Turnyro rezultatai
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos, Data: 2019-03-16, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 45, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Vitalija Movšovič    Dėl 1-32 vietos          
 V.Movšovič          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [105] 13:25   V.Movšovič        
 33   Raminta Petrusevičiūtė      11:5  11:4  11:2 [12']        
[69] 12:15   E.Purmalytė          
 32   Ema Purmalytė    11:7  15:13  11:7 [15']     Dėl 1-8 vietos      
    [141] 14:40   V.Movšovič      
 17   Austėja Pipiraitė        11:1  11:2  11:2 [10']      
 A.Pipiraitė          
 48       ->          
  [106] 13:25   P.Gečaitė        
 49         11:8  11:4  11:5 [13']        
 P.Gečaitė          
 16   Paulina Gečaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [182] 15:55   V.Movšovič    
 9   Rusnė Vitkauskaitė          11:2  11:4  11:6 [16']    
 R.Vitkauskaitė          
 56       ->          
  [107] 13:25   R.Vitkauskaitė        
 41   Adrija Burbaitė      11:3  11:5  11:7 [15']        
[70] 12:15   R.Niunevaitė          
 24   Rasa Janina Niunevaitė    11:0  11:1  11:3 [12']          
    [142] 14:40   K.Čyvaitė      
 25   Akvilė Staponkutė        11:2  11:5  11:7 [19']      
[78] 12:30   A.Staponkutė          
 40   Kamila Radevič    11:6  11:4  11:1 [13']          
  [108] 13:25   K.Čyvaitė        
 57         11:5  11:3  11:6 [14']        
 K.Čyvaitė          
 8   Kotryna Čyvaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [219] 17:10   V.Movšovič  
 5   Toma Petraškaitė            11:3  11:3  11:3 [12']  
 T.Petraškaitė          
 60       ->          
  [109] 13:25   D.Rimkutė        
 37   Jelizaveta Gabrinovič      11:4  11:9  11:6 [16']        
[79] 12:30   D.Rimkutė          
 28   Dominyka Rimkutė    11:3  11:3  11:2 [13']          
    [143] 14:40   D.Rimkutė      
 21   Saulė Mackevičiūtė        11:7  11:6  3:11  11:8 [22']      
[80] 12:50   L.Grubinskaitė          
 44   Liepa Grubinskaitė    11:8  11:9  13:15  13:11 [26']          
  [110] 13:45   K.Pleškytė        
 53         11:4  11:1  11:6 [13']        
 K.Pleškytė          
 12   Klaudija Pleškytė    ->          
      [183] 15:55   S.Orlovaitė    
 13   Milda Lekšaitė          11:7  3:11  13:11  11:9 [25']    
 M.Lekšaitė          
 52       ->          
  [111] 13:45   S.Orlovaitė        
 45   Kamilė Ražinskaitė      11:8  8:11  11:9  14:12 [24']        
[81] 12:50   S.Orlovaitė          
 20   Sofija Orlovaitė    11:3  11:5  11:1 [12']          
    [144] 14:40   S.Orlovaitė      
 29   Guoda Miniotaitė        11:7  11:5  14:12 [20']      
[82] 12:50   G.Miniotaitė          
 36   Gabija Jankauskaitė    11:0  11:2  11:1 [10']          
  [112] 13:45   D.Bumbulytė        
 61         11:8  11:7  7:11  11:7 [24']        
 D.Bumbulytė          
 4   Diana Bumbulytė    ->           1-a vieta
          [247] 18:05   V.Movšovič
 3   Monika Sukackaitė              12:10  11:7  9:11  10:12  11:7 [36']
