Turnyro rezultatai
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 32       ->        
  [74] 14:00   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 17   Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
    21:9  19:21  21:9 [25']      
[56] 12:30   A.Vanagas, I.Jasiūnienė        
 16   Evaldas Giedraitis 
 Eglė Mačiulytė 
  21:9  18:21  21:14 [25']        
    [96] 14:55   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 9   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:14  21:13 [16']    
[57] 13:00   J.Masaitis, J.Bazytė        
 24   Julius Masaitis 
 Jurgita Bazytė 
  21:16  16:21  21:16 [29']        
  [75] 14:00   E.Čižinauskas, L.Januškevičienė      
 25         21:14  21:12 [15']      
 E.Čižinauskas, L.Januškevičienė        
 8   Evaldas Čižinauskas 
 Laura Januškevičienė 
  ->        
      [113] 16:25   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
 5   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
        20:22  23:21  21:15 [38']  
 T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė        
 28       ->        
  [76] 14:00   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 21   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:18  16:21  21:12 [25']      
[58] 13:00   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 12   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:19  21:6 [18']        
    [97] 15:25   M.Akucevičius, V.Suško    
 13   Marius Akucevičius 
 Viktorija Suško 
      21:18  19:21  21:16 [29']    
[59] 13:00   M.Akucevičius, V.Suško        
 20   Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:9  21:7 [12']        
  [77] 14:00   M.Akucevičius, V.Suško      
 29         21:18  21:7 [15']      
 G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 4   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  ->         1-a vieta
        [124] 16:50   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 3   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
          19:21  21:18  21:13 [45']
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 30       ->        
  [78] 14:00   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 19   Vidmantas Jonikas 
 Kotryna Janutaitė 
    21:10  21:15 [15']      
[60] 13:00   R.Vasiliauskas, D.Zhong        
 14   Rytis Vasiliauskas 
 Danyu Zhong 
  13:21  21:15  21:14 [25']        
    [98] 15:25   A.Misius, A.Pakšytė    
 11   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
      14:21  21:13  21:13 [26']    
[61] 13:00   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 22   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  21:16  14:21  21:18 [26']        
  [79] 14:00   A.Misius, A.Pakšytė      
 27         21:15  21:12 [15']      
 A.Misius, A.Pakšytė        
 6   Aurimas Misius 
 Aurelija Pakšytė 
  ->        
      [114] 16:25   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
        21:13  18:21  21:13 [29']  
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 26       ->        
  [80] 14:00   A.Karpovich, V.Bubulytė      
 23   Aliaksandr Karpovich 
 Vaiva Bubulytė 
    21:14  21:18 [18']      
[62] 13:00   A.Karpovich, V.Bubulytė        
 10   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  22:20  24:22 [21']        
    [99] 15:25   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15   Agnius Tamošaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
      23:25  21:11  21:7 [32']    
[63] 13:00   M.Larenka, K.Martinaitienė        
 18   Maxim Larenka 
 Kotryna Martinaitienė 
  13:21  21:17  21:19 [30']      M.Akucevičius, V.Suško   3-a vieta
  [81] 14:25   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   [125] 16:50   A.Misius, A.Pakšytė
 31         21:13  18:21  21:7 [28']    A.Misius, A.Pakšytė   21:13  25:23 [20']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Čižinauskas, L.Januškevičienė    
      [115] 16:25   M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:12  21:19 [15']   5-a vieta
        [126] 16:50   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
       K.Šemeta, J.Kažanauskaitė     13:21  21:10  21:18 [28']
      [116] 16:25   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
       A.Karpovich, V.Bubulytė   21:17  21:10 [16']  
           
           
         E.Čižinauskas, L.Januškevičienė   7-a vieta
       
         A.Karpovich, V.Bubulytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Vanagas, I.Jasiūnienė      
    [100] 15:25   A.Vanagas, I.Jasiūnienė    
     J.Masaitis, J.Bazytė   21:14  21:12 [16']    
      [117] 16:25   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė  
     T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė     21:17  21:19 [17']  
    [101] 15:25   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė    
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:11  21:15 [16']     9-a vieta
        [127] 16:50   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė
     R.Vasiliauskas, D.Zhong       14:21  21:11  21:17 [27']
    [102] 15:25   R.Vasiliauskas, D.Zhong    
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:19  21:18 [18']    
      [118] 16:25   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     21:11  21:16 [17']  
    [103] 15:25   D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     M.Larenka, K.Martinaitienė   10:21  21:15  21:16 [26']    
           
         A.Vanagas, I.Jasiūnienė   11-a vieta
       
         R.Vasiliauskas, D.Zhong   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Masaitis, J.Bazytė    
       
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   ->   13-a vieta
       
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     ->
       
       M.Larenka, K.Martinaitienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Giedraitis, E.Mačiulytė      
   E.Giedraitis, E.Mačiulytė   ->      
    [82] 14:25   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:16  21:18 [18']    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
    ->      
      [104] 15:25   A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
        21:16  21:17 [19']  
   U.Lazdinš, I.Aldina      
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->      
    [83] 14:25   U.Lazdinš, I.Aldina    
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė     21:16  21:15 [19']    
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė      
    ->       17-a vieta
        [119] 16:25   V.Salietis, A.Brikaitė
          21:13  21:19 [18']
   V.Jonikas, K.Janutaitė      
   V.Jonikas, K.Janutaitė   ->      
    [84] 14:25   V.Jonikas, K.Janutaitė    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     18:21  21:13  21:19 [28']    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
    ->      
      [105] 15:55   V.Salietis, A.Brikaitė  
        21:16  21:12 [15']  
   V.Salietis, A.Brikaitė      
   V.Salietis, A.Brikaitė   ->      
    [85] 14:25   V.Salietis, A.Brikaitė    
   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė     21:17  21:16 [17']    
   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė      
    ->    U.Lazdinš, I.Aldina   19-a vieta
       
         V.Jonikas, K.Janutaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Giedraitis, E.Mačiulytė    
       
       A.Kamantauskas, R.Bubulienė   ->   21-a vieta
       
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     ->
       
       A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
Vyr.teisėjas: Jurgis Pauliukas