Turnyro rezultatai
Sportas visiems, Data: 2018-05-26, Vieta: V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [27] 12:25   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 9   Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
    14:21  21:15  21:10 [37']    
[21] 12:00   E.Litvinskas, J.Chomskytė      
 8   Rokas Grytė 
 Sigita Flaksienė 
  21:18  21:12 [28']      
    [38] 13:40   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
 5   Mantas Papuška 
 Renata Staupelienė 
      21:10  15:21  21:18 [33']  
[22] 12:00   M.Papuška, R.Staupelienė      
 12   Saulius Noreika 
 Kristina Freimanaitė 
  21:19  21:7 [26']      
  [28] 12:25   V.Krasovskij, J.Sereckienė    
 13         21:8  21:18 [17']    
 V.Krasovskij, J.Sereckienė      
 4   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
  ->       1-a vieta
      [48] 14:30   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
 3   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
        21:15  21:8 [22']
 G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė      
 14       ->      
  [29] 12:50   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:11  21:18 [24']    
[23] 12:00   T.Jarutis, J.Pilypaitė      
 6   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
  21:11  21:8 [22']      
    [39] 13:40   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
 7   Darius Matulaitis 
 Rima Januškienė 
      21:14  21:9 [19']  
[24] 12:00   D.Matulaitis, R.Januškienė      
 10   Linas Kupetauskas 
 Aušra Kupetauskienė 
  21:12  21:14 [26']      
  [30] 12:50   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 15         19:21  21:13  21:8 [28']    
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  ->    V.Krasovskij, J.Sereckienė   3-a vieta
      [49] 14:30   E.Petrošius, V.Slušnienė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:15  21:13 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Litvinskas, J.Chomskytė    
    [40] 13:40   E.Litvinskas, J.Chomskytė  
     M.Papuška, R.Staupelienė   21:16  22:20 [32']   5-a vieta
      [50] 14:55   E.Litvinskas, J.Chomskytė
     T.Jarutis, J.Pilypaitė     21:8  21:16 [25']
    [41] 14:05   T.Jarutis, J.Pilypaitė  
     D.Matulaitis, R.Januškienė   24:22  21:18 [27']  
         
         
       M.Papuška, R.Staupelienė   7-a vieta
      [51] 14:55   M.Papuška, R.Staupelienė
       D.Matulaitis, R.Januškienė   21:13  16:21  21:14 [52']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Grytė, S.Flaksienė    
   R.Grytė, S.Flaksienė   ->    
    [31] 12:50   R.Grytė, S.Flaksienė  
   S.Noreika, K.Freimanaitė     21:11  17:21  21:13 [29']  
   S.Noreika, K.Freimanaitė    
    ->     9-a vieta
      [42] 14:05   R.Grytė, S.Flaksienė
        21:14  21:17 [22']
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->    
    [32] 12:50   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė     21:14  21:19 [20']  
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė    
    ->    
         
       S.Noreika, K.Freimanaitė   11-a vieta
      [43] 14:05   S.Noreika, K.Freimanaitė
       L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė   13:21  21:13  21:15 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: LBF LBF