 M.Sukackaitė          
 62       ->          
  [113] 13:45   M.Sukackaitė        
 35   Goda Giedrikaitė      11:0  11:1  11:0 [11']        
[83] 12:50   G.Giedrikaitė          
 30   Kamilė Lapienytė    12:10  11:5  11:8 [17']          
    [145] 14:40   M.Sukackaitė      
 19   Elija Saulėnaitė        11:2  11:5  11:2 [12']      
 E.Saulėnaitė          
 46       ->          
  [114] 13:45   K.Remeikaitė        
 51         11:3  11:7  11:4 [14']        
 K.Remeikaitė          
 14   Kotryna Remeikaitė    ->          
      [184] 15:55   M.Sukackaitė    
 11   Aistė Valantinaitė          11:0  11:0  11:6 [20']    
 A.Valantinaitė          
 54       ->          
  [115] 13:45   A.Valantinaitė        
 43   Aurelija Zmitrovič      11:5  11:7  11:4 [16']        
[84] 12:50   J.Mankevičiūtė          
 22   Justė Mankevičiūtė    11:2  11:2  11:4 [13']          
    [146] 14:40   E.Karlikauskytė      
 27   Vakarė Baltutytė        12:10  15:13  11:9 [22']      
[85] 12:50   V.Baltutytė          
 38   Rugilė Petrusevičiūtė    11:7  11:4  11:6 [16']          
  [116] 13:45   E.Karlikauskytė        
 59         11:1  11:0  11:1 [9']        
 E.Karlikauskytė          
 6   Evelina Karlikauskytė    ->          
        [220] 17:10   M.Sukackaitė  
 7   Vykintė Trakšelytė            11:5  11:4  11:3 [15']  
 V.Trakšelytė          
 58       ->          
  [121] 14:00   V.Trakšelytė        
 39   Deimantė Kučmaitė      11:2  11:3  11:1 [13']        
[86] 12:50   V.Balvočiūtė          
 26   Vaiva Balvočiūtė    11:9  11:5  12:10 [15']          
    [147] 14:40   F.Gedminaitė      
 23   Modesta Bogužaitė        11:9  11:4  11:6 [22']      
[87] 12:50   M.Bogužaitė          
 42   Lijana Vichrovaitė    11:0  11:0  11:3 [14']          
  [122] 14:00   F.Gedminaitė        
 55         11:8  11:9  11:5 [16']        
 F.Gedminaitė          
 10   Fausta Gedminaitė    ->          
      [185] 15:55   R.Radžiūnaitė    
 15   Lina Drūteikaitė          11:8  11:9  11:5 [19']    
 L.Drūteikaitė          
 50       ->        S.Orlovaitė   3-a vieta
  [123] 14:00   L.Drūteikaitė     [248] 18:05   R.Radžiūnaitė
 47         8:11  11:6  11:5  11:7 [22']      R.Radžiūnaitė   15:13  9:11  11:5  11:5 [24']
 A.Balazaitė          
 18   Aušrinė Balazaitė    ->          
    [148] 15:00   R.Radžiūnaitė      
 31   Dovilė Tumosaitė        13:11  11:7  11:6 [19']      
[88] 12:50   D.Tumosaitė          
 34   Eva Staponkutė    11:5  11:7  13:11 [14']          
  [124] 14:00   R.Radžiūnaitė        
 63         11:1  11:0  11:1 [12']        
 R.Radžiūnaitė          
 2   Rasa Radžiūnaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         K.Čyvaitė    
        [221] 17:10   D.Rimkutė  
         D.Rimkutė   10:12  11:9  11:4  11:7 [26']   5-a vieta
          [249] 18:05   D.Rimkutė
         E.Karlikauskytė     11:8  11:7  11:4 [17']
        [222] 17:10   F.Gedminaitė  
         F.Gedminaitė   12:10  11:7  12:10 [18']  
             
