Turnyro rezultatai
PBL (5 etapas), Data: 2018-01-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13 2018-01-13  
 1   Aurelija Pakšytė 
 Rugilė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, R.Gečaitė      
 16       ->      
  [25] 11:15   A.Pakšytė, R.Gečaitė    
 9   Neringa Martinavičiūtė 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:11  21:6 [14']    
[8] 10:00   N.Martinavičiūtė, S.Čečkauskienė      
 8   Gintarė Plečkaitytė 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:18  21:14 [21']      
    [46] 12:10   A.Pakšytė, R.Gečaitė  
 5   Tanita Urbonienė 
 Beata Rakštytė 
      22:20  21:13 [17']  
[9] 10:25   T.Urbonienė, B.Rakštytė      
 12   Eglė Bagdonienė 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:8  21:9 [20']      
  [26] 11:15   J.Žibūdienė, J.Puchova    
 13   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:13  21:10 [15']    
[10] 10:25   J.Žibūdienė, J.Puchova      
 4   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  21:16  21:8 [16']       1-a vieta
      [71] 13:25   A.Pakšytė, R.Gečaitė
 3   Urtė Padaigaitė 
 Gintė Pačkauskaitė 
        21:8  25:23 [18']
[11] 10:25   U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė      
 14   Sandra Andriūnaitė 
 Agnė Krušataitė 
  21:17  21:15 [17']      
  [27] 11:15   U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė    
 11   Dovilė Morkvėnaitė 
 Rūta Bubulienė 
    23:21  21:18 [23']    
[12] 10:25   V.Suško, R.Ulozaitė      
 6   Viktorija Suško 
 Rūta Ulozaitė 
  21:16  21:16 [19']      
    [47] 12:10   U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė  
 7   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
      21:18  21:11 [15']  
[13] 10:25   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 10   Indrė Semaškienė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:7  21:14 [14']      
  [28] 11:15   U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 15         21:13  21:17 [18']    
 N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 2   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->    J.Žibūdienė, J.Puchova   3-a vieta
      [72] 13:25   J.Žibūdienė, J.Puchova
       U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė   27:25  20:22  21:18 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Martinavičiūtė, S.Čečkauskienė    
    [48] 12:10   N.Martinavičiūtė, S.Čečkauskienė  
     T.Urbonienė, B.Rakštytė   21:12  15:21  21:10 [28']   5-a vieta
      [73] 13:50   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė
     V.Suško, R.Ulozaitė     21:18  21:17 [23']
    [49] 12:35   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė  
     N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   21:9  21:12 [14']  
         
         
       T.Urbonienė, B.Rakštytė   7-a vieta
      [74] 13:50   T.Urbonienė, B.Rakštytė
       V.Suško, R.Ulozaitė   21:16  21:18 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė    
   G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė   ->    
    [50] 12:35   G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė  
   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė     19:21  21:15  21:15 [30']  
  [29] 11:15   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   21:13  19:21  21:15 [30']     9-a vieta
      [75] 13:50   G.Plečkaitytė, J.Kažanauskaitė
   S.Andriūnaitė, A.Krušataitė       21:11  21:14 [16']
  [30] 11:15   D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė    
   D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė   21:11  21:16 [16']    
    [51] 12:35   I.Semaškienė, A.Montvydaitė  
   I.Semaškienė, A.Montvydaitė     21:13  21:16 [23']  
   I.Semaškienė, A.Montvydaitė    
    ->    
         
       E.Bagdonienė, J.Venckuvienė   11-a vieta
      [76] 13:50   E.Bagdonienė, J.Venckuvienė
       D.Morkvėnaitė, R.Bubulienė   21:10  21:19 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->   13-a vieta
      [52] 12:35   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
     S.Andriūnaitė, A.Krušataitė     21:13  21:16 [15']
     S.Andriūnaitė, A.Krušataitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Jurgis Pauliukas