Turnyro rezultatai
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Viltė Paulauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [130] 17:40   V.Paulauskaitė    
 9   Paulina Gečaitė      21:7  21:9 [14']    
[116] 16:25   J.Linkutė      
 8   Justė Linkutė    21:17  21:9 [16']      
    [145] 18:20   V.Paulauskaitė  
 5   Vykintė Trakšelytė        21:7  21:6 [12']  
[117] 17:00   V.Trakšelytė      
 12   Laura Rafanavičiūtė    21:4  21:11 [16']      
  [131] 17:40   E.Karlikauskytė    
 13         19:21  21:19  21:12 [35']    
 E.Karlikauskytė      
 4   Evelina Karlikauskytė    ->       1-a vieta
      [159] 19:35   V.Paulauskaitė
 3   Signė Borisenko          21:18  19:21  21:17 [37']
 S.Borisenko      
 14       ->      
  [132] 17:40   S.Borisenko    
 11   Erika Ežerskaitė      21:13  21:15 [16']    
[118] 17:00   K.Čyvaitė      
 6   Kotryna Čyvaitė    21:10  21:9 [14']      
    [146] 18:45   M.Sukackaitė  
 7   Fausta Gedminaitė        21:15  21:11 [17']  
[119] 17:00   F.Gedminaitė      
 10   Elija Saulėnaitė    21:6  21:4 [14']      
  [133] 17:40   M.Sukackaitė    
 15         21:11  21:11 [13']    
 M.Sukackaitė      
 2   Monika Sukackaitė    ->    E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [160] 19:35   S.Borisenko
       S.Borisenko   21:11  21:3 [11']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Linkutė    
    [147] 18:45   V.Trakšelytė  
     V.Trakšelytė   21:7  21:16 [16']   5-a vieta
      [161] 19:35   V.Trakšelytė
     K.Čyvaitė     21:14  21:8 [21']
    [148] 18:45   F.Gedminaitė  
     F.Gedminaitė   9:21  21:12  21:17 [28']  
         
         
       J.Linkutė   7-a vieta
      [162] 19:35   K.Čyvaitė
       K.Čyvaitė   21:18  21:11 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gečaitė    
   P.Gečaitė   ->    
    [134] 17:40   P.Gečaitė  
   L.Rafanavičiūtė     22:20  21:15 [17']  
   L.Rafanavičiūtė    
    ->     9-a vieta
      [149] 18:45   P.Gečaitė
        21:11  21:12 [16']
   E.Ežerskaitė    
   E.Ežerskaitė   ->    
    [135] 18:00   E.Ežerskaitė  
   E.Saulėnaitė     13:21  21:18  21:19 [26']  
   E.Saulėnaitė    
    ->    
         
       L.Rafanavičiūtė   11-a vieta
      [150] 18:45   L.Rafanavičiūtė
       E.Saulėnaitė   21:9  18:21  21:4 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Arnoldas Slušnys