Turnyro rezultatai
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[145] 16:30   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16   Martynas Karpavičius 
 Greta Milašienė 
  21:8  21:5 [13']      
  [161] 17:20   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Giedrius Strumila 
 Dalia Sunklodė 
    21:13  17:21  21:13 [27']    
[146] 16:30   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 8   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  21:17  19:21  21:13 [26']      
    [172] 17:45   A.Lesinskas, E.Ramanauskaitė  
 5   Audrius Lesinskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
      21:18  21:16 [20']  
[147] 16:30   A.Lesinskas, E.Ramanauskaitė      
 12   Aurelijus Andreliūnas 
 Ieva Vaitekūnienė 
  21:8  21:7 [13']      
  [162] 17:20   A.Lesinskas, E.Ramanauskaitė    
 13   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
    21:14  12:21  21:11 [30']    
[148] 16:30   V.Lobach, Y.Yakutsik      
 4   Vitali Lobach 
 Yuliya Yakutsik 
  21:0       1-a vieta
      [183] 18:35   V.Golubevas, D.Nikitina
 3   Vidas Pilvinis 
 Jolanta Treinytė 
        21:4  11:21  21:17 [24']
[149] 16:30   V.Pilvinis, J.Treinytė      
 14   Dainius Mazėtis 
 Indrė Gudelytė 
  21:17  19:21  21:16 [29']      
  [163] 17:20   V.Pilvinis, J.Treinytė    
 11   Robertas Lengvenis 
 Kotryna Janutaitė 
    21:9  21:10 [20']    
[150] 16:30   R.Lengvenis, K.Janutaitė      
 6   Darius Likas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  21:17  21:19 [19']      
    [173] 17:45   V.Golubevas, D.Nikitina  
 7   Vitalijus Kemežys 
 Kristina Poškutė 
      21:15  7:21  21:15 [30']  
[151] 16:55   A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 10   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  22:20  21:16 [17']      
  [164] 17:20   V.Golubevas, D.Nikitina    
 15   Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
    21:10  21:17 [16']    
[152] 16:55   V.Golubevas, D.Nikitina      
 2   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
  21:16  14:21  21:13 [27']    A.Ambrasas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [184] 18:35   V.Pilvinis, J.Treinytė
       V.Pilvinis, J.Treinytė   23:21  13:21  21:10 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
    [174] 18:10   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     V.Lobach, Y.Yakutsik   21:15  19:21  21:17 [7']   5-a vieta
     
     R.Lengvenis, K.Janutaitė     ->
    [175] 18:10   R.Lengvenis, K.Janutaitė  
     A.Viruišis, I.Ivoškienė   15:21  21:16  21:10 [28']  
         
         
       V.Lobach, Y.Yakutsik   7-a vieta
     
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Karpavičius, G.Milašienė      
  [165] 17:20   G.Strumila, D.Sunklodė    
   G.Strumila, D.Sunklodė   19:21  21:18  21:15 [29']    
    [176] 18:10   G.Strumila, D.Sunklodė  
   A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė     23:21  21:17 [20']  
  [166] 17:45   A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė    
   R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:0     9-a vieta
     
   D.Mazėtis, I.Gudelytė       ->
  [167] 17:45   D.Mazėtis, I.Gudelytė    
   D.Likas, A.Šafranovičiūtė   21:13  21:18 [17']    
    [177] 18:10   J.Seniūnas, R.Bubulienė  
   V.Kemežys, K.Poškutė     21:19  21:15 [17']  
  [168] 17:45   J.Seniūnas, R.Bubulienė    
   J.Seniūnas, R.Bubulienė   21:10  17:21  21:11 [26']    
         
       A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė   11-a vieta
     
       D.Mazėtis, I.Gudelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Karpavičius, G.Milašienė    
    [178] 18:10   M.Karpavičius, G.Milašienė  
     R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:0   13-a vieta
     
     D.Likas, A.Šafranovičiūtė     ->
    [179] 18:10   V.Kemežys, K.Poškutė  
     V.Kemežys, K.Poškutė   21:18  21:9 [15']  
         
         
       R.Pratusevičius, R.Paurytė   15-a vieta
     
       D.Likas, A.Šafranovičiūtė   ->
         
Vyr.teisėjas: