Turnyro rezultatai
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [9] 10:45   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Tomas Šorius 
 Kristina Freimanaitė 
    21:12  21:18 [18']    
[1] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 8   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:10  21:10 [22']      
    [19] 11:35   E.Petrošius, V.Slušnienė  
 5   Sigitas Galentas 
 Renata Staupelienė 
      21:13  21:18 [19']  
[2] 10:00   S.Galentas, R.Staupelienė      
 12   Erlandas Roličius 
 Diana Darbutienė 
  21:15  21:8 [17']      
  [10] 10:45   T.Jarutis, M.Petreikytė    
 13         21:4  16:21  21:15 [31']    
 T.Jarutis, M.Petreikytė      
 4   Tadas Jarutis 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [29] 12:55   E.Petrošius, V.Slušnienė
 3   Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
        21:16  18:21  21:19 [31']
 A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
 14       ->      
  [11] 10:45   V.Viederis, S.Kliaubienė    
 11   Gedas Petraitis 
 Jurita Repšienė 
    21:19  21:12 [26']    
[3] 10:00   V.Viederis, S.Kliaubienė      
 6   Vidmantas Viederis 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:19  21:12 [19']      
    [20] 11:35   V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė  
 7   Arnoldas Mockus 
 Rima Januškienė 
      21:8  21:13 [22']  
[4] 10:00   A.Mockus, R.Januškienė      
 10   Marius Rimkus 
 Marija Rimkutė 
  21:14  21:9 [19']      
  [12] 10:45   V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:15  23:21 [22']    
 V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė      
 2   Vitalij Krasovskij 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    T.Jarutis, M.Petreikytė   3-a vieta
      [30] 12:55   V.Viederis, S.Kliaubienė
       V.Viederis, S.Kliaubienė   21:14  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Krūminienė    
    [21] 12:05   S.Galentas, R.Staupelienė  
     S.Galentas, R.Staupelienė   21:17  25:23 [27']   5-a vieta
      [31] 12:55   A.Mockus, R.Januškienė
     A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova     21:17  21:10 [24']
    [22] 12:05   A.Mockus, R.Januškienė  
     A.Mockus, R.Januškienė   21:15  21:13 [26']  
         
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   7-a vieta
      [32] 12:55   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova
       A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova   17:21  22:20  21:18 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Šorius, K.Freimanaitė    
   T.Šorius, K.Freimanaitė   ->    
    [13] 11:10   T.Šorius, K.Freimanaitė  
   E.Roličius, D.Darbutienė     21:10  19:21  21:16 [34']  
   E.Roličius, D.Darbutienė    
    ->     9-a vieta
      [23] 12:05   T.Šorius, K.Freimanaitė
        24:26  22:20  21:13 [39']
   G.Petraitis, J.Repšienė    
   G.Petraitis, J.Repšienė   ->    
    [14] 11:10   G.Petraitis, J.Repšienė  
   M.Rimkus, M.Rimkutė     21:12  21:16 [23']  
   M.Rimkus, M.Rimkutė    
    ->    
         
       E.Roličius, D.Darbutienė   11-a vieta
      [24] 12:05   E.Roličius, D.Darbutienė
       M.Rimkus, M.Rimkutė   21:15  21:12 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
Vyr.teisėjas: Rebeka Aleksevičiūtė