Turnyro rezultatai
PBL (3 etapas), Data: 2016-11-19, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-11-19 2016-11-19 2016-11-19 2016-11-19  
 1   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [24] 12:05   J.Puchova, J.Žibūdienė    
 9   Kristina Nareikienė 
 Viktorija Penikaitė 
    21:19  21:13 [18']    
[13] 11:15   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 8   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  21:10  21:16 [20']      
    [38] 13:45   J.Puchova, J.Žibūdienė  
 5   Goda Juršėnaitė 
 Kotryna Martinaitienė 
      21:17  21:17 [56']  
 G.Juršėnaitė, K.Martinaitienė      
 12       ->      
  [25] 12:30   G.Juršėnaitė, K.Martinaitienė    
 13         21:17  21:18 [25']    
 A.Jankauskaitė, J.Meškelytė      
 4   Aistė Jankauskaitė 
 Jolita Meškelytė 
  ->       1-a vieta
      [53] 15:25   G.Pačkauskaitė, U.Rakštytė
 3   Gintė Pačkauskaitė 
 Urtė Rakštytė 
        21:19  18:21  21:16 [27']
 G.Pačkauskaitė, U.Rakštytė      
 14       ->      
  [26] 12:30   G.Pačkauskaitė, U.Rakštytė    
 11   Laura Diškevičiūtė 
 Nadežda Lipa 
    22:24  21:13  21:10 [30']    
[14] 11:15   R.Ulozaitė, D.Nikitina      
 6   Rūta Ulozaitė 
 Diana Nikitina 
  19:21  21:19  21:18 [32']      
    [39] 13:45   G.Pačkauskaitė, U.Rakštytė  
 7   Viktorija Suško 
 Eglė Bardauskienė 
      21:19  17:21  21:19 [31']  
[15] 11:15   J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė      
 10   Justė Kažanauskaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  21:16  21:13 [17']      
  [27] 12:30   U.Padaigaitė, N.Beketova    
 15         21:11  21:17 [6']    
 U.Padaigaitė, N.Beketova      
 2   Urtė Padaigaitė 
 Natalija Beketova 
  ->    G.Juršėnaitė, K.Martinaitienė   3-a vieta
      [54] 15:25   G.Juršėnaitė, K.Martinaitienė
       U.Padaigaitė, N.Beketova   21:9  18:21  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
    [40] 13:45   A.Jankauskaitė, J.Meškelytė  
     A.Jankauskaitė, J.Meškelytė   21:15  21:19 [22']   5-a vieta
      [55] 15:25   R.Ulozaitė, D.Nikitina
     R.Ulozaitė, D.Nikitina     11:21  21:18  21:10 [9']
    [41] 14:10   R.Ulozaitė, D.Nikitina  
     J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė   21:13  19:21  21:19 [28']  
         
         
       B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   7-a vieta
      [56] 15:25   J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė
       J.Kažanauskaitė, R.Gečaitė   21:13  21:12 [4']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Nareikienė, V.Penikaitė    
   K.Nareikienė, V.Penikaitė   ->    
     K.Nareikienė, V.Penikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [57] 15:50   V.Suško, E.Bardauskienė
        21:11  21:8 [18']
   L.Diškevičiūtė, N.Lipa    
   L.Diškevičiūtė, N.Lipa   ->    
    [42] 14:10   V.Suško, E.Bardauskienė  
   V.Suško, E.Bardauskienė     21:15  21:11 [6']  
   V.Suško, E.Bardauskienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Diškevičiūtė, N.Lipa
       L.Diškevičiūtė, N.Lipa   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Ramūnas Kavaliauskas