Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

 Reitingai perskaičiuoti: 2019-07-15    Vieneto reitingas   Dvejeto reitingas  Mišraus dvejeto reitingas  ( TOP - 50 )
Filtras:   Suaug  U-19  U-17  U-15  U-13  U-11  35+  40+  45+  50+  55+  60+  65+  70+
 Vyrai  Moterys
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 1   Karolis Reimeris   Suaug  2,401.96 (12)  200.16   1   Urtė Rakštytė   U-17  3,274.40 (12)  272.87 
 2   Domas Pakšys   U-13  2,062.66 (12)  171.89   2   Kornelija Urbonavičiūtė   U-19  2,795.19 (12)  232.93 
 3   Rapolas Grigaliūnas   U-17  1,996.00 (12)  166.33   3   Jogailė Kelečiūtė   U-15  1,526.40 (12)  127.20 
 4   Simas Novikas   U-17  1,920.40 (12)  160.03   4   Martyna Marija Marcinkevičiūtė   U-15  1,124.00 (12)  93.67 
 5   Mindaugas Danys   45+  1,444.44 (12)  120.37   5   Taja Leonovič   U-13  490.50 (12)  40.88 
 6   Ramūnas Kavaliauskas   40+  1,409.97 (12)  117.50   6   Nikolė Puchovičiūtė   U-15  304.80 (12)  25.40 
 7   Artūras Olšauskas   35+  1,296.40 (12)  108.03   7   Elzė Dindaitė   U-11  229.40 (12)  19.12 
 8   Simas Kanapeckas   U-17  1,072.00 (12)  89.33   8   Gintarė Tomkevičiūtė   U-15  184.60 (12)  15.38 
 9   Aliaksandr Karpovich   35+  1,048.98 (8)  131.12   9   Elija Dindaitė   U-13  167.70 (12)  13.98 
 10   Jevgenij Nekrasov   Suaug  903.80 (12)  75.32   10   Jorė Kavaliauskaitė   U-11  153.45 (12)  12.79 
 11   Mindaugas Dagilis   Suaug  868.47 (7)  124.07   11   Ugnė Stankevičiūtė   U-15  136.80 (10)  13.68 
 12   Marius Armonas   35+  787.60 (12)  65.63   12   Erika Radiun   U-19  133.60 (2)  66.80 
 13   Kiryl Ashurkevich   35+  700.80 (7)  100.11   13   Kotryna Ragalevičiūtė   Suaug  113.00 (5)  22.60 
 14   Pavel Gusev   Suaug  683.00 (12)  56.92   14   Amelija Klimaitė   U-13  111.10 (8)  13.89 
 15   Rytis Vasiliauskas   50+  643.20 (8)  80.40   15   Goda Gudaitė   U-15  110.50 (8)  13.81 
 16   Deimantas Čekanauskas   40+  636.00 (4)  159.00   16   Adelė Krutkytė   U-11  107.10 (12)  8.93 
 17   Mikalai Piatrushka   Suaug  608.00 (8)  76.00   17   Justina Gargasaitė   U-19  106.80 (2)  53.40 
 18   Nojus Budrikas   U-15  569.40 (12)  47.45   18   Gabija Beržinskaitė   U-11  100.40 (10)  10.04 
 19   Sergej Pavlov   Suaug  546.40 (12)  45.53   19   Emilija Kudirkaitė   U-13  94.10 (12)  7.84 
 20   Mantas Šatkauskas   U-15  432.70 (12)  36.06   20   Goda Vancevičiūtė   U-11  93.60 (9)  10.40 
 21   Justinas Tomkevičius   U-17  419.40 (12)  34.95   21   Dominyka Sitavičiūtė   U-19  90.00 (2)  45.00 
 22   Daniel Leonovič   U-11  362.10 (12)  30.18   22   Mila Leonovič   U-11  82.30 (9)  9.14 
 23   Darius Sirvydis   35+  319.50 (3)  106.50   23   Liepa Budrytė   U-13  82.20 (6)  13.70 
 24   Uldis Lazdinš   45+  315.80 (7)  45.11   24   Emilė Kazlauskaitė   U-15  76.80 (7)  10.97 
 25   Dainius Čeplinskas   40+  314.02 (2)  157.01   25   Lina Venckutė   Suaug  50.20 (3)  16.73 
 26   Adas Kaminskas   U-15  279.20 (12)  23.27   26   Kotryna Martinaitienė   40+  42.00 (1)  42.00 
 27   Sergej Leonovič   35+  278.84 (3)  92.95   27   Aldona Šimanskaitė   35+  37.80 (2)  18.90 
 28   Nerijus Kavaliauskas   40+  224.00 (3)  74.67   28   Jelena Puchova   35+  34.20 (1)  34.20 
 29   Kęstutis Kučinskas   35+  222.60 (10)  22.26   29   Viktorija Kazlauskaitė   U-15  31.30 (3)  10.43 
 30   Almantas Viruišis   55+  213.35 (10)  21.34   30   Elžbieta Vilimaitė   U-13  31.20 (2)  15.60 