             
           K.Čyvaitė   7-a vieta
          [250] 18:05   E.Karlikauskytė
           E.Karlikauskytė   11:4  13:11  9:11  11:2 [20']
        Dėl 9-16 vietos      
       P.Gečaitė      
      [186] 16:15   P.Gečaitė    
       R.Vitkauskaitė   11:6  10:12  11:4  11:3 [23']    
        [223] 17:10   K.Pleškytė  
       K.Pleškytė     9:11  11:3  11:3  11:8 [19']  
      [187] 16:15   K.Pleškytė    
       D.Bumbulytė   8:11  7:11  11:3  11:4  11:7 [28']     9-a vieta
          [251] 18:05   K.Remeikaitė
       K.Remeikaitė       11:6  6:11  11:2  11:8 [19']
      [188] 16:15   K.Remeikaitė    
       A.Valantinaitė   11:8  11:5  12:10 [18']    
        [224] 17:10   K.Remeikaitė  
       V.Trakšelytė     11:7  9:11  11:8  11:8 [30']  
      [189] 16:15   V.Trakšelytė    
       L.Drūteikaitė   11:8  11:7  5:11  11:4 [20']    
             
           P.Gečaitė   11-a vieta
          [252] 18:05   V.Trakšelytė
           V.Trakšelytė   11:5  11:3  11:1 [14']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         R.Vitkauskaitė    
        [225] 17:30   D.Bumbulytė  
         D.Bumbulytė   11:6  11:9  11:3 [17']   13-a vieta
          [253] 18:05   L.Drūteikaitė
         A.Valantinaitė     9:11  6:11  11:9  11:8  11:6 [27']
        [226] 17:30   L.Drūteikaitė  
         L.Drūteikaitė   11:6  11:4  12:10 [16']  
             
             
           R.Vitkauskaitė   15-a vieta
          [254] 18:05   A.Valantinaitė
      Dėl 17-32 vietos      A.Valantinaitė   11:0
     E.Purmalytė        
    [149] 15:00   A.Pipiraitė      
     A.Pipiraitė   12:10  13:11  15:13 [18']      
      [190] 16:15   A.Staponkutė    
     R.Niunevaitė     11:9  11:5  13:11 [19']    
    [150] 15:00   A.Staponkutė      
     A.Staponkutė   11:8  12:10  5:11  11:6 [19']      
        [227] 17:30   M.Lekšaitė  
     T.Petraškaitė       11:1  11:4  11:5 [13']  
    [151] 15:00   T.Petraškaitė      
     L.Grubinskaitė   11:3  11:3  11:2 [12']      
      [191] 16:15   M.Lekšaitė    
     M.Lekšaitė     11:9  11:6  14:12 [17']    
    [152] 15:00   M.Lekšaitė      
     G.Miniotaitė   8:11  15:14  11:4  2:11  11:6 [30']       17-a vieta
          [255] 18:25   M.Lekšaitė
     G.Giedrikaitė         11:2  13:11  11:9 [19']
    [153] 15:00   E.Saulėnaitė      
     E.Saulėnaitė   9:11  8:11  11:9  11:8  11:5 [25']      
      [192] 16:15   E.Saulėnaitė    
     J.Mankevičiūtė     11:9  11:7  11:8 [17']    
    [154] 15:00   J.Mankevičiūtė      
     V.Baltutytė   11:7  4:11  11:9  11:8 [21']      
        [228] 17:30   M.Bogužaitė  
     V.Balvočiūtė       11:3  11:7  11:6 [13']  
    [155] 15:00   M.Bogužaitė      
     M.Bogužaitė   11:1  11:3  11:0 [14']      
      [193] 16:15   M.Bogužaitė    
     A.Balazaitė     11:9  12:10  9:11  11:8 [25']    
    [156] 15:00   A.Balazaitė      
     D.Tumosaitė   11:2  11:4  11:2 [14']    A.Staponkutė   19-a vieta
         
           E.Saulėnaitė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         A.Pipiraitė    
         
