Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
info@badminton.lt
  Humel lyga 2019-2020  
  Hummel lyga  2019-2020      
         
  Taškai grupėse      
VIETOS A B C D
1 88 44 22 11
2 80 40 20 10
3 72 36 18 9
4 64 32 16 8
5 60 30 15 7.5
6 56 28 14 7
7 52 26 13 6.5
8 48 24 12 6
 9-16 40 20 10 5
         
         
  2019-2020 numatyti 9 turai, įskaitiniai 6    
         
   

MV

 
     
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Signė Borisenko 44  1-3  
2 Fausta Gėdminaitė 44  1-3  
3 Kotryna Janutaitė 44  1-3  
4 Oresta Ščerbakova 40  4-6  
5 Milanta Sutkutė 40  4-6  
6 Evelina Keturakytė 40  4-6  
7 Laura Daunytė 36  7-9  
8 Viktorija Suško 36  7-9  
9 Aldona Šimanskaitė 36  7-9  
10 Renata Bernotė 32 10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Signė Borisenko 44  1-3  
2 Fausta Gėdminaitė 44  1-3  
3 Kotryna Janutaitė 44  1-3  
4 Oresta Ščerbakova 40  4-6  
5 Milanta Sutkutė 40  4-6  
6 Evelina Keturakytė 40  4-6  
7 Laura Daunytė 36  7-9  
8 Viktorija Suško 36  7-9  
9 Aldona Šimanskaitė 36  7-9  
10 Renata Bernotė 32 10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Milanta Sutkutė 40  1-2  
2 Evelina Keturakytė 40  1-2  
3 Laura Daunytė 36  3-4  
4 Aldona Šimanskaitė 36  3-4  
5 Renata Bernotė 32 5  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Evelina Keturakytė 40 1  
2 Laura Daunytė 36  2-3  
3 Aldona Šimanskaitė 36  2-3  
4 Renata Bernotė 32 4  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aldona Šimanskaitė 36 1  
2 Renata Bernotė 32 2  
         
         
   

MD

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Rugilė Gečaitė 264 1  
2 Aurelija Pakšytė 256  2-4  
3 Rasa Šulnienė 256  2-4  
4 Giedrė Dapkuvienė 256  2-4  
5 Aušra Brikaitė 180 5  
6 Justė Žibūdienė 176 6  
7 Monika Plytnikaitė 172 7  
8 Aušrinė Balazaitė 170 8  
9 Vaida Žitlinskaitė 168  9-10  
10 Jelena Ramaneckienė 168  9-10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Rugilė Gečaitė 264 1  
2 Aurelija Pakšytė 256  2-4  
3 Rasa Šulnienė 256  2-4  
4 Giedrė Dapkuvienė 256  2-4  
5 Aušra Brikaitė 180 5  
6 Justė Žibūdienė 176 6  
7 Aušrinė Balazaitė 170 7  
8 Vaida Žitlinskaitė 168  8-9  
9 Jelena Ramaneckienė 168  8-9  
10 Judita Vadeikienė 146 10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aurelija Pakšytė 256  1-3  
2 Rasa Šulnienė 256  1-3  
3 Giedrė Dapkuvienė 256  1-3  
4 Aušra Brikaitė 180 4  
5 Justė Žibūdienė 176 5  
6 Jelena Ramaneckienė 168 6  
7 Judita Vadeikienė 146 7  
8 Sonata Zinkevičienė 140 8  
9 Indrė Petrulaitienė 124  9-10  
10 Ramunė Petrošienė 124  9-10  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Diana Lubė 83 1  
2 Jūratė Paškevičienė 58 2  
3 lIna Venckutė 54 3  
4 Eglė Rekašiūtė 52  4-5  
5 Diana Valantinaitė 52  4-5  
6 Giedrė Ūsienė 50 6  
7 Evelina Keturakytė 47 7  
8 Skaistė Kliaubienė 46 8  
9 Rūta Žigienė 44  9-10  
10 Živilė Nečejauskaitė 44  9-10  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Jolanta  Molienė 40 1  
2 Natalija Poškienė 35 2  
3 Rasa Paurytė 32 3  
4 Svetlana Zamara 30  4-5  
5 Laima Liutkienė 30  4-5  
6 Estera Politova 28  6-8  
7 Lyda Mikenienė 28  6-8  
8 Akvilė Kazlienė 28  6-8  
9 Kristina Kiseliūtė 27 9  
10 Laura Aleknavičiūtė 25  10-11  
11 Jurga Misiuvienė 25  10-11  
         
         
   

