Turnyro rezultatai
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2007-02-03, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk        
 32       ->        
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 17   Edvinas Jakubauskas 
 Akvilė Sabakonytė 
    21:5  21:4      
 E.Jakubauskas, A.Sabakonytė        
 16   Karolis Bartoševičius 
 Laura Šimukauskaitė 
  21:18  15:21  21:16        
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 9   Lukas Litvinas 
 Vaida Špelverytė 
      21:11  21:14    
 L.Litvinas, V.Špelverytė        
 24       ->        
   P.Bartušis, A.Meirytė      
 25         21:17  21:19      
 P.Bartušis, A.Meirytė        
 8   Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  ->        
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 5   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
        21:11  21:13  
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 28       ->        
   E.Slušnys, D.Kairytė      
 21         21:7  21:6      
 A.Maskaliūnas, G.Liorančaitė        
 12   Aivaras Maskaliūnas 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->        
     D.Razas, I.Starevičiutė    
 13   Žygimantas Eismontas 
 Indrė Adomaitytė 
      21:16  30:28    
 Ž.Eismontas, I.Adomaitytė        
 20       ->        
   D.Razas, I.Starevičiutė      
 29         21:7  21:8      
 D.Razas, I.Starevičiutė        
 4   Dovydas Razas 
 Indrė Starevičiutė 
  ->         1-a vieta
         A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Edvinas Jenkus 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
          21:19  5:21  21:13
 E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė      
 19   Lukas Kontrimas 
 Raimonda Jocytė 
    21:2  21:7      
 E.Šakalys, E.Noreikaitė        
 14   Egidijus Šakalys 
 Erika Noreikaitė 
  21:10  21:15        
     E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė    
 11   Aidanas Janavičius 
 Rugilė Gečaitė 
      21:16  21:13    
 A.Janavičius, R.Gečaitė        
 22       ->        
   S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė      
 27         21:8  21:17      
 S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė        
 6   Saulius Šaltmeris 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 7   Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
        21:19  21:16  
 A.Plavin, V.Tverskaja        
 26       ->        
   A.Plavin, V.Tverskaja      
 23         21:13  17:21  21:19      
 K.Dauskurtas, E.Untė        
 10   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Untė 
  ->        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 15   Alvydas Jockus 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      21:10  21:12    
 A.Jockus, L.Šidlauskaitė        
 18   Rytis Šilinga 
 Raminta Kaubrytė 
  16:21  21:10  21:14      D.Razas, I.Starevičiutė   3-a vieta
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    D.Razas, I.Starevičiutė
 31         21:7  21:5    E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė   11:21  21:17  21:12
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 2   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Bartušis, A.Meirytė    
       E.Slušnys, D.Kairytė  
       E.Slušnys, D.Kairytė   21:9  21:13   5-a vieta
         E.Slušnys, D.Kairytė
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė     21:13  21:14
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė  
       A.Plavin, V.Tverskaja   21:18  21:18  
           
           
         P.Bartušis, A.Meirytė   7-a vieta
       
         A.Plavin, V.Tverskaja   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Jakubauskas, A.Sabakonytė      
       
     L.Litvinas, V.Špelverytė   ->    
       
     A.Maskaliūnas, G.Liorančaitė     ->  
       
     Ž.Eismontas, I.Adomaitytė   ->     9-a vieta
       
     E.Šakalys, E.Noreikaitė       ->
       
     A.Janavičius, R.Gečaitė   ->    
       
     K.Dauskurtas, E.Untė     ->  
       
     A.Jockus, L.Šidlauskaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   K.Bartoševičius, L.Šimukauskaitė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   L.Kontrimas, R.Jocytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
   R.Šilinga, R.Kaubrytė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: Arnoldas Slušnys