Turnyro rezultatai
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Mamertas Noreika 
 Vaida Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Noreika, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [33] 12:50   M.Noreika, V.Slušnienė    
 9   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:15  21:7 [20']    
[25] 12:00   I.Vinkalns, D.Ruzvaltienė      
 8   Imants Vinkalns 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  21:16  21:12 [18']      
    [44] 14:05   M.Noreika, V.Slušnienė  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
      21:15  19:21  21:12 [33']  
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 12       ->      
  [34] 13:15   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 13         24:22  21:11 [24']    
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 4   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [52] 14:55   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė
 3   Evaldas Bradūnas 
 Lorena Valantiejienė 
        20:22  21:16  21:19 [39']
 E.Bradūnas, L.Valantiejienė      
 14       ->      
  [35] 13:15   E.Bradūnas, L.Valantiejienė    
 11         21:12  21:13 [22']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 6   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->      
    [45] 14:05   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė  
 7   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
      21:10  21:17 [17']  
[26] 12:25   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 10   Giedrius Dima 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:16  21:16 [23']      
  [36] 13:15   G.Dima, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 15         19:21  21:15  21:16 [34']    
 E.Slušnys, I.Januškienė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Ieva Januškienė 
  ->    A.Slušnys, R.Petrošienė   3-a vieta
      [53] 14:55   A.Slušnys, R.Petrošienė
       E.Bradūnas, L.Valantiejienė   9:21  21:17  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Vinkalns, D.Ruzvaltienė    
    [46] 14:30   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
     V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:19  21:19 [23']   5-a vieta
      [54] 15:20   E.Slušnys, I.Januškienė
     M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė     21:19  20:22  21:19 [33']
    [47] 14:30   E.Slušnys, I.Januškienė  
     E.Slušnys, I.Januškienė   17:21  21:10  21:9 [27']  
         
         
       I.Vinkalns, D.Ruzvaltienė   7-a vieta
      [55] 15:20   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:12  21:17 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   ->    
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [37] 13:40   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė
        21:15  21:15 [24']
   .    
    ->    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     ->  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF