Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

 Reitingai perskaičiuoti: 2019-07-22    Vieneto reitingas   Dvejeto reitingas  Mišraus dvejeto reitingas  ( TOP - 50 )
Filtras:   Suaug  U-19  U-17  U-15  U-13  U-11  35+  40+  45+  50+  55+  60+  65+  70+
 Vyrai  Moterys
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 Nr   Vardas, pavardė   Grupė     LBF 
 Reitingas 
  LBF
 vidurkis
 1   Linas Supronas   Suaug  5,213.20 (12)  433.60   1   Kamilė Rutkauskaitė   U-17  66.80 (3)  22.27 
 2   Tadas Supronas   Suaug  3,564.80 (12)  297.07   2   Rusnė Vidzėnaitė   U-11  54.40 (7)  7.77 
 3   Aurelijus Umantas   50+  2,039.20 (12)  169.93   3   Dovilė Jonkuvienė   35+  53.70 (3)  17.90 
 4   Elmoras Adakauskas   45+  1,891.60 (12)  157.63   4   Goda Giedrikaitė   Suaug  4.80 (1)  4.80 
 5   Aurimas Meškinis   Suaug  1,871.20 (12)  155.93   5   Liepa Grubinskaitė   U-19  4.80 (1)  4.80 
 6   Linas Zavadskis   Suaug  1,824.16 (12)  152.01 
 7   Tomas Grigas   35+  738.00 (12)  61.50 
 8   Edmundas Mackevičius   40+  721.00 (12)  60.08 
 9   Arūnas Smalskis   45+  606.00 (3)  202.00 
 10   Bronislovas Matelis   55+  578.20 (10)  57.82 
 11   Mantas Smalskis   Suaug  508.14 (12)  42.35 
 12   Emilis Jonkus   U-13  462.50 (12)  38.54 
 13   Paulius Žostautas   40+  374.80 (12)  31.23 
 14   Rolandas Žaldokas   35+  347.60 (7)  49.66 
 15   Raimondas Banelis   35+  340.60 (11)  30.96 
 16   Augustas Janušonis   U-17  316.00 (12)  26.33 
 17   Dominykas Paulauskas   Suaug  307.07 (12)  25.59 
 18   Raimondas Stakionis   35+  235.20 (12)  19.60 
 19   Paulius Umantas   Suaug  234.06 (4)  58.52 
 20   Laimonas Bečalis   35+  216.40 (10)  21.64 
 21   Darius Kubilius   35+  200.40 (10)  20.04 
 22   Gediminas Vaitkevičius   45+  179.60 (8)  22.45 
 23   Ąžuolas Galiauskas   U-19  176.00 (12)  14.67 
 24   Kęstas Supronas   60+  96.00 (4)  24.00 
 25   Tomas Vareika   Suaug  78.20 (6)  13.03 
 26   Pijus Povilonis   U-15  64.60 (7)  9.23 
 27   Ramūnas Mackevičius   Suaug  61.80 (3)  20.60 
 28   Artūras Sirbikė   40+  53.55 (6)  8.93 
 29   Vidmantas Galiauskas   40+  40.00 (2)  20.00 
 30   Pavel Šavareiko   35+  38.80 (3)  12.93 
 31   Donatas Varžgalys   Suaug  32.00 (2)  16.00 
 32   Mangirdas Demenkovas   U-17  30.80 (3)  10.27 
 33   Eimantas Liaudanskas   Suaug  17.20 (2)  8.60 
 34   Martynas Jonkus   35+  13.00 (2)  6.50 
 35   Vadimas Pipinė   35+  10.80 (1)  10.80 
 36   Antanas Gelažėlis   Suaug  7.20 (1)  7.20 
 37   Matas Stacevičius   U-15  6.00 (1)  6.00 
 38   Rokas Čekauskas   U-11  5.25 (1)  5.25 
Klubai
   CBC
  Capital Badminton Club
[BWF-350][LBF-232568.31]
   Klaipėdos BK
  Klaipėdos badmintono klubas
[BWF-20859][LBF-156167.73]
   JSO
  Kauno JSO
[LBF-148769.87]
   Kauno BK
  Kauno badmintono klubas
[BWF-29062][LBF-89058.64]
   KNBA
  Kęstučio Navicko badmintono akademija
[BWF-2085][LBF-112169.65]
   Smešas
  BK "Smešas"
[BWF-610][LBF-53326.04]
   Vilniaus BK
  Vilniaus badmintono klubas
[LBF-52015.13]
   Panevėžio BK
  Panevėžio badmintono klubas
[BWF-360][LBF-48261.95]
   Kelmės BK "Gintaras"
  Kelmės badmintono klubas "Gintaras"
[LBF-46977.49]
   Kretingos BK
  Kretingos sporto klubas "Žalgiris"
[BWF-1270][LBF-44666.72]
   Tauragės BK
  Tauragės badmintono klubas "Volanas"
[LBF-39885.16]
   Setas
  Kauno SK "Setas"
[LBF-38708.62]
   Šakių KISK
  Šakių kultūros ir sporto klubas
[BWF-60][LBF-38227.75]
   SEB
  Badmintono akademija
[LBF-33654.79]
   Virus
  Badminton Virus
[LBF-32686.33]
   BK PLAY
  Badmintono klubas "PLAY"
[LBF-24993.71]
   BK "Svajonė"
  Badmintono klubas "Svajonė"
[LBF-22186.99]
   Raseinių BK
  Raseinių badmintono klubas
[LBF-20555.2]
   AKBK
  VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas
[BWF-350][LBF-18261.49]
   Skrajukas
  Klaipėdos BK "Skrajukas"
[LBF-16843.34]
   Baltijos badmintonas
  VšĮ "Baltijos badmintonas"
[LBF-10865.6]
   Viekšniai
  Viekšniai
[LBF-3077.1]
   Prienų BSK
  Prienų badmintono sporto klubas
[LBF-2805.11]
   Kelmės BK
  Kelmės badmintono klubas
   Biržų BK
  Biržų BK
[LBF-16752.41]
   Ignalinos BK
  Ignalinos BK
[LBF-12235.11]
   Šiauliai
  Šiauliai
[LBF-10500.38]
   Prienų BK
  Prienų badmintono klubas
[LBF-10293.7]
   Birštono BK
  Birštono BK
[LBF-8339.36]
   GPT
  Golden Panda Team
[LBF-1634.58]
   Ukmergė
  Ukmergė
[LBF-1505.05]
   OSPREY
  OSPREY
[LBF-900.45]
   Aura
  Kazlų Rūdos badmintono klubas "Aura"
[LBF-447.5]
   Vilniaus r.
  Vilniaus r.
[LBF-202]
   Kauno r.
  Kauno r.
[LBF-113.6]
   Šeduva
  Šeduvos sporto klubas
[LBF-110.6]
   Nėra
  _Klubas nepriskirtas
[LBF-43.2]
   Visaginas
  Visaginas
2019 Liepa
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.