Turnyro rezultatai
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės, Data: 2018-05-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19 2018-05-19  
 1   Atėnė Peleckytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Peleckytė        
 32       ->        
  [45] 11:40   A.Peleckytė      
 17   Gustė Gedminaitė      21:12  21:6 [14']      
[23] 11:00   G.Savickaitė        
 16   Gabija Savickaitė    21:10  21:6 [13']        
    [71] 13:10   T.Leonovič    
 9   Taja Leonovič        21:19  21:9 [20']    
 T.Leonovič        
 24       ->        
  [46] 11:40   T.Leonovič      
 25         21:13  21:18 [24']      
 A.Ramaneckaitė        
 8   Aurelija Ramaneckaitė    ->        
      [94] 14:20   A.Ralovecaitė  
 5   Greta Vedrickaitė          21:14  21:11 [16']  
 G.Vedrickaitė        
 28       ->        
  [47] 12:00   G.Vedrickaitė      
 21         21:7  21:11 [13']      
 E.Dindaitė        
 12   Elzė Dindaitė    ->        
    [72] 13:10   A.Ralovecaitė    
 13   Marija Byčkova        21:17  21:11 [17']    
[24] 11:00   M.Byčkova        
 20   Toma Pacevičiūtė    21:14  20:22  21:11 [28']        
  [48] 12:00   A.Ralovecaitė      
 29         21:11  21:13 [14']      
 A.Ralovecaitė        
 4   Agnė Ralovecaitė    ->         1-a vieta
        [117] 15:30   J.Šalnaitė
 3   Agnė Stravinskaitė            21:8  14:21  21:5 [28']
 A.Stravinskaitė        
 30       ->        
  [49] 12:00   A.Stravinskaitė      
 19   Tėja Rubinskaitė      21:11  21:8 [14']      
[25] 11:00   M.Levickaitė        
 14   Meida Levickaitė    21:5  21:2 [12']        
    [73] 13:10   M.Sutkutė    
 11   Elija Dindaitė        21:14  22:20 [20']    
 E.Dindaitė        
 22       ->        
  [50] 12:00   M.Sutkutė      
 27         21:2  21:7 [11']      
 M.Sutkutė        
 6   Milanta Sutkutė    ->        
      [95] 14:20   J.Šalnaitė  
 7   Akvilė Petkevičiūtė          21:16  21:5 [15']  
 A.Petkevičiūtė        
 26       ->        
  [51] 12:00   A.Petkevičiūtė      
 23         21:12  21:8 [13']      
 V.Bernotaitė        
 10   Viktorija Bernotaitė    ->        
    [74] 13:10   J.Šalnaitė    
 15   Adelė Krutkytė        21:19  21:11 [18']    
[26] 11:00   V.Vasiliauskaitė        
 18   Vėjūnė Vasiliauskaitė    21:8  21:10 [13']      T.Leonovič   3-a vieta
  [52] 12:00   J.Šalnaitė   [118] 15:30   T.Leonovič
 31         21:2  21:4 [10']    M.Sutkutė   21:10  21:18 [17']
 J.Šalnaitė        
 2   Jorūnė Šalnaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Peleckytė    
      [96] 14:20   G.Vedrickaitė  
       G.Vedrickaitė   21:16  21:16 [17']   5-a vieta
        [119] 15:30   A.Stravinskaitė
       A.Stravinskaitė     21:16  21:16 [20']
      [97] 14:20   A.Stravinskaitė  
       A.Petkevičiūtė   19:21  21:16  21:16 [32']  
           
           
         A.Peleckytė   7-a vieta
        [120] 15:30   A.Petkevičiūtė
         A.Petkevičiūtė   18:21  21:17  22:20 [25']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Savickaitė      
    [75] 13:10   A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   21:12  21:13 [15']    
      [98] 14:20   A.Ramaneckaitė  
     E.Dindaitė     21:8  21:9 [15']  
    [76] 13:30   M.Byčkova    
     M.Byčkova   21:8  21:10 [15']     9-a vieta
        [121] 15:30   A.Ramaneckaitė
     M.Levickaitė       21:6  21:17 [16']
    [77] 13:30   M.Levickaitė    
     E.Dindaitė   21:8  21:14 [15']    
      [99] 14:20   V.Bernotaitė  
     V.Bernotaitė     21:11  21:14 [18']  
    [78] 13:30   V.Bernotaitė    
     V.Vasiliauskaitė   21:15  21:14 [19']    
           
         M.Byčkova   11-a vieta
        [122] 15:30   M.Levickaitė
         M.Levickaitė   21:14  21:19 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Savickaitė    
      [100] 14:45   G.Savickaitė  
       E.Dindaitė   21:7  21:6 [13']   13-a vieta
        [123] 15:30   G.Savickaitė
       E.Dindaitė     21:8  21:11 [14']
      [101] 14:45   V.Vasiliauskaitė  
       V.Vasiliauskaitė   14:21  21:19  21:16 [29']  
           
           
         E.Dindaitė   15-a vieta
        [124] 15:30   E.Dindaitė
    Dėl 17-32 vietos      E.Dindaitė   21:14  21:14
         
   G.Gedminaitė      
   G.Gedminaitė   ->      
     G.Gedminaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [53] 12:00   T.Pacevičiūtė  
        5:21  21:14  21:13 [30']  
   .      
    ->      
     T.Pacevičiūtė    
   T.Pacevičiūtė     ->    
   T.Pacevičiūtė      
    ->       17-a vieta
        [79] 13:30   T.Pacevičiūtė
          21:5  21:9 [13']
   T.Rubinskaitė      
   T.Rubinskaitė   ->      
     T.Rubinskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [54] 12:00   A.Krutkytė  
        19:21  21:17  21:7 [22']  
   .      
    ->      
     A.Krutkytė    
   A.Krutkytė     ->    
   A.Krutkytė      
    ->    G.Gedminaitė   19-a vieta
        [80] 13:30   G.Gedminaitė
         T.Rubinskaitė   21:5  21:6 [11']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: LBF LBF