Turnyro rezultatai
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [64] 16:15   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius    
 9   Arūnas Grigalauskas 
 Henrikas Smilgevičius 
    21:19  23:21 [28']    
[56] 15:20   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius      
 8   Dalius Katelė 
 Darius Matulaitis 
  21:16  21:11 [25']      
    [74] 17:35   G.Stasiulis, V.Turolevičius  
 5   Giedrius Stasiulis 
 Vaidas Turolevičius 
      21:15  21:15 [22']  
[57] 15:20   G.Stasiulis, V.Turolevičius      
 12   Kęstutis Kučinskas 
 Vitalijus Šalunovas 
  21:9  21:11 [19']      
  [65] 16:15   G.Stasiulis, V.Turolevičius    
 13         21:12  21:8    
 R.Grytė, T.Jarutis      
 4   Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
  ->       1-a vieta
      [84] 18:30   G.Stasiulis, V.Turolevičius
 3   Vitalij Krasovskij 
 Paulius Liutikas 
        21:17  21:17 [22']
 V.Krasovskij, P.Liutikas      
 14       ->      
  [66] 16:45   V.Krasovskij, P.Liutikas    
 11   Feliksas Joneikis 
 Artūras Ščerbakovas 
    21:18  21:14 [24']    
[58] 15:45   E.Litvinskas, S.Noreika      
 6   Egidijus Litvinskas 
 Saulius Noreika 
  21:15  21:11 [24']      
    [75] 17:35   V.Krasovskij, P.Liutikas  
 7   Ridas Andrijauskas 
 Valdas Kundrotas 
      21:13  19:21  21:19 [30']  
[59] 15:45   S.Kannan, N.Subramaniyan      
 10   Saran Kannan 
 Navin Kumar Subramaniyan 
  20:22  21:10  21:17 [31']      
  [67] 16:45   S.Kannan, N.Subramaniyan    
 15         21:16  16:21  21:16 [34']    
 L.Kupetauskas, M.Papuška      
 2   Linas Kupetauskas 
 Mantas Papuška 
  ->    A.Grigalauskas, H.Smilgevičius   3-a vieta
      [85] 18:30   S.Kannan, N.Subramaniyan
       S.Kannan, N.Subramaniyan   21:15  16:21  21:17 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas    
    [76] 17:35   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas  
     R.Grytė, T.Jarutis   21:19  26:24 [25']   5-a vieta
      [86] 18:55   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas
     E.Litvinskas, S.Noreika     21:19  21:19 [28']
    [77] 17:35   L.Kupetauskas, M.Papuška  
     L.Kupetauskas, M.Papuška   22:24  21:16  21:19 [38']  
         
         
       R.Grytė, T.Jarutis   7-a vieta
      [87] 18:55   R.Grytė, T.Jarutis
       E.Litvinskas, S.Noreika   23:21  12:21  21:15 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Katelė, D.Matulaitis    
   D.Katelė, D.Matulaitis   ->    
    [68] 16:45   D.Katelė, D.Matulaitis  
   K.Kučinskas, V.Šalunovas     21:15  21:15 [22']  
   K.Kučinskas, V.Šalunovas    
    ->     9-a vieta
      [78] 18:00   D.Katelė, D.Matulaitis
        21:12  21:13 [22']
   F.Joneikis, A.Ščerbakovas    
   F.Joneikis, A.Ščerbakovas   ->    
    [69] 16:45   R.Andrijauskas, V.Kundrotas  
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas     21:7  21:14 [20']  
   R.Andrijauskas, V.Kundrotas    
    ->    
         
       K.Kučinskas, V.Šalunovas   11-a vieta
      [79] 18:00   K.Kučinskas, V.Šalunovas
       F.Joneikis, A.Ščerbakovas   18:21  21:12  21:15 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF