Turnyro rezultatai
Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-04-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Edmundas Mackevičius    Dėl 1-8 vietos      
 E.Mackevičius      
 16       ->      
  [15] 09:30   E.Mackevičius    
 9   Yauheni Tarnenak      21:2  21:5 [13']    
[1] 09:00   I.Dundulis      
 8   Ignas Dundulis    24:22  11:21  21:12 [28']      
    [31] 10:30   E.Mackevičius  
 5   Henrikas Strolis        21:13  21:9 [15']  
[2] 09:00   H.Strolis      
 12   Andrew Mytko    21:17  21:18 [16']      
  [16] 09:30   U.Lazdinš    
 13   Siarhei Shyman      21:13  21:19 [18']    
[3] 09:00   U.Lazdinš      
 4   Uldis Lazdinš    21:16  21:18 [18']       1-a vieta
      [47] 11:30   E.Mackevičius
 3   Ihar Tsybenka          21:13  21:12 [15']
[4] 09:00   G.Fridricas      
 14   Gediminas Fridricas    21:14  20:22  21:8 [23']      
  [17] 10:00   M.Sukhanos    
 11   Maksim Sukhanos      21:18  21:12 [17']    
[5] 09:00   M.Sukhanos      
 6   Valerij Vasilčenko    18:21  21:6  21:10 [24']      
    [32] 10:30   K.Gromik  
 7   Amin Pourhadi        21:11  19:21  21:12 [38']  
[6] 09:00   A.Pourhadi      
 10   Guntis Klavinš    15:21  21:15  21:16 [29']      
  [18] 10:00   K.Gromik    
 15         22:20  21:15 [23']    
 K.Gromik      
 2   Kirill Gromik    ->    U.Lazdinš   3-a vieta
      [48] 11:30   U.Lazdinš
       M.Sukhanos   21:19  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Dundulis    
    [33] 11:00   H.Strolis  
     H.Strolis   21:13  21:7 [16']   5-a vieta
      [49] 12:00   A.Pourhadi
     G.Fridricas     21:17  21:15 [16']
    [34] 11:00   A.Pourhadi  
     A.Pourhadi   21:17  17:21  21:11 [26']  
         
         
       I.Dundulis   7-a vieta
      [50] 12:00   G.Fridricas
       G.Fridricas   21:18  21:14 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Y.Tarnenak    
   Y.Tarnenak   ->    
    [35] 11:00   S.Shyman  
   A.Mytko     21:7  21:11 [12']  
  [19] 10:00   S.Shyman    
   S.Shyman   21:9  23:21 [13']     9-a vieta
      [51] 12:00   S.Shyman
   I.Tsybenka       21:12  21:10 [13']
  [20] 10:00   I.Tsybenka    
   V.Vasilčenko   21:16  21:11 [17']    
    [36] 11:00   G.Klavinš  
   G.Klavinš     21:13  21:13 [16']  
   G.Klavinš    
    ->    
         
       Y.Tarnenak   11-a vieta
      [52] 12:00   I.Tsybenka
       I.Tsybenka   21:13  15:21  21:12 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Mytko  
     A.Mytko   ->   13-a vieta
      [53] 12:00   A.Mytko
     V.Vasilčenko     19:21  21:14  21:10 [23']
     V.Vasilčenko  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Ramūnas Kavaliauskas