MXM

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aurelija Pakšytė 318 1  
2 Monika Plytnikaitė 296 2  
3 Aušrinė Balazaitė 264 3  
4 Justė Žibūdienė 204  4-5  
5 Sonata Zinkevičienė 204  4-5  
6 Dovilė Rutkauskaitė 192 6  
7 Rasa Šulnienė 185 7  
8 Giedrė Dapkuvienė 176 8  
9 Aušra Brikaitė 156 9  
10 Neringa Brazauskienė 154 10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aurelija Pakšytė 318 1  
2 Aušrinė Balazaitė 264 2  
3 Justė Žibūdienė 204  3-4  
4 Sonata Zinkevičienė 204  3-4  
5 Dovilė Rutkauskaitė 192 5  
6 Rasa Šulnienė 185 6  
7 Giedrė Dapkuvienė 176 7  
8 Aušra Brikaitė 156 8  
9 Neringa Brazauskienė 154 9  
10 Asta Bačkaitienė 132 10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aurelija Pakšytė 318 1  
2 Justė Žibūdienė 204  2-3  
3 Sonata Zinkevičienė 204  2-3  
4 Rasa Šulnienė 185 4  
5 Giedrė Dapkuvienė 176 5  
6 Aušra Brikaitė 156 6  
7 Asta Bačkaitienė 132 7  
8 Jorūnė Živatkauskaitė 116 8  
9 Jelena Ramaneckienė 100 9  
10 Judita Vadeikienė 92 10  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Evelina Keturakytė 74 1  
2 Diana Lubė 71 2  
3 lIna Venckutė 70 3  
4 Rasa Ambrasienė 64  4-6  
5 Kristina Poškutė 64  4-6  
6 Danyu Zhong 64  4-6  
7 Asta Mažulienė 56 7  
8 Kristina Kiseliūtė 46 8  
9 Jūratė Paškevičienė 41 9  
10 Oksana Radzevičienė 40  10-11  
11 Ingrida Savickienė 40  10-11  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Kristina Kiseliūtė 46 1  
2 Jolanta  Molienė 30 2  
3 Diana Daugerd 28 3  
4 Vaiva Ivanauskaitė 26 4  
5 Natalija Poškienė 24.5 5  
6 Živilė Mickevičienė 23 6  
7 Odeta Merčaitienė 20 7  
8 Anta Marija Antanavičiūtė 19 8  
9 Akvilė Kazlienė 18 9  
10 Jurga Misiuvienė 17.5 10  
         
         
   

VV

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Benas Vaškevičius 232 1  
2 Mantas Maulė 212 2  
3 Juozas Adomaitis 126 3  
4 Mantas Palubinskas 124 4  
5 Linas Supronas 116 5  
6 Gytis Celencevičius 110 6  
7 Gedmantas Čepkauskas 108  7-8  
8 Giedrius Dima 108  7-8  
9 Andrius Montrimas 96 9  
10 Mindaugas Dabašinskas 88  10-11  
11 Ramūnas Bilius 88  10-11  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Juozas Adomaitis 126 1  
2 Gytis Celencevičius 110 2  
3 Ramūnas Bilius 88 3  
4 Kasparas Vilkevičius 80 4  
5 Albertas Rimkus 76 5  
6 Audrius Vilčinskas 73 6  
7 Pavel Gusev 68 7  
8 Danielius Tarachovskis 60 8  
9 Tomas Grigas 46 9  
10 Česlovas Ramanauskas 45 10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Ramūnas Bilius 88 1  
2 Albertas Rimkus 76 2  
3 Audrius Vilčinskas 73 3  
4 Tomas Grigas 46 4  
5 Česlovas Ramanauskas 45 5  
6 Gediminas Buntis 44  6-7  
7 Ričardas Liutkus 44  6-7  
8 Artūras Olšauskas 40  8-9  
9 Edmundas Mackevičius 40  8-9  
10 Aliaksandr Karpovich 36  10-11  
11 Marius Armonas 36  10-11  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Česlovas Ramanauskas 45 1  
2 Karolis Bužinskas 33 2  
3 Nerijus Molis 31  3-4  
4 Kęstutis Kučinskas 31  3-4  
5 Benas  Šemeta 29 5  
6 Donatas Juršys 28 6  
7 Ramūnas Mackevičius 24  7-8  
8 Ramūnas Ražanauskas 24  7-8  
9 Gediminas Buitvydas 22 9  
10 Rapolas Vedrickas 20  10-14  
11 Mindaugas Butautas 20  10-14  
12 Laurynas Mitrulevičius 20  10-14  
13 Javed Iqbal 20  10-14  
14 Mantas Smalskis 20  10-14  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Donatas Juršys 28 1  
2 Jokūbas Sadukas 15 2  
3 Laimonas Bačelis 14 3  
4 Ernestas Jarulaitis 9  4-5  
5 Robertas Lapinskas 9  4-5  
6 Saulius Venslovas 8 6  
7 Žilvinas Rėklaitis 6.5 7  
8 Gražvydas Petrauskas 5  8-12  
9 Airijus Baranauskas 5  8-12  
10 Romutis Juodsnukis 5  8-12  
11 Martynas Krisiukas 5  8-12  
12 Ramūnas Galvanauskas 5  8-12  
         
         
   