         T.Petraškaitė   ->   21-a vieta
         
         J.Mankevičiūtė     ->
         
         A.Balazaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       E.Purmalytė      
      [194] 16:15   R.Niunevaitė    
       R.Niunevaitė   11:8  11:5  11:9 [13']    
        [229] 17:30   G.Miniotaitė  
       L.Grubinskaitė     11:3  11:6  11:4 [15']  
      [195] 16:15   G.Miniotaitė    
       G.Miniotaitė   11:4  11:2  11:5 [13']     25-a vieta
          [256] 18:25   G.Miniotaitė
       G.Giedrikaitė         B/Ž
      [196] 16:30   V.Baltutytė    
       V.Baltutytė   11:5  11:8  11:9 [13']    
        [230] 17:30   V.Baltutytė  
       V.Balvočiūtė     11:7  14:12  5:11  7:11  11:5 [26']  
      [197] 16:30   D.Tumosaitė    
       D.Tumosaitė   11:6  11:4  12:10 [13']    
             
           R.Niunevaitė   27-a vieta
         
           D.Tumosaitė   ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
         E.Purmalytė    
         
         L.Grubinskaitė   ->   29-a vieta
         
         G.Giedrikaitė     ->
         
         V.Balvočiūtė   ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   R.Petrusevičiūtė        
   R.Petrusevičiūtė   ->        
     R.Petrusevičiūtė      
      ->      
   .        
    ->        
      [198] 16:30   R.Petrusevičiūtė    
        11:4  11:5  11:6 [15']    
   A.Burbaitė        
   A.Burbaitė   ->        
    [161] 15:15   A.Burbaitė      
   K.Radevič     11:9  13:11  11:8 [20']      
   K.Radevič        
    ->        
         
          ->  
   J.Gabrinovič        
   J.Gabrinovič   ->        
    [162] 15:15   S.Mackevičiūtė      
   S.Mackevičiūtė     11:7  11:6  7:11  11:5 [21']      
   S.Mackevičiūtė        
    ->        
      [199] 16:30   S.Mackevičiūtė    
        5:11  9:11  11:8  12:10  11:7 [26']    
   K.Ražinskaitė        
   K.Ražinskaitė   ->        
    [163] 15:15   G.Jankauskaitė      
   G.Jankauskaitė     11:8  10:12  11:7  8:11  12:10 [26']      
   G.Jankauskaitė        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   K.Lapienytė        
   K.Lapienytė   ->        
     K.Lapienytė      
      ->      
   .        
    ->        
      [200] 16:30   K.Lapienytė    
        11:1  11:4  11:7 [12']    
   A.Zmitrovič        
   A.Zmitrovič   ->        
    [164] 15:15   R.Petrusevičiūtė      
   R.Petrusevičiūtė     11:4  11:2  11:3 [12']      
   R.Petrusevičiūtė        
    ->        
         
          ->  
   D.Kučmaitė        
   D.Kučmaitė   ->        
    [165] 15:15   D.Kučmaitė      
   L.Vichrovaitė     8:11  11:4  11:4  11:5 [15']      
   L.Vichrovaitė        
    ->        
      [201] 16:30   D.Kučmaitė    
        0:11  10:12  11:9  11:6  11:7 [21']    
   .        
    ->       35-a vieta
     E.Staponkutė  
   E.Staponkutė     ->     ->
   E.Staponkutė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         A.Burbaitė    
         
         G.Jankauskaitė   ->   37-a vieta
         
         R.Petrusevičiūtė     ->
         
         E.Staponkutė   ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
       K.Radevič    
       K.Radevič   ->    
         
       J.Gabrinovič     ->  
      [202] 16:30   J.Gabrinovič    
       K.Ražinskaitė   11:7  11:8  11:7 [13']     41-a vieta
         
            ->
       A.Zmitrovič    
       A.Zmitrovič   ->    
         
       L.Vichrovaitė     ->  
       L.Vichrovaitė    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
         K.Ražinskaitė   ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
Vyr.teisėjas: Mindaugas Loveikis