-18   PBL (3 etapas)  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   
 2017-11-18/19   Zanavyko taurė (2 etapas)  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai   
47  2017-11-25   CBC Junior  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   
 2017-11-25   VNT+DV  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   
 2017-11-25/26   54-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   
2017  Gruodis
48  2017-12-02   Lietuvos veteranų čempionatas  Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   
 2017-12-02   13-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)    Nenustatyta,    
49  2017-12-09   13-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)  Nenustatyta,    
50  2017-12-16   13-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)    Nenustatyta,    
 2017-12-16/17   YONEX IX LABL (3 posms)  Siguldas Sporta centrs, Ata Kronvalda 7a, Sigulda, LV-2150    
2018  Sausis
01  2018-01-06   JSO Nr. 1  Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas   
2018  Vasaris
2017 Rugsėjis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Ar patinka eksperimentinė (5x11) skaičiavimo sistema naudojama Lietuvos taurės varžybose?
[ 2016-10-02 ]
Taip
Ne
Man tas pats
Komentarų: 46 ]  [ Balsų: 844 ]
Balsavimų archyvas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.