VD

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Evaldas Bradūnas 304 1  
2 Benas Vaškevičius 240  2-3  
3 Mantas Maulė 240  2-3  
4 Linas Supronas 224 4  
5 Andrius Kordušas 222  5-6  
6 Marijus Stankevičius 222  5-6  
7 Ramūnas Kavaliauskas 196 7  
8 Salvijus Stravinskas 174 8  
9 Gediminas Fridricas 166 9  
10 Giedrius Dima 160 10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Andrius Kordušas 222  1-2  
2 Marijus Stankevičius 222  1-2  
3 Ramūnas Kavaliauskas 196 3  
4 Salvijus Stravinskas 174 4  
5 Gediminas Fridricas 166 5  
6 Arūnas Morkūnas 144  6-8  
7 Vidas Martinkus 144  6-8  
8 Mantas Zinkevičius 144  6-8  
9 Laimonas Vaškevičius 128 9  
10 Pranciškus Gečas 120  10-11  
11 Vygantas Garmus 120  10-11  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Andrius Kordušas 222  1-2  
2 Marijus Stankevičius 222  1-2  
3 Ramūnas Kavaliauskas 196 3  
4 Salvijus Stravinskas 174 4  
5 Arūnas Morkūnas 144  5-7  
6 Vidas Martinkus 144  5-7  
7 Mantas Zinkevičius 144  5-7  
8 Laimonas Vaškevičius 128 8  
9 Vygantas Garmus 120 9  
10 Tomas Tiškus 104 10  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Ramūnas Paškevičius 81 1  
2 Vilimas Šimkus 78 2  
3 Laimis Fiodorovas 66 3  
4 Borisas Lozinskis 64 4  
5 Valdas Jankauskas 58 5  
6 Žilvinas Tamošiūnas 50  6-7  
7 Marius Tamošiūnas 50  6-7  
8 Sigitas Galentas 46 8  
9 Darius Likas 45  9-10  
10 Donatas Sirvydis 45  9-10  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Donatas Sirvydis 45 1  
2 Rimas Sinius 36 2  
3 Artūras Liutkus 33.5 3  
4 Saulius Venslovas 30 4  
5 Gediminas Jauniškis 28 5  
6 Žaimantas Vaitiekūnas 26  6-8  
7 Olegas Kurganovas 26  6-8  
8 Donatas Akelis 26  6-8  
9 Kęstas Supronas 24.5 9  
10 Vaidas Šmitas 21 10  
         
         
   

MXV

   
       
  Lentelėse rodomi pirmi 10 žaidėjų    
  A  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Evaldas Bradūnas 290 1  
2 Laimonas Vaškevičius 212 2  
3 Ramūnas Kavaliauskas 204 3  
4 Benas Vaškevičius 200 4  
5 Andrius Kordušas 196 5  
6 Linas Supronas 176 6  
7 Aivaras Kvedarauskas 160 7  
8 Arūnas Morkūnas 152 8  
9 Simas Malakauskas 135 9  
10 Salvijus Stravinskas 133 10  
         
  B  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Laimonas Vaškevičius 212 1  
2 Ramūnas Kavaliauskas 204 2  
3 Andrius Kordušas 196 3  
4 Aivaras Kvedarauskas 160 4  
5 Arūnas Morkūnas 152 5  
6 Simas Malakauskas 135 6  
7 Salvijus Stravinskas 133 7  
8 Marijus Stankevičius 126 8  
9 Pranciškus Gečas 120  9-10  
10 Vidas Salietis 120  9-10  
         
  C  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Laimonas Vaškevičius 212 1  
2 Ramūnas Kavaliauskas 204 2  
3 Andrius Kordušas 196 3  
4 Aivaras Kvedarauskas 160 4  
5 Arūnas Morkūnas 152 5  
6 Salvijus Stravinskas 133 6  
7 Marijus Stankevičius 126 7  
8 Andžej Mackevič 100 8  
9 Vygantas Garmus 94 9  
10 Karolis Šemeta 88  10-11  
11 Evaldas Čižinauskas 88  10-11  
         
  D  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Audrius Ambrasas 64 1  
2 Žilvinas Tamošiūnas 48 2  
3 Ramūnas Paškevičius 38 3  
4 Aleksej Borisenko 31 4  
5 Mindaugas Juodvalkis 30 5  
6 Aleksas  Tamašauskas 29  6-7  
7 Remigijus Šimonis 29  6-7  
8 Darius Likas 27 8  
9 Nerijus Molis 20.5 9  
10 Marius Tamošiūnas 20  10-11  
11 Olegas Kurganovas 20  10-11  
         
  E  GRUPĖ  
Eil.nr. Vardas pavardė VISO TAŠKŲ PO 6 TURŲ VIETA    
1 Aleksej Borisenko 31 1  
2 Aleksas  Tamašauskas 29 2  
3 Olegas Kurganovas 20 3  
4 Dalius  Martinaitis 18 4  
5 Artūras Liutkus 15.5  5-6  
6 Vidmanatas Galiauskas 15.5  5-6  
7 Gediminas Jauniškis 12 7  
8 Donatas Akelis 11  8-10  
9 Donatas Ferensas 11  8-10  
10 Mažvydas Petkevičius 11  8-10  

2020-02-06 15:45

 Hummel lyga
2020 Kovas
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.