Turnyro rezultatai
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [17] 10:45   B.Rakštytė, U.Pūkaitė    
 9   Kotryna Remeikaitė 
 Laura Paulauskaitė 
    21:19  16:21  21:18 [33']    
[3] 10:00   B.Rakštytė, U.Pūkaitė      
 8   Beata Rakštytė 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:14  21:15 [17']      
    [32] 11:15   B.Rakštytė, U.Pūkaitė  
 5   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:17  21:15 [18']  
 R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 12       ->      
  [18] 10:45   A.Brikaitė, T.Rakauskaitė    
 13         18:21  21:13  21:19 [37']    
 A.Brikaitė, T.Rakauskaitė      
 4   Aušra Brikaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [48] 12:15   J.Žibūdienė, J.Puchova
 3   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
        22:20  21:13 [23']
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 14       ->      
  [19] 10:45   R.Ulozaitė, R.Gečaitė    
 11   Karolina Merkevičiūtė 
 Dominyka Sitavičiūtė 
    21:18  21:11 [17']    
[4] 10:00   E.Ramanauskaitė, V.Giedra      
 6   Eglė Ramanauskaitė 
 Vida Giedra 
  21:18  21:17 [19']      
    [33] 11:45   J.Žibūdienė, J.Puchova  
 7   Aušra Montvydaitė 
 Eglė Markelytė 
      24:22  21:15 [20']  
[5] 10:00   K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 10   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  25:23  21:17 [20']      
  [20] 10:45   J.Žibūdienė, J.Puchova    
 15         21:14  21:14 [17']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [49] 12:45   A.Brikaitė, T.Rakauskaitė
       R.Ulozaitė, R.Gečaitė   20:22  21:19  21:16 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
    [34] 11:45   J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:14  21:15 [20']   5-a vieta
      [50] 12:45   E.Ramanauskaitė, V.Giedra
     E.Ramanauskaitė, V.Giedra     21:19  21:16 [23']
    [35] 11:45   E.Ramanauskaitė, V.Giedra  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:18  21:16 [17']  
         
         
       R.Bubulienė, V.Bubulytė   7-a vieta
      [51] 12:45   R.Bubulienė, V.Bubulytė
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:10  21:11 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė    
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė   ->    
     K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 11:45   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė
        17:21  21:13  21:13 [26']
   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė    
   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė   ->    
    [21] 10:45   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė  
   A.Montvydaitė, E.Markelytė     11:21  21:13  21:16 [25']  
   A.Montvydaitė, E.Markelytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Montvydaitė, E.Markelytė
       A.Montvydaitė, E.Markelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
Vyr.teisėjas: Jurgis Pauliukas