 31   Mindaugas Butkus   U-17  212.00 (9)  23.56   31   Kotryna Janutaitė   Suaug  21.60 (1)  21.60 
 32   Adomas Mažeika   U-11  210.20 (12)  17.52   32   Izabelė Giedrytė   U-13  21.40 (3)  7.13 
 33   Albinas Zakarauskas   40+  192.90 (11)  17.54   33   Greta Milašienė   35+  18.00 (1)  18.00 
 34   Pijus Kovas   U-13  170.70 (12)  14.23   34   Ingūna Aldina   45+  16.00 (1)  16.00 
 35   Ernestas Pocej   U-17  170.60 (7)  24.37   35   Indrė Gudelytė   35+  12.60 (1)  12.60 
 36   Dominykas Gabriūnas   U-15  167.60 (12)  13.97   36   Uma Ivanauskaitė   U-11  10.80 (1)  10.80 
 37   Mikhail Volhin   Suaug  162.40 (4)  40.60   37   Augustė Klimaitė   U-11  9.90 (1)  9.90 
 38   Rojus Ivanauskas   U-13  152.80 (12)  12.73   38   Aušra Brikaitė   Suaug  6.15 (1)  6.15 
 39   Karolis Šemeta   Suaug  148.80 (2)  74.40 
 40   Ignas Smaliukas   U-17  138.60 (7)  19.80 
 41   Paulius Jakubčionis   U-15  118.40 (12)  9.87 
 42   Tomas Lukoševičius   35+  104.40 (3)  34.80 
 43   Šarūnas Andriulionis   35+  101.20 (8)  12.65 
 44   Justas Peciukonis   U-15  97.10 (9)  10.79 
 45   Emilius Klarenbeek   U-15  92.60 (8)  11.58 
 46   Joringis Skirgaila   U-11  92.60 (10)  9.26 
 47   Jonas Venckus   U-15  62.50 (7)  8.93 
 48   Vidmantas Jonikas   40+  59.20 (3)  19.73 
 49   Marius Tamošiūnas   U-19  58.00 (2)  29.00 
 50   Aldas Maziliauskas   35+  57.00 (2)  28.50 
Klubai
   CBC
  Capital Badminton Club
[BWF-350][LBF-233697.2]
   Klaipėdos BK
  Klaipėdos badmintono klubas
[BWF-20859][LBF-156174.53]
   JSO
  Kauno JSO
[LBF-148999.97]
   Kauno BK
  Kauno badmintono klubas
[BWF-29062][LBF-89709.16]
   KNBA
  Kęstučio Navicko badmintono akademija
[BWF-2085][LBF-112461.75]
   Smešas
  BK "Smešas"
[BWF-610][LBF-53065.29]
   Vilniaus BK
  Vilniaus badmintono klubas
[LBF-52008.53]
   Panevėžio BK
  Panevėžio badmintono klubas
[BWF-360][LBF-48150.1]
   Kelmės BK "Gintaras"
  Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
[LBF-46977.49]
   Kretingos BK
  Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
[BWF-1270][LBF-44540.82]
   Tauragės BK
  Tauragės badmintono klubas "Volanas"
[LBF-39918.36]
   Setas
  Kauno SK "Setas"
[LBF-38645.82]
   Šakių KISK
  Šakių kultūros ir sporto klubas
[BWF-60][LBF-38395.75]
   SEB
  Badmintono akademija
[LBF-33611.99]
   Virus
  Badminton Virus
[LBF-32737.53]
   BK PLAY
  Badmintono klubas "PLAY"
[LBF-24993.71]
   BK "Svajonė"
  Badmintono klubas "Svajonė"
[LBF-22186.99]
   Raseinių BK
  Raseinių badmintono klubas
[LBF-20555.2]
   AKBK
  VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
[BWF-350][LBF-18261.49]
   Skrajukas
  Klaipėdos BK "Skrajukas"
[LBF-16624.24]
   Baltijos badmintonas
  VšĮ "Baltijos badmintonas"
[LBF-10711]
   Viekšniai
  Viekšniai
[LBF-3077.1]
   Prienų BSK
  Prienų badmintono sporto klubas
[LBF-2805.11]
   Kelmės BK
  Kelmės badmintono klubas
   Biržų BK
  Biržų BK
[LBF-16752.41]
   Ignalinos BK
  Ignalinos BK
[LBF-12235.11]
   Šiauliai
  Šiauliai
[LBF-10500.38]
   Prienų BK
  Prienų badmintono klubas
[LBF-10293.7]
   Birštono BK
  Birštono BK
[LBF-8339.36]
   GPT
  Golden Panda Team
[LBF-1634.58]
   Ukmergė
  Ukmergė
[LBF-1505.05]
   OSPREY
  OSPREY
[LBF-900.45]
   Aura
  Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
[LBF-447.5]
   Vilniaus r.
  Vilniaus r.
[LBF-202]
   Kauno r.
  Kauno r.
[LBF-113.6]
   Šeduva
  Šeduvos sporto klubas
[LBF-110.6]
   Nėra
  _Klubas nepriskirtas
[LBF-43.2]
   Visaginas
  Visaginas
2019 Liepa
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.